ACUVUE to jedne z najpopularniejszych soczewek kontaktowych w Polsce. Na przestrzeni lat produkty ACUVUE rozwijały się dynamicznie wprowadzając nowe innowacyjne technologie na rynek światowy, tym samym wprowadzając nowoczesne produkty zarówno hydrożelowe, jak i silikonowo-hydrożelowe. Soczewki wykonane z tego materiału pozwalały oczom oddychać doprowadzając do rogówki oka więcej tlenu, dzięki temu soczewki były jeszcze bardziej komfortowe i zdrowe.

Soczewki kontaktowe ACUVUE oferują także produkty dla astygmatyków oraz soczewki akcentujące kolor oczu.
 

Acuvue Oasys

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe. Soczewki ACUVUE OASYS przeznaczone są dla osób, które oczekują dużego komfortu w zmiennych warunkach otoczenia. Materiał soczewki kontaktowej ACUVUE OASYS wzbogacony jest wewnętrznym składnikiem nawilżającym HYDRACLEAR – materiał wykonany w technologii, dzięki której stało się możliwe połączenie materiału soczewki z mocno nawilżającym składnikiem zapewniającym uczucie nawilżenia, elastyczności i unikatowej jedwabistości. ACUVUE OASYS  posiadają filtr UV klasy 1 zapewniający najwyższą ochronę przed promieniowaniem. Poza tym zapewniają jeden z najwyższych współczynników przepuszczalności tlenu na poziomie DK/t – 147. Dzięki temu oczy się nie męczą, są zawsze zdrowe i pełne blasku. Soczewki te wykonane są Senofilconu A, ich uwodnienie wynosi 38%.
 

Acuvue 1-Day Moist

Jednodniowe Acuvue 1-Day Moist to jedne z najpopularniejszych soczewek na rynku w Polsce. Komfortowe i nawilżone soczewki stały się jednym z najchętniej wybieranych produktów jednodniowych, są idealne dla wszystkich potrzebujących delikatnego i wyjątkowego produktu. Soczewki Acuvue 1-Day Moist zapewniają mniejszą ilość osadów na powierzchni soczewki. Acuvue 1-Day Moist wyprodukowano w opatentowanej technologii Lacreon wiążącej PVP (polyvinyl pyrrolidone), jest to składnik pozwalający utrzymać nawilżenie soczewki przez dłuższy okres czasu niż soczewki konkurencji, w materiale Etafilcon A w taki sposób, że składnik hydrofilyny pozostaje w strukturze soczewki podczas jej noszenia. Soczewka pozostaje nawilżona na dłużej, wygoda użytkowania zostaje przedłużona, zapewniając komfort użytkowania przez cały dzień użytkowania.

Soczewki Acuvue 1-Day Moist występują także w wersji dla astygmatyków pod nazwą Acuvue 1-Day Moist for Astigmatism. Delikatne i komfortowe jednodniowe soczewki kontaktowe dla jeszcze bardziej wymagających.
 

Acuvue 1-Day Define

Na bazie soczewki Acuvue 1-Day Moist wyprodukowano także absolutną nowość na rynku soczewek kontaktowych, a mianowicie soczewki akcentujące Acuvue 1-Day Define dostępne w dwóch wersjach: Shimmer oraz Sparkle.
 

Acuvue 1-Day Trueye

Jest to pierwsza jednodniowa soczewka kontaktowa silikonowo-hydrożelowa, dzięki której użytkowanie soczewek stało się niesamowicie komfortowe oraz zdrowe na oczu. Acuvue 1-Day TruEye to miękkie soczewki kontaktowe jednorazowego użytku firmy Johnson & Johnson. W przypadku soczewek jednodniowych rano zakładasz nową parę, a wieczorem wyrzucasz i się nimi już nie martwisz. Kolejnego dnia zakładasz nową, świeżą parę zdrowych soczewek Acuvue 1-Day Trueye.
 

Acuvue 2

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe starszej generacji, wykonane z materiału hydrożelowego. Materiał z jakiego wykonane są soczewki przyciąga mniej osadów, dzięki czemu soczewki są czyste, a widzenie jest wyraźniejsze, obraz bardziej ostry. Acuvue 2 idealne są dla osób, które oczekują elastyczności, jaką oferują soczewki. ACUVUE 2 to zaawansowana soczewka kontaktowa do systematycznego noszenia przez 2 tygodnie w ciągu dnia, ściągana na noc. Wyprodukowane przez firmę Johnson & Johnson soczewki kontaktowe ACUVUE 2 wykonane są Etafilconu A, a ich uwodnienie wynosi 58%.