Krople do oczu

Krople do oczu to dobrzy przyjaciele niemal wszystkich użytkowników soczewek kontaktowych. Przynoszą ulgę, gdy oczy są zmęczone, zaczerwienione lub pieką, dodatkowo pomagają utrzymać nawilżenie szkieł kontaktowych.

Hyal-Drop Multi

Te krople do oczu pozwolą natychmiast odświeżyć i nawilżyć oczy. Hyal-Drop Multi zalecane są osobom borykającym się z podrażnieniami rogówki i zmęczonymi oczami. Są przyjazne użytkownikom soczewek kontaktowych potrzebującym natychmiastowego nawilżenia - krople można bez obaw stosować bezpośrednio na soczewki.

Krople EyeLove Comfort 15 ml

Krople do oczu rekomendowane przez Bezokularow.pl, z dodatkiem hialuronianu sodu do bezpośredniego stosowania na soczewki kontaktowe. Krople EyeLove Comfort przynoszą ulgę w trakcie pracy przy komputerze zapewniając maksymalne nawilżenie oczu. Poprawiają też ostrość widzenia. Sprawdzą się także w trakcie długich podróży samolotem lub przebywaniu w klimatyzowanych pomieszczeniach. Wyróżnia je dłuższy niż zazwyczaj okres zachowania sterylności już po otwarciu opakowania. Krople do oczu EyeLove Comfort można bezpiecznie użytkować przez okres 2 miesięcy od momentu otwarcia.

EYE SEE Herbal Eye Drops

Holenderskie krople do oczu o naturalnej formule - zawierają hialuronian sodu oraz czarną borówkę. EYE SEE Herbal Eye Drops przynoszą ukojenie zaczerwienionym i zmęczonym oczom. Delikatne składniki łagodzą uczucie suchości oczu. Ziołowe krople mają właściwości przeciwzapalne, poprawiają również ukrwienie oczu.

Krople Renu Drops 8 ml

Producentem kropli jest firma Bausch&Lomb. Renu Drops stosować można bezpośrednio na soczewki kontaktowe. Sprawdzą się we wszystkich sytuacjach, w których niezbędne jest dodatkowe nawilżenie oczu, np. w trakcie przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach.  

EYEYE Hydraclair® 15 ml

Roztwór kropli oparty na prowitaminie B5, która wspomaga samoregeneracyjne właściwości rogówki. EYEYE Hydraclair® są odpowiednie do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych, łagodzą podrażnienia i dodają energii zmęczonym oczom. Krople należy zużyć po upływie 30 dni od momentu otwarcia.

EYEYE Hydraclair® 20x0,35 ml

Wersja kropli EYEYE Hydraclair® z prowitaminą. B5 zamknięta w 20. sterylnych ampułkach zapewni pełne bezpieczeństwo i ochronę oczu. Inteligentny system dawkuje wchłanianie prowitaminy B5 w zależności od zapotrzebowania.

Krople Horien Aqua Comfort

Krople przeznaczone do stosowania na wszystkie rodzaje miękkich soczewek kontaktowych. Horien Aqua Comfort przynoszą natychmiastową ulgę suchym i piekącym oczom. Krople łagodzą niemiłe skutki przebywania w ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach. Horien Aqua Comfort eliminują uczucie piasku pod powieką. Krople powinno się zużyć po upływie 30 dni od daty otwarcia.

SYSTANE® ULTRA

Krople eliminują objawy zespołu suchego oka. Oparte na nowej technologii krople SYSTANE® ULTRA zapewniają długotrwały komfort i ochronę powierzchni oka.

Wyróżniają się bardzo długim okresem, w którym zachowują swoje właściwości i sterylność. Krople należy zużyć po upływie 6 miesięcy od momentu otwarcia.

Krople blink contacts®

Nowość od marki Acuvue® - krople odświeżające i łagodzące objawy zmęczonych oczu. Blink contacts® są odpowiednie do wszystkich użytkowników miękkich soczewek kontaktowych. Krople zapewniają długotrwały komfort i nawilżenie soczewek.

Krople blink® intensive

Krople przynoszą ulgę suchym oczom ze skłonnością do podrażnień spowodowaną procesem starzenia, zmianami hormonalnymi w organizmie, lekami oraz użytkowaniem soczewek kontaktowych. Blink® Intensive łagodzą objawy zespołu suchego oka. Nowoczesna formuła gwarantuje nawilżenie i komfort użytkowania soczewek kontaktowych przez cały dzień.