Zwrot produktu

Bezokularow.pl posiada bardzo atrakcyjną politykę zwrotów. Wszystkie produkty zamówione w sklepie możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty dostarczenia produktu. Jest to aż o 16 dni więcej niż stanowi polskie prawo (14 dni od otrzymania przesyłki). Dokonałeś zakupu, ale rozmyśliłeś się? Masz aż 30 dni na to, aby nam je odesłać.

 

Odstąpienie od umowy


1. W Bezokularow.pl konsument może zwrócić zakupione produkty w terminie 30 dni bez podawania przyczyny.

2. Odstąpienie następuje na podstawie oświadczenia złożonego sprzedawcy. Oświadczenie to można złożyć za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zwroty@bezokularow.pl

Formularze zwrotu są dostępne do pobrania poniżej.

3. Po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, niezwłocznie wysyłamy potwierdzenie. Potwierdzenie jest wysyłane na adres e-mailowy klienta wskazany przy składaniu zamówienia lub jako odpowiedź na otrzymanego e-maila,

4. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostawy rzeczy do klienta (jeżeli taki koszt przy składaniu zamówienia został poniesiony), w terminie do 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

5. Zwrot płatności dokonywany jest na podane przez klienta konto bankowe,

6. Produkty, które klient chce zwrócić muszą być odesłane w terminie do 14 (czternastu) dni od wysłania informacji o chęci odstąpienia, na adres siedziby:

Bezokularow.pl S.A.
ul. Podkomorska 5
62-200 Gniezno

Klient ponosi w takim przypadku bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

7. Klient może również dokonać zwrotu całkowicie za darmo, jeśli zdecyduje się zrobić to za pośrednictwem jednego z trzech dostępnych sposobów:

Bezpłatny zwrot kurierem DPD, tylko w przypadku, gdy w momencie składania zamówienia w bezokularow.pl zostało wybrane doręczenie również za pośrednictwem teg o kuriera.

Masz również możliwość dokonania zwrotu samodzielnie przynosząc przesyłkę do punktu DPD pickup (https://www.dpd.com.pl/Znajdz-Punkt-DPD-Pickup) w przypadku wyboru tej metody zwrotu musisz na miejscu podać jedynie numer zamówienia dokonanego w sklepie bezokularow.pl.

Bezpłatny zwrot Pocztą Polską:

  • Kliknij w link: https://ezwroty.poczta-polska.pl/ i wybierz z listy: bezokularow.pl
  • Uzupełnij formularz zwrotu
  • Sprawdź i potwierdź swoje dane
  • List przewozowy otrzymasz na skrzynkę mailową (ważny 7 dni)
  • Nadaj przesyłkę w dowolnej placówce Poczty Polskiej

Nieodpłatny zwrot Paczkomatem inPost:

  •     Kliknij w link: https://szybkiezwroty.pl/bezokularow
  •     Uzupełnij potrzebnymi danymi formularz zwrotu
  •     Otrzymasz potwierdzenie
  •     Odbierz kod nadania poprzez email lub za pośrednictwem wiadomości SMS
  •     Nadaj paczkę w wybranym Paczkomacie InPost

8. Zwrot płatności następuje po otrzymaniu od klienta zwracanych produktów lub po otrzymaniu dowodu odesłania produktów do siedziby Bezokularow.pl,

9. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktów będące wynikiem korzystania z niej w sposób niewłaściwy,

10. Klientowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, gdzie przedmiotem jest produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, a po otwarciu opakowania nie można go zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych (otwarte opakowania zbiorcze lub pojedyncze nie mogą zostać zwrócone do producenta z ww. przyczyn).