Dailies soczewki jednodniowe – czym się wyróżniają?

W naszym sklepie znajdziesz niezawodne soczewki Dailies jednodniowe, które są wyprodukowane z wykorzystaniem najnowszych technologii materiału. Dzięki temu ich powierzchnia jest delikatna, więc sprawdzają się nawet wtedy, gdy masz naprawdę wrażliwe oczy. Oprócz tego zapewniamy soczewki Dailies, dostosowane do wielu wad wzroku. Po prostu nie musisz rezygnować z solidnej marki oraz z ogromnej wygody, bo znajdziesz u nas zarówno soczewki sferyczne, toryczne, jak i progresywne tej marki. Właśnie z tego powodu Dailies są odpowiednie dla każdego. Po prostu zdecyduj się na soczewki dostosowane do Twoich potrzeb. Zwróć także uwagę na to, że Dailies soczewki jednodniowe charakteryzują się sporym uwodnieniem, więc ich budowa jest jeszcze delikatniejsza. W przypadku soczewek hydrożelowych Dailies ułatwia to też transport tlenu, zatem nie musisz przejmować się suchością oczu. Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z zaleceniami producenta, a przekonasz się, że marka Dailies jest właśnie dla Ciebie!

Kiedy przydają się soczewki jednodniowe Dailies?

Chcesz na chwilę zmienić swój wygląd, a może lubisz naprzemiennie nosić soczewki z okularami? W takim razie u nas na pewno znajdziesz odpowiednie modele. Jednymi z nich są soczewki kontaktowe Dailies. W końcu ich delikatna struktura zapewnia ogromną wygodę, a zaawansowana konstrukcja sprawia, że z tych produktów mogą korzystać nie tylko dorośli, ale również dzieci. Choć oczywiście kluczowy jest tutaj nadzór rodziców. Poza tym soczewki Dailies przydają się w trakcie uprawiania sportu, gdyż są dużo wygodniejsze niż okulary, które spadają podczas biegania. Jednodniowe soczewki Dailies dzięki swojemu jednorazowemu charakterowi pomagają zachować zdrowie oczu, gdyż codziennie masz na oczach zupełnie świeżą parę szkieł kontaktowych. Wtedy soczewki kontaktowe Dailies na pewno nie przyczynią się do powstania infekcji. Wystarczy, że zadbasz o prawidłową higienę rąk podczas zakładania czy zdejmowania, a przekonasz się, że soczewki jednodniowe Dailies są naprawdę przyjazne dla oczu i łatwe w noszeniu. Zawsze wtedy, gdy zależy Ci na funkcjonalności, bądź na doskonałym wyglądzie.

Ile kosztują Dailies soczewki?

W naszym sklepie znajdziesz soczewki Dailies w różnych cenach. Po prostu wybierz mniejsze lub większe opakowanie, a z łatwością dostosujesz koszt soczewek do swojego budżetu. Poszczególne produkty kosztują mniej niż 63 zł. Poza tym u nas możesz skorzystać z licznych rabatów, dzięki którym przekonasz się, że soczewki Dailies są naprawdę dobre – nie tylko pod względem jakości, ale również ceny. Wystarczy, że będziesz śledzić obowiązujące promocje na soczewki bądź zdecydujesz się na opakowanie z wyprzedaży. Wtedy jeszcze mniej zapłacisz za soczewki od solidnej i znanej firmy. Wypróbuj Dailies soczewki, a przekonasz się o ich niezawodności, konkurencyjnej cenie oraz korekcji wielu wad wzroku.

Soczewki jednodniowe Dailies - charakterystyka poszczególnych produktów

Rodzina jednodniowych soczewek firmy Alcon (wcześniej Ciba Vision) niesamowicie komfortowych i uwodnionych Dailies AquaComfort Plus oraz hybrydowych soczewek połączenia materiału hydrożelowego na brzegach soczewki wpływającego na komfortowe użytkowanie oraz silikonowo-hydrożelowego w środku soczewki, sprawiającego, że do rogówki oka dociera więcej tlenu, a oczy są zdrowsze. Dzięki bogatemu portfolio marki Dailies, każdy znajdzie coś dla siebie:

Dailies AquaComfort PLUS

Soczewki Dailies AquaComfort Plus to idealny sposób korekcji wzroku dla każdego. Dzięki niesamowicie wysokiemu uwodnieniu na poziomie 69% soczewki te zapewniają wysoki komfort oraz dobrą jakość widzenia dzięki optymalnej stabilności filmu łzowego. Soczewki Dailies AquaComfort Plus posiadają system nawilżania aktywowany mruganiem – związki nawilżające są uwalniane przy każdym mrugnięciu i stabilizują film łzowy. Soczewki te są idealne dla wszystkich osób uprawiających sporty, prowadzących aktywny tryb życia, podróżujących, potrzebujących wygody, komfortu i elastyczności.

Dailies AquaComfort PLUS Toric - soczewki toryczne

Jednodniowe soczewki toryczne dla osób z astygmatyzmem Dailies AquaComfort Plus są najlepszym roziwązaniem dla każdego pacjenta poszukującego wyjątkowego rozwiązania – zarówno komfortu soczewki jednodniowej wymienianej codziennie, jak i zdrowia oczu, z uwagi na codziennie nową, zdrową, wygodną i komfortową soczewkę. Idealne gdy masz astygmatyzm i szukasz komfortowych soczewek jednorazowego użytku.

Dailies AquaComfort PLUS Multifocal - soczewki progresywne

Soczewki kontaktowe przeznaczone do użytkowania w trybie jednodniowym dla osób z presbiopią, borykających się z coraz gorszym widzeniem przedmiotów z bliska. Najczęściej presbiopia dotyka osób po 45. roku życia.

Dailies TOTAL1 - soczewki sferyczne i progresywne

Unikalna technologia produkcji jednodniowej soczewki Dailies TOTAL1 z gradientem uwodnienia, która łączy w sobie wyjątkową przepuszczalność tlenu (dzięki materiałowi silikonowo-hydrożelowemu w centrum soczewki) dla zdrowo wyglądających oczu oraz trwałą lubrykację (dzięki materiałowi hydrożelowemu na brzegach soczewki) dla wyjątkowego komfortu nawet na koniec dnia. Zbliżająca się do 100% zawartość wody w najbardziej zewnętrznej strefie powierzchni soczewki, zapewnia jedwabiście gładką powierzchnię soczewki kontaktowej gwarantującą niesamowity komfort, którego żadna inna soczewka nie jest w stanie zapewnić.

Soczewki Dailies TOTAL1 wystepują teraz także w wersji dla osób poszukujących korekcji presbiopii - Dailies Total1 Multifocal.