SOCZEWKI KONTAKTOWE HORIEN

Soczewki kontaktowe Horien to ekonomiczna oferta szkieł kontaktowych. W ofercie dla użytkowników są zarówno soczewki miesięczne, jak i soczewki jednodniowe Horien. Przeznaczone są do noszenia dziennego, zdejmowane na noc. Mogą je nosić osoby, które mają krótkowzroczność lub nadwzroczność korygowane przy pomocy soczewek sferycznych. Astygmatycy mogą z kolei sięgnąć po soczewki Horien toryczne. Zatem jak widzisz marka Horien podchodzi kompleksowo do różnych wad wzroku. Dzięki nowoczesnym technologiom sprawia, że Twoje oczy są pod dobrą opieką, a Ty nie musisz z czegokolwiek rezygnować. Sekretem jest tutaj innowacyjna i bardzo delikatna powłoka hydrożelowa, która perfekcyjnie dopasowuje się do oka, co sprawia, że noszenie soczewek Horien jest wyjątkowo wygodne.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na to, że po soczewki Horien sięgają głównie osoby pragnące zaoszczędzić, a przy tym zyskać większą swobodę niż ma to miejsce w przypadku okularów korekcyjnych.

SOCZEWKI JEDNODNIOWE HORIEN 1-DAY

Horien 1-Day to jednodniowe soczewki kontaktowe wykonane z materiału o wysokim uwodnieniu 55%, dzięki czemu zostają komfortowe przez cały dzień. Soczewki posiadają filtry UV, chroniące rogówkę przed szkodliwym promieniowaniem promieni słonecznych. Ekonomiczna oferta dla poszukujących taniego produktu i dobrej jakości. Jednodniowe soczewki kontaktowe to najbardziej wygodna i higieniczna forma korekcji wzroku, jeśli chodzi o soczewki kontaktowe. Codziennie na oczy użytkownik zakłada świeże soczewki wyciągnięte ze sterylnego, fabrycznie zamkniętego blistra – a wieczorem wyrzuca zużyte szkła do kosza. Niepotrzebne są płyny do czyszczenia soczewek i pojemnik do ich przechowywania.

SOCZEWKI HORIEN MIESIĘCZNE

Hydrożelowe, miękkie soczewki kontaktowe przeznaczone do wymiany comiesięcznej w trybie dziennym. Jasnoniebieskie zabarwienie soczewki sprawia, że jest ona łatwa z zakładaniu i zdejmowaniu. Soczewki kontaktowe miesięczne Horien posiadają uwodnienie na poziomie 55%, co powoduje komfort w całodniowym użytkowaniu. Budowa soczewki Horien eliminuje aberracje, dzięki czemu gwarantuje ostre widzenie – to wszystko dzięki asferycznej budowie soczewki. Sprawia to, że dopasowuje się ona do kształtu oka, przyczyniając się do wyraźnego widzenia i jednocześnie zachowania komfortu na co dzień.

DLA KOGO SĄ SOCZEWKI HORIEN?

Sprawdź, dla kogo konkretnie skierowane są soczewki kontaktowe Horien:

  • Soczewki to rozwiązanie dla oszczędnych.
  • Dla osób poszukujących soczewek hydrożelowych o wysokim uwodnieniu.
  • Soczewki Horien dla stałych użytkowników Horien.
  • Dla osób szczególnie ceniących soczewki kontaktowe komfortowe, miękkie i delikatne.
  • Osoby początkujące także mogą z powodzeniem sięgnąć po markę Horien. Soczewki tej firmy są łatwe w zakładaniu i szybko zapomnisz, że masz je założone.
  • To znakomite rozwiązanie tak samo dla osób z krótkowzrocznością, jak i z dalekowzrocznością.
  • Soczewki Horien toryczne są doskonałą opcją dla astygmatyków.

SOCZEWKI KONTAKTOWE MIESIĘCZNE HORIEN – JAKIE WYBRAĆ?

W naszej ofercie znajdziesz soczewki Horien miesięczne Disposable oraz EasyDay. Pakowane są one w zestawach po 3 lub 6 sztuk, dzięki temu możesz nosić je przez 30 lub 60 dni. Przekonaj się, czym charakteryzują się poszczególne modele:

  • Soczewki kontaktowe Horien Disposable – mają lekko jasnoniebieskie zabarwienie, dzięki któremu ich aplikacja oraz oczyszczanie staje się łatwiejsze, także dla osób, które wcześniej w ogóle nie nosiły soczewek. Wykorzystano tutaj nowoczesną technologię odlewu, aby ich kształt był idealnie wyważony, a powierzchnia odpowiednio płaska.
  • Soczewki Horien EasyDay – zapewniają ostrość widzenia oraz komfort każdego dnia, wyposażone są w specjalny filtr UV, który chroni Twoje oczy. Jasnoniebieska powłoka hydrożelowa jest intuicyjna w trakcie zakładania soczewek Horien.

KTÓRE SOCZEWKI KONTAKTOWE JEDNODNIOWE HORIEN KUPIĆ?

Ciekawą alternatywą są także soczewki jednorazowe, które należy nosić w trybie dziennym i ściągać codziennie.

W naszym sklepie dostępne są soczewki kontaktowe jednodniowe Horien 1 Day Disposable o wysokim poziomie uwodnienia, wygodnej formie i dodatkowym filtrom UV. Alternatywnym rozwiązaniem są także soczewki kontaktowe Horien Easy Day 1 Day, które pozwalają na szybką aplikację i oszczędność czasu, gwarantują, że Twoje oczy pozostaną nawilżone, a szkodliwe promieniowanie słoneczne zostanie skutecznie zablokowane. W jednym opakowaniu znajduje się 30 sztuk soczewek Horien, które starczają na 15 dni.