Soczewki kontaktowe Clariti

Rodzina soczewek Clariti producenta Cooper Vision to nowoczesne soczewki wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego. Dzięki temu każdy, kto je założy szybko, doceni, że ich noszenie jest bardzo komfortowe. W dodatku soczewki Clariti przepuszczają tlen do oczu. Wszystko to sprawia, że możesz swobodnie chodzić w nich i zyskać wysoką jakość widzenia przez cały dzień, aż do późnych godzin wieczornych. Obecnie znajdziesz w naszym sklepie soczewki Clariti toric, tj. toryczne dla astygmatyków, modele sferyczne oraz progresywne. Poza tym Clariti to soczewki miesięczne oraz jednodniowe. Jak widzisz soczewki kontaktowe Clariti mają na celu spełnić różne potrzeby osób, borykających się z wadami wzroku. Przekonaj się, jaki model będzie najlepszą opcją dla Ciebie.

Clariti Elite

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego soczewki Clariti Elite zapewniają bardzo dobry dopływ tlenu do rogówki soczewki. Soczewka Clariti została wyprodukowana z zastosowaniem technologii AquaGen, odpowiadającej za długotrwałe nawilżenie soczewki kontaktowej oraz Advanced Edge Technology odpowiadająca za niezwykle cienką krawędź, co sprawia, że soczewka jest praktycznie niewyczuwalna na oku, dając pełny i długotrwały komfort.

Soczewki posiadają filtry UVA oraz UVB, które chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych emitowanych w głównej mierze przez słońce.

Soczewki Clarite Elite polecane są dla osób z krótkowzrocznością oraz z dalekowzrocznością.

Clariti toric - soczewki toryczne dla astygmatyków             

Toryczna soczewka Clariti Toric zostały przygotowane dla bardziej wymagających użytkowników, potrzebujących korekcji astygmatyzmu. Niezwykle komfortowa soczewka przystosowuje się do potrzeb pacjentów oraz ich stylu życia stając się częścią ich życia, zupełnie niewyczuwalną. Wykonano je z materiału silikonowo-hydrożelowego, aby oko w jak największym stopniu miało dostęp do tlenu. Z kolei zaawansowana technologia Advanced Edge Technology zapewniła wyjątkowo wąskie krawędzie przy modelach Clariti. Soczewki stają się dzięki temu natychmiast znacznie mniej odczuwalne w trakcie ich noszenia.

Zwróć uwagę, że występują one także w opcji Clariti Toric XR, gdzie dostępna jest szersza oferta cylindra soczewki, dzięki temu nawet osoby z wysokim astygmatyzmem mogą użytkować soczewki kontaktowe miękkie.

Clariti Multifocal - soczewki progresywne

Soczewka przeznaczona dla osób, które ukończyły już 40-45. rok życia i poszukują korekcji do patrzenia na przedmioty zarówno dalekie, jak i bliskie oraz pośrednie. Dzięki swojej budowie Clariti Multifocal zapewniają zarówno zdrowie oczu, jak i ostre widzenia w każdych warunkach.

Jeśli dodatkowo doskwiera Ci problem z suchością oczu, np. spowodowany pracą przy komputerze, to już nie musisz się o to martwić. Soczewki Clariti Multifocal posiadają wysoki poziom uwodnienia, wynoszący aż 56%. Dzięki temu właśnie możesz cieszyć się odpowiednio nawilżonymi oczami przez cały dzień.

Soczewki Clariti 1 DAY

Jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe, idealne dla wszystkich dbających o zdrowie oczu, o komfort użytkowania soczewek, jak i o świetne widzenie, ostry obraz i wygodę użytkowania. Soczewki jednodniowe Clariti 1 Day to świetny wybór dla każdego użytkownika soczewek, a wykorzystanie materiału nowej generacji sprawia, że do oka dostaje się zdecydowanie większa ilość tlenu, zachowując oczy zdrowe i białe.

Przez cały dzień podczas noszenia soczewek jednodniowych Clariti 1 Day oczy są nawilżone na tym samym, stałym poziomie. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii Wetoc, ale też udowodnieniu na poziomie aż 56%.

Jako ciekawostkę warto przytoczyć, że soczewki Clariti 1 Day zostały wybrane w 2011 roku produktem roku w kategorii soczewek, zostawiając konkurencję daleko w tyle.

Clariti 1 Day Toric - soczewki toryczne

Jednodniowa soczewka Clariti 1 Day toric jest przeznaczona dla osób z astygmatyzmem. Innowacyjna technologia wykonania sprawia, że ten model jest świetnym rozwiązaniem dla każdego astygmatyka.

Astygmatycy z wrażliwymi oczami mogą odetchnąć z ulgą, gdyż soczewki Clariti toric to model, który nie wywołuje podrażnień, a przy okazji chroni oczy. Już teraz nie musisz od razu kupować soczewki Clariti miesięczne dla astygmatyków, a za to na początek możesz wypróbować modele jednodniowe.

Clariti 1 Day Multifocal - soczewki progresywne

Soczewki do użytkowania w trybie jednodniowym, dziennym. Idealne dla wszystkich osób zmagających się już ze starczowzrocznością, oczekujące wyraźnego widzenia na wszystkie odległości. Znakomicie sprawdzą się u osób, którym doskwiera starczowzroczność.

Soczewki kontaktowe Clariti 1 Day Multifocal wykorzystują innowacyjną technologię Somofilconu A. Zatem wybierając je, masz pewność, że został tutaj wykorzystany wysokiej jakości materiał silikonowo-hydrożelowy.

Soczewki Clariti miesięczne

Soczewki Clariti dostępne są w wersji jednodniowej lub też miesięcznej. W obu przypadkach musisz je ściągać przed pójściem spać. Jednak modele 30-dniowe kupujesz raz i przez cały miesiąc nie musisz obawiać się, że zapomnisz je dokupić. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni płyn do soczewek, aby codziennie dokładnie umyć wybrany przez siebie model Clariti. Soczewki kontaktowe, które możesz zakupić u nas w wersji miesięcznej to – Clariti Toric, Clariti Multifocal, Clariti Toric XR i Clariti Elite. Wszystkie są bardzo komfortowe, wykonane z zaawansowanej technologi silikonowo-hydrożelowej i perfekcyjnie przepuszczają powietrze. Wybierz zatem model, który pozwoli Ci na nowo cieszyć się każdym detalem, otaczającego Cię świata.