Darmowa dostawa soczewek kontaktowych od 40 złotych

SOCZEWKI KONTAKTOWE EYELOVE

EyeLove – rekomendowana przez BezOkularow.pl linia soczewek kontaktowych oraz płynów do soczewek i kropli nawilżających. Według wielu klientów sklepu są to najlepsze soczewki kontaktowe w bardzo przystępnej cenie. Komfortowe, wygodne, utrzymujące odpowiedni stopień nawilżenia, gdzie przez cały długi dzień, aż do wieczornego ściągnięcia soczewki są niewyczuwalne na oczach.

Soczewki kontaktowe wielu renomowanych producentów, w tym m.in. Cooper Vision. Stworzone specjalnie dla najbardziej wymagających użytkowników. Linia EyeLove jest tak szeroka, że każdy znajdzie produkt dla siebie. Potrzebujesz codziennej świeżości? Wybierz soczewki jednodniowe, idealne dla każdego, polecane nawet wrażliwym oczom. Wolisz soczewki miesięczne? Proponujemy kilka produktów miesięcznych. Dostępne są zarówno soczewki hydrożelowe - bardzo mocno uwodnione, jak i silikonowo-hydrożelowe z wysokim współczynnikiem tlenoprzepuszczalności, czyli Dk/t.

SOCZEWKI EYELOVE - SZEROKA OFERTA DLA KAŻDEGO

Portfolio EyeLove jest bogate w wiele różnorodnych soczewek, dlatego każdy znajdzie tam coś dla siebie. Można powiedzieć nawet, że soczewki Eyelove to rewolucja na rynku. Dlaczego? Przede wszystkim marka EyeLove stworzyła niesamowity balans pomiędzy wysoką jakością a atrakcyjnymi cenami. Dzięki temu każdy jest w stanie nosić produkty EyeLove. Soczewki, które mają tak dobre opinie na całym świecie i są tak łatwo dostępne, możesz już teraz zakupić w naszym sklepie online. Oto dostępne modele:

EYELOVE COMFORT 1-DAY

Soczewki jednodniowe EyeLove zostały stworzone dla maksymalizacji uczucia komfortu, aby zapomnieć o tym, że jest coś na oku przez cały dzień, nawet przez 12 godzin. Zastosowano tutaj materiał hydrożelowy, aby nawet osoby z wrażliwymi oczami mogły podnieść swój komfort widzenia. Codzienny tryb wymiany sprawia, że soczewki jednodniowe EyeLove Comfort będą idealnym wyborem dla podróżników, dla sportowców, a także dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę, komfort i idealne widzenie jednocześnie. Dzięki wysokiemu poziomowi uwodnienia soczewka leży na oku jakby była z nią zespolona, kompletnie niewyczuwalna, miękka i delikatna.
Soczewki EyeLove Comfort 1-Day dostępne są w opakowaniach 30-sztukowych oraz 90-sztukowych. Do tego możesz zakupić je w niskich cenach.

EYELOVE EXCLUSIVE

Nowoczesne soczewki najnowszej generacji wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego. Stworzona została dla wszystkich tych, którzy szukają alternatywy dla najpopularniejszych soczewek na rynku nie ustępującej im jakością. Parametry soczewek EyeLove Exclusive, materiał wykonania, a także technologia wytwarzania sprawiają, że można je śmiało porównać do najpopularniejszych marek na rynku.

EyeLove Exclusive PRO oraz EyeLove Exclusive 1-Day posiadają filtry UVA i UVB chroniące oczy przed groźnym promieniowaniem ultrafioletowym. Są to jedne z niewielu soczewek na rynku posiadających filtry UV. Soczewki te cechuje asferyczna budowa, dzięki czemu wszelkie zniekształcenia, które mogą pojawić się podczas użytkowania soczewek kontaktowych są wyeliminowane.

Widzenie jest ostre i wyraźne w każdym momencie. Może to być szczególnie zauważalne po zmroku, gdzie światła lamp i samochodów przestają już przeszkadzać. Bardzo ważne dla zdrowia jest przepuszczanie tlenu do rogówki – soczewki EyeLove Exclusive PRO posiadają przepuszczalność tlenu na poziomie Dk/t = 110, natomiast wersja jednodniowa to współczynnik 86 Dk/t. Koniec z zaczerwienionymi i zmęczonymi oczami, teraz oko może oddychać.

EyeLove Exclusive PRO dostępne są w ofercie sprzedaży dla 1 sztuki, 3 sztuk oraz 6 sztuk w opakowaniu. EyeLove Exclusive 1-Day są w ofercie 30-sztukowej, 90-sztukowej, oraz 180-sztukowej.

Soczewki EyeLove Exclusive są również dostępne w wersji dla osób z astygmatyzmem. Toryczne soczewki otrzymasz w opcji jednodniowej: EyeLove Exclusive 1-Day Toric lub w opcji miesięcznej - EyeLove Exclusive PRO Toric.

EYELOVE COMFORT

Niezwykle cienkie, niesamowicie delikatne soczewki miesięczne EyeLove Comfort, przeznaczone do użytkowania dziennego. Są to soczewki hydrożelowe o bardzo wysokiej zawartości wody – aż 62%. Soczewki te są przeznaczone dla osób o bardzo wrażliwych oczach. Parametry soczewek dostępne są w przedziale od +20,00 do -20,00 dioptrii.

Zakupisz je w naszym sklepie w naprawdę korzystnych cenach i to bez obawy, że odbije się to na ich jakości. Soczewki kontaktowe EyeLove Comfort to klasyk wśród modeli miesięcznych. Doceniane są przez osoby z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością na całym świecie.

Soczewki EyeLove Comfort możesz dostać w naszym sklepie również w opcji jednodniowej, szukaj ich pod nazwą EyeLove Comfort 1-Day w opakowaniu 30-sztukowym lub 90-sztukowym.

SOCZEWKI EYELOVE DELUXE TORIC

Jeśli Twoją wadą wzroku jest astygmatyzm, a do tego poszukujesz soczewek miesięcznych, to wybierz modele EyeLove. Zapewniają komfort podczas ich noszenia, co umożliwia silikonowo-hydrożelowy materiał oraz wysoka odporność na zanieczyszczenia i osady lipidowe. Przez cały dzień Twoje oczy będą świeże, nawilżone i co najważniejsze – wyjątkowo cienkie soczewki EyeLove DeLuxe toric to pewność, że aż przez 12 godzin będziesz cieszyć się wysoką jakością widzenia.

SOCZEWKI EYELOVE DIGITAL

Soczewki kontaktowe dla osób, które czują, że ich oczy są zmęczone i potrzebują odpoczynku. Skierowane do osób, które potrzebują zminimalizować objawy cyfrowego zmęczenia wzroku. Wysoka tlenoprzepuszczalność na poziomie 160 Dk/t. EyeLove Digital wykonane zostały z najnowszej generacji materiału silikonowo-hydrożelowego, najzdrowszego dla ludzkiego oka.

SOCZEWKI EYELOVE PERFECT

Soczewki EyeLove Perfect to jedna z licznych nowości opracowanych przez nowatorskie laboratorium. Produkt stworzono z myślą o użytkownikach preferujących miesięczny tryb noszenia. To sferyczne soczewki przeznaczone do użytkowania dziennego. Wykonane zostały z materiału silikonowo-hydrożelowego, dzięki czemu gwarantują komfort noszenia przez cały dzień.

Soczewki EyeLove Perfect zapewniają idealną ostrość obrazu za sprawą asferycznej konstrukcji. Jeśli doświadczyłeś efektu halo i wiesz jakie może to być męczące – wybierz EyeLove Perfect. Te soczewki ograniczają zaburzenia świetlne.

SOCZEWKI EYELOVE SUPREME PRO

Soczewki EyeLove Supreme Pro to także propozycja dla użytkowników preferujących miesięczne soczewki. Produkt spełnia wymagania zarówno osób krótko- jak i dalekowzrocznych. Połączenie silikonu o wysokich zdolnościach przepuszczania tlenu (160 Dk/t), z hydrożelem – zapewnia doskonały komfort.
Szczególna konstrukcja EyeLove Supreme Pro zapobiega gromadzeniu się osadów na powierzchni soczewek. To sprawia, że w dzień i w nocy Twoje oczy są wolne od podrażnień.

SOCZEWKI EYELOVE SUPREME PRO XR

Korzystanie z soczewek kontaktowych może budzić wątpliwości u osób wymagających dużych wartości korekcji. Nie wszystkie rodzaje soczewek mogą osiągać zakresy większe niż przeciętne. Dlatego stworzone zostały soczewki EyeLove Supreme Pro XR, które są dostępne w zakresie od -20,00 do -12,50 D oraz od +8,50 do 15,00 D.

SOCZEWKI EYELOVE FRESH 1-DAY

Dla zwolenników soczewek jednodniowych mamy interesującą nowość – EyeLove Fresh 1-Day. Ekonomiczne opakowanie zawierające 30 sztuk to rozsądny wybór. Uwodnienie na poziomie 78% sprawi, że soczewki będą całkowicie niewyczuwalne, a co za tym idzie – wygodne.

Soczewki EyeLove Fresh 1-Day to idealny wybór dla osób, które cenią sobie aktywność na świeżym powietrzu. Produkt został wzbogacony o filtr UV, dzięki czemu możesz być spokojny o kwestię ochrony oczu przed słońcem.

SOCZEWKI EYELOVE SUPREME LONG LASTING

Kolejną nowością w naszej ofercie są soczewki miesięczne przeznaczone dla osób, których życie zawodowe wymaga pełnej dyspozycji o różnych porach dnia i nocy. EyeLove Supreme Long Lasting to soczewki trzeciej generacji, które wyróżniają się najwyższą tlenoprzepuszczalnością (187 Dk/t).

Innowacyjna konstrukcja soczewek sferycznych pozwala na sen w soczewkach bez ryzyka komplikacji. Doskonała elastyczność materiału oraz optymalny kąt nawilżania wynoszący 35 stopni sprawiają, że oczy mają zapewnione dobre warunki dłużej niż zwykłe soczewki. Dlatego jeśli oczekujesz idealnego komfortu widzenia nawet przez 12 godzin – wybierz EyeLove Supreme Long Lasting.

SOCZEWKI EYELOVE DELUXE

Sferyczne soczewki miesięczne EyeLove Deluxe to produkt doceniany przez osoby, które dużo czasu muszą spędzać przed ekranem. Nasz produkt stworzony został w technologii NanoGloss™, której rezultatem jest niespotykanie gładka powierzchnia. To zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń i drobnoustrojów, które mogą wywoływać podrażnienia oczu.

O komfort wzroku skoncentrowanego na monitorze dba również innowacyjny materiał, z którego wyprodukowano soczewki EyeLove Deluxe. Technologia MeniSilk™ zapewnia dostęp tlenu do oka i jednocześnie gwarantuje wysokie nawilżenie. Dodatkowo produkt został wyposażony w znacznik, który ułatwia idealne ułożenie soczewek za pierwszym razem.

SOCZEWKI EYELOVE BASIC 1-DAY

Jednodniowe soczewki mają bez wątpienia wiele zalet. Wśród nich warto wymienić łatwość użytkowania, gwarancję higieny oraz możliwość sporadycznego noszenia soczewek. Polecamy EyeLove Basic 1-Day – soczewki, które doskonale nadają się do stosowania przez sportowców, a także przez osoby, które cechują się wysoką wrażliwością.

Soczewki EyeLove Basic 1-Day  posiadają dodatkową barierę antybakteryjną. To szczególnie istotne gdy lubisz sporty wodne i regularne treningi na pływalni. Jednodniowe soczewki w rozsądnej cenie pozwolą Ci nie przejmować się codziennymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Na koniec dnia ściągasz soczewkę i nie martwisz się o jej przechowywanie.

SOCZEWKI EYELOVE BASIC

Dla wszystkich użytkowników, którzy na pierwszym miejscu stawiają ekonomiczne rozwiązania – polecamy miesięczne soczewki EyeLove Basic. To produkt, który reprezentuje jednocześnie wysoką jakość i rozsądną cenę.

Wykonane z miękkiego materiału silikonowo-hydrożelowego soczewki to wygoda na co dzień i niskie koszty. Filtr UV pozwala bez obaw korzystać ze słonecznej pogody o każdej porze roku.

SOCZEWKI EYELOVE BASIC BI-WEEKLY

Linia soczewek EyeLove Basic to optymalne rozwiązanie dla każdego. W ofercie znajdziesz także produkty do użytkowania przez dwa tygodnie. Praktyczne soczewki o wysokim stopniu uwodnienia mogą być używane przed daleko- i krótkowidzów w trybie dziennym.

Jeżeli czujesz, że miesięczne soczewki to dla Twoich wrażliwych oczu jednak zbyt długi czas noszenia – wybierz EyeLove Basic Bi-weekly. Wykonane z hydrożelu oraz wyposażone w filtr UV soczewki zapewnią Ci komfort podczas każdej aktywności.

SOCZEWKI EYELOVE COLORS

Lubimy zmieniać wygląd za pomocą nowej fryzury, makijażu i nowych ubrań. Jeśli możesz zmienić kolor włosów, to dlaczego nie spróbować zmienić kolor oczu? To bardzo łatwe dzięki nowoczesnym soczewkom EyeLove Colors. Są przeznaczone do miesięcznego użytkowania w trybie dziennym, dla osób potrzebujący szkieł minusowych.

Cztery intensywne kolory do wyboru sprawią, że Twoja twarz nabierze nowego wyrazu. W jednej chwili możesz dokonać rewolucyjnej zmiany. Zabawa wizerunkiem jest możliwa także gdy nie masz wady wzroku. Wówczas wybierz soczewki EyeLove Colors o mocy 0,00.

Mamy także coś dla tych, którzy pragną przyciągać uwagę otoczenia. Soczewki EyeLove Crazy to nie tylko zmiana koloru, ale fantastyczne wzory! Marzy Ci się kocie oko? A może delikatny szok za sprawą białego lub czarnego oka? To soczewki idealne na specjalne okazje. Sprawdź dziesięć szalonych wzorów soczewek EyeLove Crazy i wyglądaj tak jak chcesz – na imprezie i na co dzień.

 

 

Soczewki EyeLove - FAQ

Polecamy płyn do pielęgnacji EyeLove Natural o przyjaznej, delikatnej formule i wysokiej skuteczności. Zawiera on łagodzącą podrażnienia alantoninę i nawilżający soczewkę hialuronian.
Szkła kontaktowe EyeLove cechuje wysoka jakość i bardzo przyjazna cena. Mogą je nosić zarówno dzieci, jak i dorośli. Nie są rzadkością przypadki, gdy zadowoleni z soczewek EyeLove rodzicie polecają je swoim pociechom.
Oczywiście, taki filtr występuje w soczewkach EyeLove. Najlepszym przykładem są EyeLove Exclusive PRO, w których zastosowano filtr UV klasy I, blokujący do 90% promieniowania UVA i 99% UVB.
Nie zalecamy noszenia szkieł kontaktowych pod prysznicem i w kąpieli. Woda może niekorzystnie wpłynąć na strukturę soczewki i zwiększyć ryzyko podrażnienia narządu wzroku.
Nie ma ku temu przeciwwskazań. Co więcej, część osób noszących zazwyczaj okulary podczas uprawiania sportu decyduje się założyć właśnie soczewki kontaktowe EyeLove, w których taka aktywność jest nie tylko wygodniejsza, ale i bezpieczniejsza.
EyeLove to uznana marka szkieł kontaktowych, spełniająca rygorystyczne wymogi, jakie stawiane są tym wyrobom medycznym.
Jednym z atutów marki EyeLove jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Soczewki te bez problemu mogą być porównywalne z droższymi markami, a najpopularniejsze, jak soczewki jednodniowe EyeLove Exclusive 1-Day kosztują poniżej 6 zł za sztukę. Z kolei soczewki miesięczne EyeLove Supreme Long-Lasting, uznawane za jedne z najlepszych na rynku, kosztują około 16 zł za sztukę.
Szkła kontaktowe EyeLove przeznaczone są do korygowania najpowszechniejszych wad refrakcji, czyli krótkowzroczności, dalekowzroczności i astygmatyzmu.
Wszystkie osoby, którym predyspozycje pozwalają na używanie soczewek kontaktowych. Dostępne są one w najpopularniejszych wersjach, czyli jednodniowych i miesięcznych o dziennym i przedłużonym trybie noszenia. Dodatkowo marka oferuje także wysokouwodnione soczewki EyeLove Comfort dla oczu wrażliwych oraz soczewki miesięczne EyeLove Digital dla osób spędzających dużo czasu przed ekranami i doświadczającymi cyfrowego zmęczenia wzroku. Warto także wspomnieć o soczewkach kolorowych EyeLove, które w łatwy sposób pozwolą na zmianę wizerunku (wystepują także w wersji dla osób bez wady wzroku, z mocą 0,00).
Większość użytkowników kolorowych szkieł kontaktowych EyeLove chce zmienić barwę oczu wyłącznie w celu wizerunkowym. Nie są więc one przeznaczone wyłącznie dla osób z wadami wzroku - EyeLove Colors występują także jako tzw. zerówki, czyli kolorowe soczewki kosmetyczne typu plan.
Są to materiały nie ustępujące innym, wiodącym markom, a więc tworzywo hydrożelowo lub silikonowo hydrożelowe, w tym najnowszej, trzeciej generacji.

 


 

optometrystkaTreść powstała pod nadzorem merytorycznym:

optometrysta Monika Kyciak

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej na kierunku Optometria. Od ponad 10 lat pracuję w branży związanej z korekcją wzroku, następnie otrzymałam możliwość, aby spełniać się zawodowo jako optometrysta pracujący w gabinecie. Pomagam pacjentom przeprowadzając badania wad refrakcji, dobierając okulary oraz soczewki kontaktowe miękkie.

 

 

SOCZEWKI EYELOVE - opinie

2021-02-21 21:22:13
Ada_K67 napisał/a: Polecam5/5 o produkcie EyeLove Digital 6 sztuk + NAWET 120 pln CASHBACK
Jak się dużo pracuje przed komputerem czy jako kierowca to jak najbardziej dają radę. Mąż kupił (jest zawodowym kierowcą) i spokojnie przejedzie w nich całą trasę do Holandii i po Holandii, odpocznie i one nadal dają radę.

2021-01-14 12:43:41
potter673 napisał/a: Polecam5/5 o produkcie EyeLove Supreme Long-Lasting 6 szt. - nowość
Miałem tyle problemów z oczami i bałem się nosić soczewki. Te dały mi nadzieję, że nie jestem skazany na okulary. Nie wysuszają oka i są bardzo wygodne.

2020-11-27 11:41:09
marcin8u79 napisał/a: Polecam5/5 o produkcie Soczewki Eyelove DeLuxe 6 szt.
Coś dla mnie, dobrze się nosi, fajnie kosztuje.

Dodaj opinię o produkcie

* pola wymagane

 

Dziękujemy za komentarz,
został on przekazany do moderacji!