Soczewki kontaktowe Horien

Soczewki kontaktowe Horien to ekonomiczna oferta szkieł kontaktowych. W ofercie dla użytkowników są zarówno soczewki miesięczne, jak i soczewki jednodniowe. Przeznaczone są do noszenia dziennego, zdejmowane na noc. Mogą je nosić osoby, które mają krótkowzroczność lub nadwzroczność korygowane przy pomocy soczewek sferycznych.

Horien 1-Day

Horien 1-Day to jednodniowe soczewki kontaktowe wykonane z materiału o wysokim uwodnieniu 55%, dzięki czemu zostają komfortowe przez cały dzień. Soczewki posiadają filtry UV, chroniące rogówkę przed szkodliwym promieniowaniem promieni słonecznych. Ekonomiczna oferta dla poszukujących taniego produktu i dobrej jakości. Jednodniowe soczewki kontaktowe to najbardziej wygodna i higieniczna forma korekcji wzroku, jeśli chodzi o soczewki kontaktowe. Codziennie na oczy użytkownik zakłada świeże soczewki wyciągnięte ze sterylnego, fabrycznie zamkniętego blistra – a wieczorem wyrzuca zużyte szkła do kosza. Niepotrzebne są płyny do czyszczenia soczewek i pojemnik do ich przechowywania.

Horien – soczewki miesięczne

Hydrożelowe, miękkie soczewki kontaktowe przeznaczone do wymiany comiesięcznej w trybie dziennym. Jasnoniebieskie zabarwienie soczewki sprawia, że jest ona łatwa z zakładaniu i zdejmowaniu. Posiadają uwodnienie na poziomie 55% co powoduje komfort w całodniowym użytkowaniu. Budowa soczewki Horien eliminuje aberracje, dzięki czemu gwarantuje ostre widzenie – to wszystko dzięki asferycznej budowie soczewki. Sprawia to, że dopasowuje się ona do kształtu oka przyczyniając się do wyraźnego widzenia i jednocześnie zachowania komfortu na co dzień.

Dla kogo są soczewki Horien?

  • Soczewki kontaktowe dla oszczędnych.
  • Dla osób poszukujących soczewek hydrożelowych o wysokim uwodnieniu.
  • Dla stałych użytkowników Horien.
  • Dla osób szczególnie ceniących soczewki kontaktowe komfortowe, miękkie i delikatne.