B-Lens - soczewki kontaktowe

B-Lens - szukasz takich soczewek?  soczewki kontaktowe

Jeżeli korzystasz regularnie z soczewek kontaktowych B-Lens (miesięczne lub jednodniowe), to być może to co piszemy niżej Ciebie zainteresuje. W dalszej części strony pokazujemy odpowiedniki produktów B-Lens dostępne w sklepie Bezokularow.pl pod inną, brandową nazwą.

Markowe soczewki w tabelce poniżej stworzone zostały z identycznego materiału, mają takie same właściwości i parametry, jak ich odpowiedniki produktów B-Lens możliwe do kupienia w innych sklepach czy drogeriach. Sprawdź jakie soczewki w sklepie Bezokularow.pl odpowiadają Twoim soczewkom B-Lens.

Marka własna salonu Producent Nazwa podobnych soczewek w Bezokularow.pl
soczewki miesięczne

b-lens bio

B-Lens Bio

EYEYE Bioxy - miesięczne >>>
soczewki jednodniowe

b-lens daily

B-Lens Daily

EYEYE Bioxy Daily - jednodniowe >>>

Soczewki jednodniowe – które wybrać?

Kupowałeś kiedyś w drogerii soczewki b-lens? Jeśli tak to mamy dla Ciebie znakomitą informację. Już teraz możesz zdecydować się na znacznie łatwiej dostępne rozwiązanie i kupić soczewki B-Lens pod brandową nazwą Bioxy. W naszym sklepie internetowym znajdziesz markę Bioxy, która oferuje produkty o analogicznych parametrach. Są one wykonywane w Europie, a dokładnie przez holenderską firmę Eyeye. Dzięki czemu masz pewność, że podczas produkcji zostały spełnione wszystkie europejskie normy, a soczewki są w pełni bezpieczne.

Soczewki b lens daily – czym się wyróżniają?

Na czym polega fenomen modeli B-lens i Bioxy Daily? Soczewki tego typu wyróżniają się przede wszystkim niską ceną oraz uniwersalnością. Co sprawia, że doskonale sprawdzają się u osób z różnymi wadami wzroku i zapewniają pełen komfort podczas ich noszenia. W szczególności soczewki b lens daily to świetne rozwiązanie dla alergików i osób z wrażliwymi oczami, gdyż wykorzystano tutaj hiperalergiczny materiał. Tak samo wygląda to w przypadku Bioxy Daily od Eyeye, bo zastosowano tutaj asferyczną konstrukcję, dzięki czemu jakość widzenia jest jeszcze lepsza. Dzięki temu, że to modele jednodniowe, naprawdę dbasz o higienę i prawidłowe nawilżenie oczu.

Soczewki B-lens bio – opinie

Innym popularnym modelem są soczewki B-lens bio oraz Bioxy. To modele miesięczne wykonane z materiału hydrożelowego. W dodatku alergicy także zwrócą uwagę na to, że tworzywo jest biokompatybilne, przez co nie podrażnia, chroni oko i jest hiperalergiczne. Soczewki zapewniają zatem wymagany poziom nawilżenia i wysoki komfort podczas ich noszenia. Nie można pominąć także tego, że zostały one wyposażone w tzw. zabarwienie Light Blue, które ma ułatwić sam proces ich zakładania.

One również mają analogiczne parametry do Bioxy Eyeye, które możesz zakupić w naszym sklepie internetowym zamiast B-lens soczewki. Opinie na ich temat są w obu przypadkach fenomenalne, Bioxy to po prostu brandowy odpowiednik soczewek b-lens.