Soczewki kontaktowe BioAir

To jakiego wyboru dokonasz wybierając soczewki kontaktowe, jest bardzo ważne zarówno dla zdrowia Twoich oczu, jak również wygody, komfortu i ostrości widzenia. Soczewki kontaktowe towarzyszą Tobie przecież przez większość życia i pomagają w prowadzeniu aktywnego życia codziennego.

Od swoich soczewek kontaktowych oczekujesz dobrej korekcji wzroku i jednocześnie pragniesz tanich soczewek kontaktowych? Miesięczne BioAir to szkła kontaktowe wygodne i tanie – opcja ekonomiczna dla użytkowników soczewek kontaktowych.

Miesięczne BioAir dostępne są w opakowaniu 3-sztukowym. Przetestuj jak tania soczewka może być komfortowa i wygodna, a widzenie w niej ostre i wyraźne. Uwodnienie na poziomie 42% zapewnia komfort w ciągu dnia. BioAir posiadają powłokę UV chroniącą rogówkę przed szkodliwym promieniowaniem słońca – tak ważną w okresie letnim, ale równie potrzebną w okresach zimowych, kiedy to nawet przy bardzo pochmurnym niebie szkodliwe promieniowanie może docierać do naszych oczu, szkodząc naszemu wzrokowi.

Miesięczna soczewka hydrożelowa BioAir przeznaczona do stosowania w trybie dziennym, dzięki udoskonalonej technologii szlifowania soczewki zapewnia wygodę i zwiększa komfort użytkowania. Materiał z jakiego jest wytwarzana soczewka jest bardzo przyjazny dla ludzkiego oka. Składem i konstrukcją przypomina samą rogówkę. Te szkła kontaktowe potrafią bardzo dobrze dopasować się do kształtu oka, nawet wtedy gdy wcześniej w przypadku innych soczewek mieliśmy z tym problem.

Stosując soczewki BioAir możemy liczyć na ostre widzenie, większą głębię ostrości, większą wrażliwość na kontrast oraz lepszy obraz widzenia. Producent zabarwił soczewki BioAir na niebiesko, dzięki czemu łatwiej je się zakłada i zdejmuje. Mają w sobie aż 42-procentową zawartość wody, co sprawia, że odczuwamy komfort i wygodę noszenia – są jednymi z najbardziej wygodnych soczewek kontaktowych na świecie.

W przypadku użytkowania miesięcznych soczewek BioAir wymagana jest codzienna pielęgnacja, a więc czyszczenie ich w płynie do soczewek miękkich oraz przechowywanie podczas nocy w specjalnym pojemniczku.