SOCZEWKI ACUVUE®

Są na rynku soczewek kontaktowych takie produkty, które kojarzy każdy ich użytkownik – tak właśnie jest z ACUVUE®. To jedna z najpopularniejszych marek soczewek kontaktowych w Polsce należąca do giganta farmaceutycznego i kosmetycznego, jakim jest Johnson&Johnson. Na przestrzeni lat producent nieustannie rozwijał technologię soczewek ACUVUE® wprowadzając na rynek zarówno szkła kontaktowe hydrożelowe, jak i nowsze – soczewki silikonowo-hydrożelowe. Do grona tych pierwszych zaliczamy dwutygodniowe ACUVUE® 2, a także soczewki Acuvue jednodniowe – 1-Day ACUVUE® Moist. Materiał, z jakiego zostały stworzone, charakteryzował się wysokim uwodnieniem i wygodą. Wśród soczewek wyprodukowanych z materiału silikonowo-hydrożelowego niezaprzeczalny prym przez lata wiodły dwutygodniowe soczewki ACUVUE OASYS®, które zyskały miano najpopularniejszych. Soczewki wykonane z tego materiału pozwalały oczom oddychać, doprowadzając do rogówki oka więcej tlenu, a dzięki temu, soczewki były jeszcze bardziej komfortowe i zdrowe. Ciekawym rozwiązaniem są też soczewki kontaktowe miesięczne Acuvue – to dobra opcja dla zabieganych.

ACUVUE® ma w portfolio także soczewki toryczne, jak i soczewki kolorowe. W ostatnich latach producent Johnson&Johnson wzbogacił ofertę ACUVUE® o płyny pielęgnacyjne i krople do oczu.

DLA KOGO SOCZEWKI ACUVUE®?

Zróżnicowana oferta soczewek ACUVUE® pozwala na wybór najbardziej odpowiednich produktów dla siebie i swojego stylu życia. Niezależnie od tego czy potrzebujesz korekcji krótkowzroczności, czy dalekowzroczności, astygmatyzmu czy prezbiopii – wśród soczewek ACUVUE® znajdziesz te najodpowiedniejsze. Miłośnicy aktywności, podróży czy wygody ucieszą się z możliwości wybrania soczewek jednodniowych, które ze względu na jednorazowy charakter zapewnią najwyższy poziom zdrowia i bezpieczeństwa, dlatego z całym przekonaniem możemy polecić je m.in. do zabrania na wakacje. Acuvue soczewki jednodniowe to też dobra opcja wtedy, gdy chcesz każdego dnia cieszyć się ogromną świeżością. Dla amatorów rozwiązań ekonomicznych i noszących szkła kontaktowe na co dzień doskonałym wyborem okażą się soczewki dwutygodniowe. Wtedy możesz też zdecydować się na soczewki Acuvue miesięczne. Wszystkie soczewki ACUVUE® posiadają filtr UV chroniący przed niebezpiecznym promieniowaniem słonecznym, które towarzyszy nam każdego dnia przez cały rok, choć na pierwszy rzut oka tak może się nie wydawać.

ORYGINALNE SOCZEWKI ACUVUE®

Wszystkie produkty dostępne w sklepie są oryginalne w 100% i pochodzą bezpośrednio od producenta lub oficjalnego dystrybutora. Dzięki temu klient ma pewność, że używanie soczewek ACUVUE® jest całkowicie bezpieczne i pewne.

SOCZEWKI MIESIĘCZNE ACUVUE®

Wśród niektórych użytkowników soczewek kontaktowych panuje przekonanie, że soczewki ACUVUE® są miesięczne, czyli można je nosić przez 30 dni. Nic bardziej mylnego i nie powinno się tego pod żadnym pozorem robić. Producent stworzył te soczewki w taki sposób, by zapewniały dobre widzenie oraz komfort przez 2 tygodnie w trakcie dnia i nie powinno się nosić takich soczewek dłużej. Jeśli interesują Cię soczewki miesięczne, to zajrzyj do odpowiedniej kategorii w naszym sklepie.

JAKIE SĄ RODZAJE SOCZEWEK ACUVUE®?

Portfolio soczewek ACUVUE® jest naprawdę bogate, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Poszczególne produkty z oferty Johnson&Johnson prezentują inne zalety i rozwiązania, które z łatwością dopasujemy pod nasze gusta i potrzeby. Masz ochotę poznać szczegóły na temat każdej z soczewek kontaktowych ACUVUE®? Bardzo proszę!

ACUVUE OASYS®

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe. Soczewki ACUVUE OASYS® przeznaczone są dla osób, które oczekują dużego komfortu w zmiennych warunkach otoczenia. Materiał soczewki kontaktowej ACUVUE OASYS® wzbogacony jest wewnętrznym składnikiem nawilżającym HYDRACLEAR® – materiał wykonany w technologii, dzięki której stało się możliwe połączenie materiału soczewki z mocno nawilżającym składnikiem zapewniającym uczucie nawilżenia, elastyczności i unikatowej jedwabistości. ACUVUE OASYS® posiadają filtr UV klasy 1 zapewniający najwyższą ochronę przed promieniowaniem. Poza tym zapewniają jeden z najwyższych współczynników przepuszczalności tlenu na poziomie DK/t – 147. Dzięki temu oczy się nie męczą, są zawsze zdrowe i pełne blasku. Soczewki te wykonane są Senofilconu A, ich uwodnienie wynosi 38%.

1-DAY ACUVUE® MOIST

Jednodniowe 1-DAY ACUVUE® MOIST są wśród najbardziej popularnych soczewek na polskim rynku. Komfortowe i nawilżone soczewki stały się jednym z najchętniej wybieranych produktów jednodniowych, są idealne dla wszystkich potrzebujących delikatnego i wyjątkowego produktu. Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST zapewniają mniejszą ilość osadów na powierzchni soczewki. 1-DAY ACUVUE® MOIST powstały z użyciem opatentowanej technologii Lacreon wiążącej PVP (polyvinyl pyrrolidone), jest to składnik pozwalający utrzymać nawilżenie soczewki przez dłuższy okres czasu niż soczewki konkurencji, w materiale Etafilcon A tak, że składowa hydrofilyny zostaje w soczewce w czasie użytkowania. Soczewka pozostaje nawilżona na dłużej, wygoda użytkowania zostaje przedłużona, zapewniając komfort użytkowania przez cały dzień noszenia tych soczewek.

Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST występują także w wersji dla astygmatyków pod nazwą 1-DAY ACUVUE® MOIST for Astigmatism. Delikatne i komfortowe jednodniowe soczewki kontaktowe dla jeszcze bardziej wymagających. Dodatkowo soczewki toryczne Acuvue z łatwością dopasują się do Twojego oka.

1-DAY ACUVUE® DEFINE®

Na bazie soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST wyprodukowano także absolutną nowość na rynku soczewek kontaktowych, a mianowicie soczewki akcentujące 1-DAY ACUVUE® DEFINE® dostępne w dwóch wersjach: Shimmer oraz Sparkle.

1-DAY ACUVUE® TruEye®

Jest to pierwsza jednodniowa soczewka kontaktowa silikonowo-hydrożelowa, dzięki której użytkowanie soczewek stało się niesamowicie komfortowe oraz zdrowe dla oczu. 1-DAY ACUVUE® TruEye® to jednodniowe soczewki od firmy Johnson&Johnson. W przypadku soczewek jednodniowych rano zakładasz nową parę, a wieczorem wyrzucasz i się nimi już nie martwisz. Kolejnego dnia zakładasz nową, świeżą parę zdrowych soczewek 1-DAY ACUVUE® TruEye®.

ACUVUE®2

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe starszej generacji, wykonane z materiału hydrożelowego. Materiał, z jakiego zrobione zostały te soczewki, przyciąga mniej osadów, dzięki czemu szkła kontaktowe są czyste, a widzenie jest wyraźniejsze, obraz bardziej ostry. Acuvue® 2 nadają się dla osób, które potrzebują elastyczności, na jaką można liczyć z tym produktem. ACUVUE® 2 to zaawansowana soczewka kontaktowa do dziennego użytkowania przez okres dwóch tygodni, ściągana na noc. Wyprodukowane przez firmę Johnson&Johnson soczewki kontaktowe ACUVUE® 2 stworzone są Etafilconu A, a poziom uwodnienia to 58%.

ACUVUE® OASYS with Transition

Absolutna nowość wśród soczewek ACUVUE®! Na rynku od 2019 roku są pierwsze światłoczułe soczewki kontaktowe, które mają za zadanie działać podobnie do okularów z fotochromem. Polecane są również dla kierowców, gdyż eliminują oślepiające odblaski i ułatwiają jazdę po zmroku.

Soczewki Acuvue jednodniowe – kiedy się sprawdzą?

Chcesz każdego dnia czuć ogromną świeżość? Właśnie taki efekt zapewniają Acuvue soczewki jednodniowe. Te nowoczesne modele nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, więc wystarczy, że każdego dnia będziesz zakładać zupełnie nową parę. Dodatkowo soczewki kontaktowe Acuvue w wersji jednodniowej są dostosowane do różnych wad wzroku, a przy tym zapewniają wysoki poziom nawilżenia. Poza tym jest to opcja idealna dla każdego, kto prowadzi aktywny styl życia, uprawia sport bądź tylko okazjonalnie nosi soczewki. W takim przypadku jednodniowe Acuvue sprawdzą się idealnie.

Czy warto wybierać soczewki dwutygodniowe Acuvue?

Cenisz sobie wygodę, a zarazem nie masz problemów z częstym zmienianiem soczewek? Zatem postaw na Acuve dwutygodniowe. W końcu stanowią dobry balans pomiędzy komfortem noszenia a ciągłą świeżością. Poza tym soczewki dwutygodniowe Acuvue sprawdzą się zawsze wtedy, gdy nie jesteś przekonany do miesięcznych modeli bądź masz bardzo wrażliwe oczy. W takim przypadku dwutygodniowe soczewki Acuvue pomogą Ci w zachowaniu wysokiego poziomu komfortu, nauczą odpowiedniej pielęgnacji, ale też skorygują wzrok. Takie modele na pewno też nie obciążą Twojego domowego budżetu.

Czy soczewki miesięczne Acuvue są bezpieczne?

Soczewki Acuvue to soczewki dwutygodniowe, dlatego jeśli chcesz nosić je jako soczewki miesięczne, robisz to na własną odpowiedzialność. Producent zaleca noszenie tego produktu przez 14 dni i jako eksperci, zalecamy postępować zgodnie z ich przeznaczeniem. Soczewki miesięczne Acuvue zatem tak naprawdę nie istnieją.

Soczewki Acuvue zostały jednak wykonane z dbałością o dopasowanie i spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wrażliwych oczu. Oprócz tego soczewki Acuvue cechują się wysokim stopniem nawilżenia, więc możesz zapomnieć o zaczerwienieniach czy uczuciu wysuszenia – nawet po wielu godzinach noszenia. Acuvue odpowiadają Twoim potrzebom, bo producent przygotował produkty, dostosowane do różnych wad wzrok. Jedyne, o co musisz zadbać, to odpowiednia pielęgnacja. Acuvue podobnie jak soczewki miesięczne bezpieczne są, gdy po zdjęciu umieścisz je w specjalnym preparacie. Dzięki temu kolejnego dnia znów będziesz cieszyć się ogromną świeżością, ale też pozbędziesz się wszelkich zanieczyszczeń czy osadu białkowego. Wtedy soczewki Acuvue będą dla Ciebie w pełni bezpieczne.

Dla kogo są soczewki toryczne Acuvue?

Firma Acuvue zapewnia modele odpowiednie dla różnych wad wzroku. Dlatego znajdziesz u nas nie tylko warianty dla krótko- i dalekowidzów, ale również dla osób, borykających się astygmatyzmem. W takim przypadku zdecyduj się na soczewki kontaktowe toryczne Acuvue. Te dedykowane modele wyróżniają się zarówno skutecznością, jak i odpowiednim kształtem, przypominającym piłkę do rugby. Dzięki temu Acuvue for Astigmatism to gwarancja tego, że soczewki doskonale dopasują się do Twojego oka i nie wypadną nawet podczas aktywności fizycznej. Oprócz tego znajdziesz u nas warianty o wysokim stopniu nawilżenia i uwodnienia, aby korzystanie z nich było dla Ciebie jeszcze przyjemniejsze. Acuvue soczewki toryczne zostały też wyposażone w specjalną powłokę UV, abyś mógł jeszcze skuteczniej chronić swoje oczy.

 

SOCZEWKI ACUVUE - opinie

2021-05-11 12:43:04
moje_soczewki napisał/a: Polecam5/5 o produkcie ACUVUE 1-DAY MOIST 30 szt.
Soczewki, które dobrze się zakłada. Dla mnie super wybór, bo bałam się wkładania czegokolwiek do oka. Noszenie nie sprawia trudności. Jestem zadowolona.
2021-02-20 15:17:53
Tolek napisał/a: Polecam5/5 o produkcie ACUVUE OASYS 2-WEEK with Transitions 6 szt
Dają radę na wystąpieniach publicznych, gdy światło łatwo się zmienia. Nie pieką i fajnie się zakładają. Polecam.
2021-01-19 19:41:19
szczesliwadziewczyna napisał/a: Polecam5/5 o produkcie ACUVUE OASYS 1-Day with HydraLuxe 30 szt.
W końcu soczewki, które nie wysuszają oka. Nie przesuwają się nawet o pół milimetra.
Dodaj opinię o produkcie
* pola wymagane
 

Dziękujemy za komentarz,
został on przekazany do moderacji!