Krople do oczu zapewniają prawidłowe nawilżenie, regenerują rogówkę, a nawet są w stanie ochronić gałkę oczną przed podrażnieniami.

Najważniejsze jest to, aby odpowiednio dobrać kropelki do oczu do swoich potrzeb i regularnie je stosować.

Dobre krople do oczu – kiedy stosować?

Czujesz, że Twoje oczy są zmęczone, zaczerwienione i suche, a do tego często boli Cię głowa w okolicach skroni? W takich sytuacjach koniecznie powinieneś zakupić krople do oczu. Soczewki, okulary bądź po prostu oderwanie wzorku od ekranu komputera lub telewizora nie jest w stanie sprawić, że wszystkie te dolegliwości po prostu znikną. W większości przypadków konieczne jest stosowanie kropelek.

Sporo osób woli profilaktycznie używać kropelki do oczu, gdy długo pracują przed komputerem lub spędzają w taki sposób wiele godzin w ciągu dnia. Możesz używać ich także, gdy specjalista stwierdził u Ciebie Zespół Suchego Oka bądź też po prostu z powodu wady wzroku powiedział, że musisz używać regularnie krople do oczu. Cena za oferowane przez nas produkty zawsze jest korzystna, dlatego już teraz wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Jakie krople do soczewek wybrać?

Gdy zastanawiasz się, jakie krople do oczu przy soczewkach będą najlepszym rozwiązaniem, to koniecznie zwróć uwagę najpierw na ich skład. Warto też zwrócić uwagę na to, czy dane krople do oczu przeznaczone są właśnie do używania bezpośrednio na soczewki kontaktowe. Rozważ również produkt, który nie zawiera konserwantów. Pamiętaj jednak o tym, że ich data przydatności będzie wtedy znacznie krótsza, chyba, że zdecydujesz się na krople do oczu w ampułkach, takich jak EyeLove Comfort monodose. Wśród ciekawych propozycji są także krople do oczu bez zdejmowania soczewek.

Wybierz taki produkt, gdy nosisz soczewki miesięczne czy dwutygodniowe, których nie musisz ściągać do snu. Wtedy będziesz mieć pewność, że oczy i soczewki są odpowiednio nawilżone, ale przy tym nie wpłyną niekorzystnie na same soczewki.

Jeśli okulista zdiagnozował u Ciebie Zespół Suchego Oka to, konieczne będzie używanie mocniejszych kropli. Wtedy najlepiej stosować je na noc, gdyż mogą odrobinę pogorszyć jakość widzenia.

Jednak możesz też wybrać krople do oczu z soczewkami w postaci sprayu, jeśli masz problem z aplikowaniem preparatu, bo odruchowo zamykasz powieki.

Krople do oczu z soczewkami kontaktowymi

Kiedy nosisz soczewki kontaktowe, to również powinieneś dbać o prawidłowe nawilżenie oczu. Mimo tego, że coraz więcej modeli zostało wyposażonych w specjalne hydrożelowe warstwy, to jednak dodatkowa ochrona nie zaszkodzi. Przejrzyj dokładnie naszą ofertę, a na pewno znajdziesz idealne krople do oczu na soczewki, które sprawiają, że noszenie ich będzie jeszcze bardziej komfortowe, a przy tym wyeliminujesz ryzyko wystąpienia podrażnienia. Szczególnie zwróć uwagę na dobre krople do oczu z dodatkiem aloesu, takie jak EyeLove Aloe Drops, czy rumianku od EYELOVE, które wspaniale koją narząd wzroku.

Krople do oczu – cena

Teraz już wiesz, że istnieje sporo różnych rodzajów kropli do oczu przy soczewkach i nie tylko. Jednak zapewne zastanawiasz się także, ile musisz za nie zapłacić. Prawda jest taka, że oferujemy jedne z najkorzystniejszych cenowo i jakościowo preparatów na rynku. Nasze krople do oczu do soczewek dostępne są już od ok. 14 zł. Cena różni się w zależności od składu, marki, ilości preparatu czy dodatkowych właściwości, jakie mają zapewnić krople do oczu.

Krople do oczu - produkty:

Te krople do oczu pozwolą natychmiast odświeżyć i nawilżyć oczy. Hyal-Drop Multi zalecane są osobom borykającym się z podrażnieniami rogówki i zmęczonymi oczami. Są przyjazne użytkownikom soczewek kontaktowych potrzebującym natychmiastowego nawilżenia - krople można bez obaw stosować bezpośrednio na soczewki.

Jedyne takie krople do oczu aplikowane w inny sposób niż tradycyjnie. Doskonale sprawdzą się osobom, które mają problem z klasycznym zakraplaniem oczu i wolą zastosować krople w sprayu na zamknięte powieki. Zaletą takich kropli jest również to, że są sterylne również po otwarciu. Dzięki temu data ważności produktu równa się dacie przydatności po otwarciu. W przypadku standardowych kropli czas przydatności po otwarciu to zazwyczaj maksymalnie dwa miesiące.

Krople do oczu rekomendowane przez Bezokularow.pl, z dodatkiem hialuronianu sodu do bezpośredniego stosowania na soczewki kontaktowe. Krople nawilżające oczy EyeLove Comfort przynoszą ulgę w trakcie pracy przy komputerze zapewniając maksymalne nawilżenie oczu. Poprawiają też ostrość widzenia. Sprawdzą się także w trakcie długich podróży samolotem lub przebywaniu w klimatyzowanych pomieszczeniach. Wyróżnia je dłuższy niż zazwyczaj okres zachowania sterylności już po otwarciu opakowania. Krople do oczu EyeLove Comfort można bezpiecznie użytkować przez okres 2 miesięcy od momentu otwarcia.

Krople EyeLove Natural Drops przynoszą ukojenie zaczerwienionym i zmęczonym oczom. Delikatne składniki łagodzą uczucie suchości oczu. Ziołowe krople z rumiankiem i świetlikiem mają właściwości przeciwzapalne, przynoszą ulgę i nawilżenie oczom. To dobre krople do stosowania z soczewkami kontaktowymi.

Aż 0,4% hialuronianu sodu w składzie tych kropli nawilżających do oczu sprawia, że jest to jeden z najbardziej polecanych produktów dla osób  skarżących się na suche oczy. Dodatkowa zawartość ekstraktu z oczaru wirginijskiego sprawia, że oczy oprócz sporej dawki nawilżenia, otrzymują również ulgę i ukojenie.

Producentem kropli jest firma Bausch&Lomb. Renu Drops stosować można bezpośrednio na soczewki kontaktowe. Sprawdzą się we wszystkich sytuacjach, w których niezbędne jest dodatkowe nawilżenie oczu, np. w trakcie przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Roztwór kropli oparty na prowitaminie B5, która wspomaga samoregeneracyjne właściwości rogówki. EYEYE Hydraclair® są odpowiednie do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych, łagodzą podrażnienia i dodają energii zmęczonym oczom. Krople należy zużyć po upływie 30 dni od momentu otwarcia.

Wersja kropli EYEYE Hydraclair® z prowitaminą. B5 zamknięta w 20. sterylnych ampułkach zapewni pełne bezpieczeństwo i ochronę oczu. Inteligentny system dawkuje wchłanianie prowitaminy B5 w zależności od zapotrzebowania.

Krople przeznaczone do stosowania na wszystkie rodzaje miękkich soczewek kontaktowych. Horien Aqua Comfort przynoszą natychmiastową ulgę suchym i piekącym oczom. Krople łagodzą niemiłe skutki przebywania w ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach. Horien Aqua Comfort eliminują uczucie piasku pod powieką. Krople powinno się zużyć po upływie 30 dni od daty otwarcia.

Krople eliminują objawy zespołu suchego oka. Oparte na nowej technologii krople SYSTANE® ULTRA zapewniają długotrwały komfort i ochronę powierzchni oka.

Wyróżniają się bardzo długim okresem, w którym zachowują swoje właściwości i sterylność. Krople należy zużyć po upływie 6 miesięcy od momentu otwarcia.

Nowość od marki Acuvue® - krople odświeżające i łagodzące objawy zmęczonych oczu. Blink contacts® są odpowiednie do wszystkich użytkowników miękkich soczewek kontaktowych. Krople zapewniają długotrwały komfort i nawilżenie soczewek.

Krople przynoszą ulgę suchym oczom ze skłonnością do podrażnień spowodowaną procesem starzenia, zmianami hormonalnymi w organizmie, lekami oraz użytkowaniem soczewek kontaktowych. Blink® Intensive łagodzą objawy zespołu suchego oka. Nowoczesna formuła gwarantuje nawilżenie i komfort użytkowania soczewek kontaktowych przez cały dzień.