Rodzina soczewek jednodniowych i płynów pielęgnacyjnych stwporzona przez Bausch&Lomb po to, aby móc zaspokoić potrzeby tych najbardziej wymagających i najbardziej wrażliwych oczu.
 

Soczewki jednodniowe BioTrue OneDay

Soczewki kontaktowe Biotrue OneDay to jednodniowe soczewki kontaktowe, jedne z najnowszych produktów na rynku. Zostały wprowadzane na rynek przez producenta Bausch&Lomb na początku XXI wieku. Soczewki Biotrue OneDay zostały wyprodukowane z delikatnego i nowoczesnego materiały. Materiał, z którego wykonane są soczewki jest określany jako nowa generacja, a nazywa się HyperGel, który swoim składem przypomina do złudzenia ludzkie łzy, dzięki czemu soczewka BiotruOneDay nie wysusza się tak szybko, jest komfortowa przez dłuższy czas i niewyczuwalna na oku cały dzień.

Biotrue OneDay przepuszczają takie ilości tlenu, aby zapewnić zapotrzebowanie na takim poziomie jaki zapewniłoby otwarte ludzkie oko bez soczewki. Dzięki temu soczewki Biotrue OneDay potrafią zapewnić najwyższy komfort, największą jakość widzenia i niezwykle wysoki poziom uwodnienia  - 78%. Nawilżenie soczewki  Biotrue OneDay utrzymuje się przez cały dzień, dzięki czemu pozwala zachować uczucie komfortu, soczewki nie są odczuwalne na oku od rana do późnego wieczora.

Soczewki jednodniowe to najlepszy wybór dla wszystkich alergików oraz dla osób z wrażliwymi oczami.

 

Płyn  Biotrue

Płyn Biotrue jest to jeden z najnowocześniejszych płynów dostepnych na rynku. Płyn Biotrue jest przeznaczony do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych. Jest to idealny wybór dla wszystkich wymagających uzytkowników soczewek. Płyn ten dokładnie oczyszcza soczewkę, peilegnuje, usuwa osady białkowe, dezynfekuje i nadaje się do przechopwywania soczewek kontaktowych. Płyn Biotrue swoim składem bardzo przypomina skład ludzkich łez zatem jest kompatybilny z narządem wzroku jak naturalne łzy. Delikatna formuła i najbardziej naturalny skład (imitujący ludzkie łzy) stawiają płyn Biotrue na bardzo wysokiej półce.