EyeLove Natural - płyn do soczewek

PŁYNY OPTI FREE

Seria płynów pielęgnacyjnych Opti Free od producenta Alcon (dawniej Ciba Vision), przeznaczone do pielęgnacji, dezynfekcji i przechowywania soczewek miękkich, doskonale sprawdzą się do wszystkich hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych szkieł kontaktowych wielokrotnego użytku. Soczewki miesięczne czy dwutygodniowe, wymagające codziennej pielęgnacji, będą czyste i nawilżone, co wpłynie na komfort i wygodę noszenia soczewek nawet przez cały dzień.  Zastanów się, czy lepszym wyborem będzie płyn puremoist opti free lub też pro bądź express.

JAK DZIAŁA PŁYN OPTI-FREE:

  • niszczy szkodliwe mikroorganizmy,
  • jest bezpieczny dla oczu,
  • utrzymuje soczewki w czystości,
  • usuwa osady białkowe podczas przechowywania soczewek,
  • nawilża soczewki,
  • Opti-Free łagodzi drobne podrażnienia oczu i poprawia komfort noszenia soczewek.

PŁYN OPTI-FREE REPLENISH

Jeden z popularnych płynów Opti-Free Replenish zapewni Tobie i Twoim soczewkom aż sześć godzin nawilżenia extra, abyś jako użytkownik soczewek mógł odczuwać komfort i satysfakcję ze swojej korekcji przez cały dzień.

Podczas produkcji tego wielofunkcyjnego płynu czyszczącego i dezynfekcyjnego Opti-free Replenish została zastosowana opatentowana technologia TEARGLYDE, czyli system regenerujący o udowodnionym podwójnym działaniu, który każdego dnia regeneruje i utrzymuje wilgotność soczewek.

Zastosowane w płynie łagodne środki czyszczące usuną skutecznie osady białkowo-lipidowe powstające na powierzchni soczewek w sposób naturalny podczas ich noszenia. Dzięki temu Twoje szkła kontaktowe zachowają świeżość i czystość przez cały okres użytkowania.

Płyn Opti-Free Replenish nadaje się do wszystkich soczewek miękkich, również z materiału silikonowo-hydrożelowego.

OPTI-FREE EXPRESS

To najpopularniejszy z serii płynów pielęgnacyjnych od Alcona. Opti-Free Express przeznaczony jest do wszystkich soczewek miękkich z hydrożelu i z materiału typu silikon hydrożel. Płyn Opti free express czyści, dezynfekuje i nawilża. Usuwa skutecznie osady białkowe i inne zanieczyszczenia powstałe na soczewce podczas użytkowania.

Kiedy zastosujesz Opti free płyn do soczewek, skutecznie zadbasz o higienę swoich oczu. Do tego przedłużysz ich żywotność i sprawisz, że będziesz mógł nosić je jeszcze dłużej. To także jedna z najbardziej ekonomicznych opcji na rynku!

OPTI-FREE PUREMOIST:

Ten płyn pielęgnacyjny polecany jest szczególnie do soczewek nowszej generacji, silikonowo-hydrożelowych, jednak może być używany z powodzeniem także do hydrożeli. Nadaje się więc podobnie jak każdy opti free płyn do soczewek do wszystkich soczewek miękkich.

Opti free puremoist zawiera niepowtarzalną, nowoczesną formułę HydraGlyde Moisture Matrix, która gwarantuje nawilżenie soczewek przez nawet 16 godzin. Skutecznie oczyszcza soczewki z wszelkich zanieczyszczeń i osadów pozostawiając szkła kontaktowe, świeże i czyste przez cały czas noszenia.

Poza tym opti free puremoist jest idealny do wszystkich soczewek wielokrotnego noszenia, czyli dwutygodniowych i miesięcznych.

Dlaczego warto wybrać markę Opti-Free?

Marka Opti-Free wchodzi w skład koncernu Alcon, który należy do liderów branży optycznej na świecie. Wśród ich produktów można znaleźć zarówno płyny, jak i soczewki. Opti free kładzie duży nacisk na dbanie o prawidłową higienę oczu, bezpieczeństwo i przy okazji także podniesienie komfortu codziennego noszenia soczewek. W przypadku Optifree zwrócono uwagę na to, aby klienci mogli wykorzystywać wysokiej jakości, innowacyjne preparaty, ale w niskich cenach. W dodatku można zakupić je w różnych pojemnościach, w zależności od tego, czy chcesz nosić soczewki codziennie, czy też sporadycznie. Dzięki tym wszystkim cechom płyn do soczewek Opti free to jeden z najczęstszych opcji, po jakie sięga polski konsument.