Soczewki kontaktowe Clariti

Rodzina soczewek Clariti producenta Cooper Vision to nowoczesne soczewki wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, do której należą soczewki sferyczne, soczewki toryczne (dla astygmatyków), jak i soczewki progresywne. Clariti to soczewki miesięczne oraz jednodniowe.
 

Clariti Elite

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego soczewki Clariti Elite zapewniają bardzo dobry dopływ tlenu do rogówki soczewki. Soczewka Clariti została wyprodukowana z zastosowaniem technologii AquaGen odpowiadającej za długotrwałe nawilżenie soczewki kontaktowej oraz Advanced Edge Technology odpowiadająca za niezwykle cienką krawędź, co sprawia, że soczewka jest praktycznie niewyczuwalna na oku dając pełny i długotrwały komfort.

Soczewki posiadają filtry UVA oraz UVB, które chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych emitowanych w głównej mierze przez słońce.
 

Clariti Toric - soczewki toryczne, dla astygmatyków

Toryczna soczewka Clariti przygotowana dla bardziej wymagających użytkowników potrzebujących korekcji astygmatyzmu. Niezwykle komfortowa soczewka przystosowuje się do potrzeb pacjentów oraz ich stylu życia stając się częścią ich życia, zupełnie niewyczuwalną.

Clariti toric występują także w opcji Clariti Toric XR, gdzie dostępna jest szersza oferta cylindra soczewki, dzięki temu nawet osoby z wysokim astygmatyzmem mogą użytkować soczewki kontaktowe miękkie.
 

Clariti Multifocal - soczewki progresywne

Soczewka przeznaczona dla osób, które ukończyły już 40-45. rok życia i poszukują korekcji do patrzenia na przedmioty zarówno dalekie, jak i bliskie i pośrednie. Dzięki swojej budowie Clariti Multifocal zapewniają zarówno zdrowie oczu, jak i ostre widzenia w każdych warunkach.
 

Clariti 1 Day

Jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe, idealne dla wszystkich dbających o zdrowie oczu, o komfort użytkowania soczewek, jak i o świetne widzenie, ostry obraz i wygodę użytkowania. Soczewki jednodniowe Clariti 1 Day to świetny wybór dla każdego użytkownika soczewek, a wykorzystanie materiału nowej generacji sprawia, że do oka dostaje się zdecydowanie wieksza ilość tlenu, zachowując oczy zdrowe i białe.
 

Clariti 1 Day Toric - soczewki toryczne

Jednodniowa soczewka Clariti 1 Day przeznaczona dla osób z astygmatyzmem. Innowacyjna technologia wykonania sprawia, że soczewka jest świetnym rozwiązaniem dla każdego astygmatyka.
 

Clariti 1 Day Multifocal - soczewki progresywne

Soczewki do użytkowania w trybie jednodniowym, dziennym. Idealne dla wszystkich osób zmagających się już ze starczowzrocznością, oczekujące wyraźnego widzenia na wszystkie odległości.