Soczewki kontaktowe i płyny pielęgnacyjne BioTrue

Rodzina soczewek jednodniowych i płynów pielęgnacyjnych stworzona przez Bausch&Lomb po to, aby móc zaspokoić potrzeby tych najbardziej wymagających i najbardziej wrażliwych oczu.

Soczewki jednodniowe BioTrue OneDay

Soczewki kontaktowe Biotrue OneDay to jednodniowe soczewki kontaktowe, jedne z najnowszych produktów na rynku. Zostały wprowadzane na rynek przez producenta Bausch&Lomb na początku XXI wieku. Soczewki Biotrue OneDay zostały wyprodukowane z delikatnego i nowoczesnego materiału. Materiał, z którego wykonane są soczewki jest określany jako nowa generacja, a nazywa się HyperGel, który swoim składem przypomina do złudzenia ludzkie łzy, dzięki czemu soczewka BioTrue OneDay nie wysusza się tak szybko, jest komfortowa przez dłuższy czas i niewyczuwalna na oku cały dzień.

Biotrue OneDay przepuszczają takie ilości tlenu, aby zapewnić zapotrzebowanie na takim poziomie jaki zapewniłoby otwarte ludzkie oko bez soczewki. Dzięki temu soczewki Biotrue OneDay potrafią zapewnić najwyższy komfort, największą jakość widzenia i niezwykle wysoki poziom uwodnienia  - 78%. Nawilżenie soczewki  Biotrue OneDay utrzymuje się przez cały dzień, dzięki czemu pozwala zachować uczucie komfortu, soczewki nie są odczuwalne na oku od rana do późnego wieczora.

Soczewki jednodniowe to najlepszy wybór dla wszystkich alergików oraz dla osób z wrażliwymi oczami.

Płyny pielęgnacyjne Biotrue

Płyn Biotrue jest to jeden z najnowocześniejszych płynów dostępnych na rynku. Płyn Biotrue jest przeznaczony do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych. Jest to idealny wybór dla wszystkich wymagających użytkowników soczewek. Płyn ten dokładnie oczyszcza soczewkę, pielęgnuje, usuwa osady białkowe, dezynfekuje i nadaje się do przechowywania soczewek kontaktowych. Płyn Biotrue swoim składem bardzo przypomina skład ludzkich łez zatem jest kompatybilny z narządem wzroku jak naturalne łzy. Lekka formuła i skład, naturalnie przypominający ludzki film łzowy sprawiają, że płyn do soczewek Biotrue od Bausch&Lomb jest naprawdę wyjątkowy.