Formy płatności

PayU.pl

Płatności elektroniczne realizujemy za pośrednictwem systemu PayU.pl. Korzystając z tego systemu płatności zapłacisz za przesyłkę najszybciej, a pieniądze otrzymamy niemal natychmiast po dokonaniu płatności (dla płatności kartą trwa do zazwyczaj nie dłużej niż 1-2 godziny), a to oczywiście skróci czas realizacji zamówienia. Dotyczy to wybory przelewu natychmiastowego z banku, a nie przelewu tradycyjnego realizowanego poprzez system PayU.

PayU.pl to bezpieczny sposób na to, aby szybko zapłacić za swoje zamówienie. Transakcja zabezpieczana jest poprzez protokół SSL o czym poinformuje Cię niewielka kłódka na dole okna przeglądarki.
 

PayPal

Płatności elektroniczne dla wysyłek zagranicznych realizujemy także za pośrednictwem systemu PayPal. Jest to jedna z naszybszych form płatności. Pieniądze otrzymujemy natychmiast po Twojej wpłacie i natychmiast rozpoczynamy realizację zamówienia.

Aby skorzystać z tej formy płatności należy mieć założone konto w systemie PayPal.

 

Przelew na konto

W przypadku wybrania tej formy płatności wystarczy wpłacić nam pieniądze na nasze konto. Przesyłkę wyślemy po odnotowaniu wpłaty.


W tytule przelewu wystarczy wpisać numer zamówienia – otrzymasz go wraz z mailem potwierdzającym złożenie zamówienia. Możesz go również sprawdzić logując się w sklepie.

Jeśli bardzo zależy Ci na czasie zalecamy wybór przesyłki pobraniowej lub płatności poprzez system szybkich płątności.

Nie zalecamy wysyłać przelewów za pośrednictwem Poczty Polskiej. Taki przelew dotrze do nas zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych, co opóźni realizację zamówienia.

Nasz numer konta:
UWAGA! Zmiana numeru konta bankowego.
Alior Bank
04 2490 0005 0000 4600 3709 9556

Bezokularow.pl S.A.
ul. Podkomorska 5
62-200 Gniezno

Płatność przy odbiorze (pobranie)

Jeżeli za zamówione produkty nie chcesz płacić z góry wybierz tę formę płatności. Za przesyłkę zapłacisz listonoszowi, który zapuka do Twoich drzwi lub w najbliższej placówce pocztowej jeżeli listonosz nie zastanie Ciebie w domu. W niektórych przypadkach wybór płatności za pobraniem może przyspieszyć czas realizacji zamówienia – nie będziemy czekać na Twoją wpłatę. Dlatego jeśli zależy Tobie na czasie warto skorzystać z tej opcji.

Odbiór osobisty

Każde zamówienie można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy. Nie płacisz wtedy za koszty wysyłki. Zamówienie można opłacić na miejscu lub przelewem z góry (płatność na miejscu nie dotyczy punktu odbioru w Warszawie).

Uwaga! Kiedy towar jest gotowy do odbioru potwierdzamy indywidualnie e-mailem lub telefonem.

Siedziba w Poznaniu: Galeria Panorama, Poznań, ul. Górecka 30. Zamówienia można odbierać od poniedziałku do soboty w godzinach 10-21 oraz w niedzielę w godzinach 10-19.

Siedziba w Gnieźnie : Bezokularow.pl, ul. Podkomorska 5, 62-200 Gniezno. Zamówienia odbierać można od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17.

Siedziba we Wrocławiu, Optyk z Kontaktami, ul. Piłsudskiego 108/1U (vis a vis głównego wejścia na dworzec PKP); Punkt otwarty pon-pt w godz. 10-18, sob. 10-14.

Punkt odbioru w Warszawie, salon optyczny I SEE U, Al. Waszyngtona 2a lok. usł. 7 (przy rondzie Waszyngtona, obok sklepu Rossman) 03-910 Warszawa. Zamówienia mozna odbierać pon-pt w godz. 11-19, sob. 10-14. W punkcie odbioru w Warszawie nie ma możliwości płatności na miejscu, konieczna jest płatność z góry.