Soczewki kontaktowe BioAir

Marka Bioair – tanie i komfortowe soczewki

Bioair to marka, która dostępna jest na europejskim rynku od 2012 roku. Ich produkty cenione są za niezwykle korzystną cenę, ale także za to, że zapewniają najwyższą jakość widzenia. Wykorzystana technologia gwarantuje wysoką przepuszczalność tlenową oraz wyjątkową lekkość wybranych modeli. Wszystko za sprawą tego, że soczewki Bioair są ultracienkie. Zostały wykonane ze szczególną starannością, dlatego też od lat cieszą się zaufaniem klientów zarówno z Europy, jak i z Azji.

To jakiego wyboru dokonasz wybierając soczewki kontaktowe, jest bardzo ważne zarówno dla zdrowia Twoich oczu, jak również wygody, komfortu i ostrości widzenia. Soczewki kontaktowe towarzyszą Tobie przecież przez większość życia i pomagają w prowadzeniu aktywnego życia codziennego.

Od swoich soczewek kontaktowych oczekujesz dobrej korekcji wzroku i jednocześnie pragniesz tanich soczewek kontaktowych? Miesięczne BioAir to szkła kontaktowe wygodne i tanie – opcja ekonomiczna dla użytkowników soczewek kontaktowych.

Soczewki Bioair Optimum – dla kogo?

Bioair Optimum to produkty, które możesz zakupić zarówno w wersji jednorazowej, jak i miesięcznej. Zastanów się, która opcja najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Jeśli nie chcesz tracić czasu na pielęgnację soczewek, to wybierz modele jednodniowe, gdyż zamiast je oczyszczać, po prostu możesz je zmienić. Soczewki Bioair Optimum cenione są przede wszystkim za następujące zalety:

  • wykorzystanie technologii hydrożelowej, dzięki czemu zapewniają korzystny współczynnik przepuszczalności tlenowej,
  • gwarancja pełnego nawilżenia przez cały dzień lub nawet przez miesiąc,
  • idealny kształt, a wszystko przez to, że soczewki Bioair są bardzo cienkie,
  • niezawodne korygowanie krótkowzroczności,
  • korzystna cena.

Miesięczna soczewka hydrożelowa BioAir Optimum przeznaczona do stosowania w trybie dziennym przez 30 dni, dzięki udoskonalonej technologii szlifowania soczewki zapewnia wygodę i zwiększa komfort użytkowania. Materiał z jakiego jest wytwarzana soczewka jest bardzo przyjazny dla ludzkiego oka. Składem i konstrukcją przypomina samą rogówkę. Te szkła kontaktowe potrafią bardzo dobrze dopasować się do kształtu oka, nawet wtedy gdy wcześniej w przypadku innych soczewek mieliśmy z tym problem.

Soczewki Bioair comfort plus – kiedy warto wybrać?

Wybierz soczewki Bioair Comfort Plus, kiedy cenisz sobie nowoczesne rozwiązania i najwyższą ochronę oczu. Wszystko przez to, że te modele zapewniają wysoki stopień nawilżenia, ale przy okazji także ochronę przed promieniami UV. Kupując soczewki Bioair comfort plus, stawiasz na niezwykle cienkie modele, których nie będziesz czuł w trakcie noszenia. Zyskaj zatem wygodę oraz pełną ostrość widzenia niezależnie od tego, jakie oświetlenie jest akurat w danym miejscu.

Soczewki Bioair comfort – opinie

Soczewki Bioair Comfort możesz zakupić jako modele miesięczne, dzięki czemu będziesz cieszyć się swobodą widzenia w najwyższej jakości przez 30 dni. Przez ten czas na pewno docenisz fakt, że te soczewki Bioair zostały wykonane z wyjątkowego tworzywa. Warto podkreślić to, że materiał jest w tym przypadku naprawdę wysoko uwodniony, co sprawia, że ich noszenie jest czystą przyjemnością. Kiedy założysz soczewki Bioair comfort będziesz mógł cieszyć się też jeszcze głębszą ostrością widzenia, nawet gdy w pomieszczeniu panują niekorzystne warunki oświetleniowe. Poza tym te modele również zostały wyposażone w filtr UV, chroniący przed niekorzystnymi działaniami promieni słonecznych. Na pewno docenisz te to, że możesz bardzo łatwo założyć soczewki Bioair comfort. Opinie naszych klientów na temat tej marki są bardzo pozytywne, więc z powodzeniem wybierz model dla siebie i nie trać czasu na niską jakość widzenia.

Miesięczne BioAir Comfort dostępne są w opakowaniu 3-sztukowym. Przetestuj jak tania soczewka może być komfortowa i wygodna, a widzenie w niej ostre i wyraźne. Uwodnienie na poziomie 42% zapewnia komfort w ciągu dnia. BioAir Comfort posiadają powłokę UV chroniącą rogówkę przed szkodliwym promieniowaniem słońca – tak ważną w okresie letnim, ale równie potrzebną w okresach zimowych, kiedy to nawet przy bardzo pochmurnym niebie szkodliwe promieniowanie może docierać do naszych oczu, szkodząc naszemu wzrokowi.

Stosując soczewki BioAir Comfort możemy liczyć na ostre widzenie, większą głębię ostrości, większą wrażliwość na kontrast oraz lepszy obraz widzenia. Producent zabarwił soczewki BioAir Comfort na niebiesko, dzięki czemu łatwiej je się zakłada i zdejmuje.

W przypadku użytkowania wszystkich miesięcznych soczewek BioAir wymagana jest codzienna pielęgnacja, a więc czyszczenie ich w płynie do soczewek miękkich oraz przechowywanie podczas nocy w specjalnym pojemniczku.