Soczewki ACUVUE®

ACUVUE® to jedne z najpopularniejszych soczewek kontaktowych w Polsce. Na przestrzeni lat produkty ACUVUE® rozwijały się dynamicznie wprowadzając nowe innowacyjne technologie na rynek światowy, tym samym wprowadzając nowoczesne produkty zarówno hydrożelowe, jak i silikonowo-hydrożelowe. Soczewki wykonane z tego materiału pozwalały oczom oddychać doprowadzając do rogówki oka więcej tlenu, a dzięki temu soczewki były jeszcze bardziej komfortowe i zdrowe.

Soczewki kontaktowe ACUVUE® oferują także produkty dla astygmatyków oraz soczewki akcentujące kolor oczu.

ACUVUE OASYS®

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe. Soczewki ACUVUE OASYS® przeznaczone są dla osób, które oczekują dużego komfortu w zmiennych warunkach otoczenia. Materiał soczewki kontaktowej ACUVUE OASYS® wzbogacony jest wewnętrznym składnikiem nawilżającym HYDRACLEAR® – materiał wykonany w technologii, dzięki której stało się możliwe połączenie materiału soczewki z mocno nawilżającym składnikiem zapewniającym uczucie nawilżenia, elastyczności i unikatowej jedwabistości. ACUVUE OASYS® posiadają filtr UV klasy 1 zapewniający najwyższą ochronę przed promieniowaniem. Poza tym zapewniają jeden z najwyższych współczynników przepuszczalności tlenu na poziomie DK/t – 147. Dzięki temu oczy się nie męczą, są zawsze zdrowe i pełne blasku. Soczewki te wykonane są Senofilconu A, ich uwodnienie wynosi 38%.

1-DAY ACUVUE® MOIST

Jednodniowe 1-DAY ACUVUE® MOIST to jedne z najpopularniejszych soczewek na rynku w Polsce. Komfortowe i nawilżone soczewki stały się jednym z najchętniej wybieranych produktów jednodniowych, są idealne dla wszystkich potrzebujących delikatnego i wyjątkowego produktu. Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST zapewniają mniejszą ilość osadów na powierzchni soczewki. 1-DAY ACUVUE® MOIST wyprodukowano w opatentowanej technologii Lacreon wiążącej PVP (polyvinyl pyrrolidone), jest to składnik pozwalający utrzymać nawilżenie soczewki przez dłuższy okres czasu niż soczewki konkurencji, w materiale Etafilcon A w taki sposób, że składnik hydrofilyny pozostaje w strukturze soczewki podczas jej noszenia. Soczewka pozostaje nawilżona na dłużej, wygoda użytkowania zostaje przedłużona, zapewniając komfort użytkowania przez cały dzień noszenia tych soczewek.

Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST występują także w wersji dla astygmatyków pod nazwą 1-DAY ACUVUE® MOIST for Astigmatism. Delikatne i komfortowe jednodniowe soczewki kontaktowe dla jeszcze bardziej wymagających.

1-DAY ACUVUE® DEFINE®

Na bazie soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST wyprodukowano także absolutną nowość na rynku soczewek kontaktowych, a mianowicie soczewki akcentujące 1-DAY ACUVUE® DEFINE® dostępne w dwóch wersjach: Shimmer oraz Sparkle.

1-DAY ACUVUE® TruEye®

Jest to pierwsza jednodniowa soczewka kontaktowa silikonowo-hydrożelowa, dzięki której użytkowanie soczewek stało się niesamowicie komfortowe oraz zdrowe na oczu. 1-DAY ACUVUE® TruEye® to miękkie soczewki kontaktowe jednorazowego użytku firmy Johnson & Johnson. W przypadku soczewek jednodniowych rano zakładasz nową parę, a wieczorem wyrzucasz i się nimi już nie martwisz. Kolejnego dnia zakładasz nową, świeżą parę zdrowych soczewek 1-DAY ACUVUE® TruEye®.

ACUVUE®2

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe starszej generacji, wykonane z materiału hydrożelowego. Materiał z jakiego zrobione zostały te soczewki przyciąga mniej osadów, dzięki czemu szkła kontaktowe są czyste, a widzenie jest wyraźniejsze, obraz bardziej ostry. Acuvue® 2 idealne są dla osób, które oczekują elastyczności, jaką oferują soczewki. ACUVUE® 2 to zaawansowana soczewka kontaktowa do systematycznego noszenia przez 2 tygodnie w ciągu dnia, ściągana na noc. Wyprodukowane przez firmę Johnson & Johnson soczewki kontaktowe ACUVUE® 2 wykonane są Etafilconu A, a ich uwodnienie wynosi 58%.