Ranking soczewek jednodniowych 2024

Najlepsze soczewki jednodniowe 2024

Wśród najlepszych soczewek jednodniowych 2024 nie mogło zabraknąć najzdrowszych i najbardziej nowoczesnych produktów łączących w sobie właściwości silikonu i hydrożelu, ale też sprawdzonych, ekonomicznych soczewek hydrożelowych. Soczewki jednodniowe wybierane są głównie z uwagi na wygodę i zdrowy, jednorazowy tryb noszenia. Z rankingu soczewek jednodniowych dowiesz się jakie soczewki jednodniowe wybrać.

Najlepsze soczewki jednodniowe

Prym wśród soczewek jednodniowych w sklepie Bezokularow.pl, a zarazem pierwsze miejsce w zestawieniu najlepszych soczewek jednodniowych zajmują EyeLove Exclusive 1-Day z filtrem UV, o wysokim uwodnieniu. Wybierane ze względu na wysoki komfort jaki zapewniają, w bardzo przystępnej cenie, a także przez alergików. Wyposażone w innowacyjną technologię nawilżenia, długotrwale utrzymują wilgotność, dzięki czemu są niemalże nieodczuwalne na oku przez cały dzień.

Drugą pozycję w rankingu soczewek jednodniowych zajmuje stosunkowo nowy produkt od Johnson&Johnson – soczewki ACUVUE OASYS 1-Day z zastosowaną technologią zintegrowanej łzy. Wybierane najczęściej przez alergików oraz osoby prowadzące aktywny styl życia. Zostały stworzone tak, by były idealnym towarzyszem w wielu zmiennych warunkach i sprostały najtrudniejszym wyzwaniom. Oczy klientów Bezokularow.pl to doceniają.

Na ostatnim miejscu podium znalazła się soczewka EyeLove Comfort 1-Day, hydrożelowa soczewka jednodniowa, doceniana przez osoby poszukujące klasycznego produktu w atrakcyjnej cenie. Produkty wykonane z materiału składającego się w całości z hydrożelu uchodzą za bardzo komfortowe, elastyczne i łatwe w zakładaniu. Idealne są zatem dla każdego, kto nie może użytkować silikonu, a jego oczy dobrze przyswajają soczewki hydrożelowe.

POZYCJA PRODUKTY  

 

1

ranking soczewek jednodniowych 2021

Soczewki jednodniowe EyeLove Exclusive 1-DaySoczewki jednodniowe EyeLove Exclusive 1-Day

Soczewki jednodniowe od lubianej przez klientów marki EyeLove. Cenione za delikatność i elastyczność, co przyczynia się do zwiększenia komfortu użytkowania. Filtr UV, chroni oczy przed szkodliwością promieniowania słonecznego. Technologia WetLoc zastosowana w soczewce, w sposób naturalny gromadzi cząsteczki wody na powierzchni soczewki, poprawiając jej uwodnienie.

WYBIERAM >

 

2Ranking soczewek jednodniowych 2021

soczewki jednodniowe Acuvue Oasys 1-Day

Soczewki jednodniowe ACUVUE OASYS 1-Day

Soczewki jednodniowe najbardziej znanej marki na świecie - ACUVUE. Stworzone w technologii Zintegrowanej Łzy dla większego komfortu przez cały okres użytkowania. Przeznaczone dla najbardziej aktywnych użytkowników, którzy pragną, by soczewka nadążała za ich trybem życia.

WYBIERAM >

 

3

ranking soczewek jednodniowych 2021

Soczewki jednodniowe Eyelove Comfort 1-Day

Soczewki jednodniowe EyeLove Comfort 1-Day

Soczewki jednodniowe z materiału hydrożelowego, cenionego przez użytkowników soczewek za elastyczność i wysokie uwodnienie. Szczególnie polecane alergikom i osobom poszukujących ekonomicznych rozwiązań.

WYBIERAM >
4

Soczewki jednodniowe Soflens Daily Disposable

Soczewki jednodniowe Soflens Daily Disposable

Kolejne w zestawieniu soczewki jednodniowe hydrożelowe, tym razem od producenta Bausch&Lomb. Ekonomiczne soczewki dające optymalny komfort noszenia. Mają unikatową konstrukcję optyczną, poprawiającą niezdolność oka do kumulowania wiązek światła przechodzących przez źrenicę w jednym punkcie, dzięki temu obraz jest ostry i wyraźny.

WYBIERAM >
5

Soczewki jednodniowe Eyelove Basic 1-Day

Soczewki jednodniowe EyeLove Basic 1-Day

Nowość wśród soczewek jednodniowych z materiału hydrożelowego. Idealne dla osób, które soczewki kontaktowe noszą okazjonalnie lub mają alergie. Wyposażone w filtr UV chroniący oczy przed słońcem. 

WYBIERAM >
6

Soczewki jednodniowe 1-Day Acuvue Trueye

Soczewki jednodniowe 1-Day ACUVUE TruEye

Soczewki jednodniowe od Johnson&Johnson. Mają duże grono amatorów, ceniących je za niezawodność i komfort, jakiego poszukują. Jedne z najbardziej znanych soczewek jednodniowych na rynku.

WYBIERAM >
7

Soczewki jednodniowe 1-Day Acuvue Moist

Soczewki jednodniowe 1-Day ACUVUE Moist

Soczewki jednodniowe należące do jednych z najpopularniejszych soczewek. Stworzone w nowoczesnej technologii Lacreon, która utrzymuje nawilżenie soczewek przez cały czas użytkowania. Jasnoniebieskie zabarwienie i znacznik strony ułatwia zakładanie.

WYBIERAM >
8

Soczewki jednodniowe Dailies total1

Soczewki jednodniowe Dailies Total1

Unikalne soczewki jednodniowe z technologią gradientu uwodnienia, przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Niewyczuwalne na oczach nawet po całym dniu noszenia. Doskonała dla osób, które oczekują od soczewek jednodniowych najwyższego komfortu.

WYBIERAM >
9

Soczewki jednodniowe Dailies AquaComfort PLUS

Soczewki jednodniowe Dailies AquaComfort PLUS

Soczewki jednodniowe od Alcona, stworzone z materiału hydrożelowego charakteryzującego się komfortem i elastycznością. To co wyróżnia tę soczewkę na rynku to zastosowana technologia systemu nawilżenia aktywowanego mrugnięciem. To pozwala zachować wygodę podczas całodniowego użytkowania.

WYBIERAM >
10

Soczewki jednodniowe Proclear 1-Day

Soczewki jednodniowe Proclear 1-Day

Soczewki jednodniowe od Cooper Vision. Wyprodukowane przy użyciu nowoczesnej technologii PC, dzięki której soczewka jest cały czas nawilżona. Zastosowana asferyczna konstrukcja, eliminuje aberracje i zapewnia ostre widzenie.

WYBIERAM >

Ranking soczewek jednodniowych

Soczewki jednodniowe to z roku na rok coraz szybciej zdobywający popularność rodzaj soczewek kontaktowych. Głównie doceniany za wygodę i najzdrowszy tryb noszenia tej metody korekcji. Przez wielu, soczewki jednodniowe wybierane są z uwagi na jednorazowy charakter użytkowania, po każdym dniu musimy zużytą parę soczewek wyrzucić do kosza, aby następnego dnia z radością móc cieszyć się zupełnie nowym produktem na oczach.

Z uwagi na to, że soczewki jednodniowe są jednorazowego użytku, nie musimy dokupować płynu pielęgnacyjnego i pojemniczka. Wszystko czego potrzebujesz do poprawnego ich użytkowania to same soczewki kontaktowe. Warto więc wiedzieć, jakie soczewki jednodniowe są najlepsze. Żeby pomóc w wyborze najlepszego produktu przygotowaliśmy ranking soczewek jednodniowych.

Dla kogo soczewki jednodniowe?

Soczewki jednodniowe to doskonały wybór dla osoby, która nosi soczewki kontaktowe naprzemiennie z okularami korekcyjnymi. W takim przypadku to bardziej oszczędne rozwiązanie niż zakup soczewek miesięcznych.

Podobnie jak w przypadku soczewek miesięcznych, wśród jednodniówek, które znalazły się w rankingu najpopularniejszych soczewek kontaktowych znalazły się produkty z materiału silikonowo-hydrożelowego, jak i starszego – hydrożelowego.  Najpopularniejsze soczewki jednodniowe są również wyposażone w filtr UVA i UVB dla lepszej ochrony wzroku przed działaniem słońca.

Jakie soczewki jednodniowe wybrać? Poznaj opinie

Wiele osób, które nawet wcześniej już nosiło soczewki kontaktowe, jednak w innym trybie (miesięcznym lub dwutygodniowym) kieruje często do nas pytanie jakie soczewki jednodniowe polecacie. Najlepszą wizytówką dla soczewek jednodniowych są opinie ich użytkowników. To najlepszy sposób, byś dowiedział się jakie soczewki jednodniowe wybrać.

Jakie soczewki jednodniowe polecacie?

  • "Nie znam lepszych soczewek jednodniowych od Eyelove Exclusive. Nosiłam już różne marki: Moist, Trueye, Oasys, Dailies i żadne z nich nie sprawdziły się u mnie jak Eyelove. Nie założę już nigdy więcej innych soczewek na oczy!"
     
  • "Najlepsze soczewki jakie miałam! Soczewki noszę od dobrych 6 lat, czasami po 12 godzin dziennie i tylko te sprawdziły się u mnie w 100%. Szczerze polecam :)"
     
  • "Soczewek EyeLove Comfort 1-Day mój syn używa od ok.2 lat,zdecydowaliśmy się na ich zakup po przeczytaniu pozytywnych komentarzy.Okazało się,że w stosunku do poprzednich soczewek mają bardziej atrakcyjną cenę i co najważniejsze większy komfort użytkowania.Poleciłam je już kilku osobom i okazuje się że one też są zadowolone..."

Więcej opinii o soczewkach jednodniowych znajdziesz zawsze pod danym produktem w naszym sklepie. Dzięki temu możesz przekonać się jakie soczewki jednodniowe polecają ich użytkownicy.