EyeLove Natural - płyn do soczewek

Płyny Opti Free

Seria płynów pielęgnacyjnych Opti Free od producenta Alcon (dawniej Ciba Vision), przeznaczone do pielęgnacji, dezynfekcji i przechowywania soczewek miękkich, doskonale sprawdzą się do wszystkich hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych szkieł kontaktowych wielokrotnego użytku. Soczewki miesięczne czy dwutygodniowe, wymagające codziennej pielęgnacji, będą czyste i nawilżone, co wpłynie na komfort i wygodę noszenia soczewek nawet przez cały dzień.  

Płyn Opti-Free Replenish

Jeden z popularnych płynów Opti-Free Replenish zapewni Tobie i Twoim soczewkom aż sześć godzin nawilżenia extra, abyś jako użytkownik soczewek mógł odczuwać komfort i satysfakcję ze swojej korekcji przez cały dzień.

Podczas produkcji tego wielofunkcyjnego płynu czyszczącego i dezynfekcyjnego Opti-free Replenish została zastosowana opatentowana technologia TEARGLYDE, czyli system regenerujący o udowodnionym podwójnym działaniu, który każdego dnia regeneruje i utrzymuje wilgotność soczewek.

Zastosowane w płynie łagodne środki czyszczące usuną skutecznie osady białkowo-lipidowe powstające na powierzchni soczewek w sposób naturalny podczas ich noszenia. Dzięki temu Twoje szkła kontaktowe zachowają świeżość i czystość przez cały okres użytkowania.

Płyn Opti-Free Replenish nadaje się do wszystkich soczewek miękkich, również z materiału silikonowo-hydrożelowego.

Opti-Free Express

To najpopularniejszy z serii płynów pielęgnacyjnych od Alcona. Opti-Free Express przeznaczony jest do wszystkich soczewek miękkich z hydrożelu i z materiału typu silikon hydrożel. Czyści, dezynfekuje i nawilża. Usuwa skutecznie osady białkowe i inne zanieczyszczenia powstałe na soczewce podczas użytkowania.

Jak działa Opti-free:

  • niszczy szkodliwe mikroorganizmy,
  • jest bezpieczny dla oczu,
  • utrzymuje soczewki w czystości,
  • usuwa osady białkowe podczas przechowywania soczewek,
  • nawilża soczewki,
  • łagodzi drobne podrażnienia oczu i poprawia komfort noszenia soczewek.

Opti-Free PureMoist:

Ten płyn pielęgnacyjny polecany jest szczególnie do soczewek nowszej generacji, silikonowo-hydrożelowych, jednak może być używany z powodzeniem także do hydrożeli. Nadaje się więc podobnie jak pozostałe płyny Opti-Free do wszystkich soczewek miękkich.

Ten płyn od Alcona zawiera niepowtarzalną, nowoczesną formułę HydraGlyde Moisture Matrix, która gwarantuje nawilżenie soczewek przez nawet 16 godzin. Skutecznie oczyszcza soczewki z wszelkich zanieczyszczeń i osadów pozostawiając szkła kontaktowe, świeże i czyste przez cały czas noszenia.

Idealny do wszystkich soczewek wielokrotnego noszenia, czyli dwutygodniowych i miesięcznych.