Soczewki kontaktowe i płyny pielęgnacyjne BioTrue

Firma Bausch&Lomb zajmuje się produkcją soczewek i dedykowanych płynów do czyszczenia już od 1853 roku. Na przestrzeni lat Ci specjaliści ciągle udoskonalali swoje produkty, korzystali z kolejnych technologii, ale też tworzyli nowe marki. Jedną z nich jest Biotrue, która doskonale wpisuje się w charakterystykę tej firmy. Dlatego masz pewność, że produkty oferowane przez tę markę wyróżniają się innowacyjnością, dopasowaniem oraz wiedzą wielu światowej klasy ekspertów. Właśnie z tego powodu zapewniamy Ci Biotrue soczewki – w końcu spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Rodzina soczewek jednodniowych i płynów pielęgnacyjnych stworzona przez Bausch&Lomb po to, aby móc zaspokoić potrzeby tych najbardziej wymagających i najbardziej wrażliwych oczu.

Soczewki jednodniowe BioTrue OneDay

Soczewki kontaktowe Biotrue OneDay to jednodniowe soczewki kontaktowe, jedne z najnowszych produktów na rynku. Zostały wprowadzane na rynek przez producenta Bausch&Lomb na początku XXI wieku. Soczewki Biotrue OneDay zostały wyprodukowane z delikatnego i nowoczesnego materiału. Materiał, z którego wykonane są soczewki jest określany jako nowa generacja, a nazywa się HyperGel, który swoim składem przypomina do złudzenia ludzkie łzy, dzięki czemu soczewka BioTrue OneDay nie wysusza się tak szybko, jest komfortowa przez dłuższy czas i niewyczuwalna na oku cały dzień.

Biotrue OneDay przepuszczają takie ilości tlenu, aby zapewnić zapotrzebowanie na takim poziomie jaki zapewniłoby otwarte ludzkie oko bez soczewki. Dzięki temu soczewki Biotrue OneDay potrafią zapewnić najwyższy komfort, największą jakość widzenia i niezwykle wysoki poziom uwodnienia  - 78%. Nawilżenie soczewki  Biotrue OneDay utrzymuje się przez cały dzień, dzięki czemu pozwala zachować uczucie komfortu, soczewki nie są odczuwalne na oku od rana do późnego wieczora.

Soczewki jednodniowe to najlepszy wybór dla wszystkich alergików oraz dla osób z wrażliwymi oczami.

Dla kogo są Biotrue one day?

Cenisz sobie maksymalny komfort i dopasowanie soczewek do oka? Modele Biotrue oneday sprawdzą się szczególnie u osób, które chcą każdego dnia cieszyć się świeżością, a także wysokim poziomem nawilżenia oczu. Poza tym nie musisz dbać o codzienną pielęgnację, bo Biotrue soczewki po zdjęciu wystarczy jedynie wyrzucić – bez konieczności przemywania w płynie w trakcie użytkowania. Dlatego jest to tak dobre rozwiązanie dla aktywnych osób. Wtedy nie musisz ograniczać swojego widzenia przez okulary korekcyjne. Wystarczy, że założysz te wygodne modele, a szybko przekonasz się, jak przyjemne może być uprawianie sportu. Szczególnie gdy chcesz popływać – wtedy po wyjściu z wody zdejmij soczewki i załóż nową parę. Dzięki temu nie narazisz się na infekcje, a przy tym nie musisz rezygnować z doskonałej widoczności w wodzie.

Soczewki Biotrue sprawdzą się także jako soczewki dla alergików i nadadzą się dla osób, pracujących przy komputerze. Wówczas wysoki poziom nawilżenia oczu jest jeszcze ważniejszy, więc te nowoczesne modele zapewnią Ci komfort na wiele godzin.

Jakie zalety mają soczewki Biotrue?

Jednodniowe modele to gwarancja świeżości i wysoki poziom nawilżenia, którym ciągle możesz cieszyć się na nowo. Dlatego Biotrue one day cieszą się tak ogromną popularnością. W końcu są naprawdę wygodne, a stopień uwodnienia, sięgający 78%, zapewni Ci skuteczne nawilżenie. Dzięki temu na stałe wyeliminujesz problem suchości, zaczerwienień i podrażnień oczu. Dodatkowo Biotrue oneday dostarczają rogówce odpowiednią ilość tlenu, co jest tak ważne nie tylko do utrzymania doskonałej widoczności, ale również do zachowania komfortu i zdrowych oczu.

Soczewki Biotrue mają maksymalnie upodabniać się do naturalnej budowy oka. Właśnie z tego powodu producent zastosował innowacyjny materiał HyperGel. Dzięki temu w składzie przypominają ludzką łzę. To tak ważne dla osób o wrażliwych oczach, bo modele Biotrue skutecznie zapobiegają powstawaniu podrażnień. Po prostu noszenie tych soczewek nie będzie dla Ciebie wyczuwalne, więc nie będziesz mógł sobie wyobrazić powrotu do okularów.

Płyny pielęgnacyjne Biotrue

Płyn Biotrue jest to jeden z najnowocześniejszych płynów dostępnych na rynku. Płyn Biotrue jest przeznaczony do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych. Jest to idealny wybór dla wszystkich wymagających użytkowników soczewek. Płyn ten dokładnie oczyszcza soczewkę, pielęgnuje, usuwa osady białkowe, dezynfekuje i nadaje się do przechowywania soczewek kontaktowych. Płyn Biotrue swoim składem bardzo przypomina skład ludzkich łez zatem jest kompatybilny z narządem wzroku jak naturalne łzy. Lekka formuła i skład, naturalnie przypominający ludzki film łzowy sprawiają, że płyn do soczewek Biotrue od Bausch&Lomb jest naprawdę wyjątkowy.

Czym się charakteryzują płyny do soczewek marki Biotrue?

Płyn do soczewek marki Biotrue jest cenionym produktem, który od lat cieszy się sporą popularnością. Został on wyprodukowany przez firmę Bausch&Lomb. Jak sama nazwa wskazuje – marka Biotrue została zainspirowana biologią narządu wzroku. Dzięki temu zarówno soczewki, jak i płyny do soczewek zostały wykonane tak, aby maksymalizować poziom nawilżenia oka i zadbać o jego komfort. Oznacza to, że szczególnie po płyn do soczewek Biotrue powinny sięgnąć osoby, mające problem z suchością oka czy też alergiami. Dzięki temu wreszcie pożegnają problemy związane z pieczeniem, łzawieniem oczu, czy z innymi uciążliwymi dolegliwościami, które tak negatywnie wpływają na Twoje oczy.

Dlaczego warto wybrać płyn do soczewek Biotrue?

Masz wrażliwe oczy, a płyny do soczewek często są dla Ciebie zbyt mocne? A może cierpisz na suchość oka i przez to często bolą Cię oczy? W każdym z tych przypadków doskonale sprawdzi się płyn do soczewek Biotrue. Przede wszystkim jego formuła została tak opracowana, aby koiła Twoje zmęczone i wrażliwe oczy. Dbając w ten sposób o odpowiedni poziom nawilżenia gałki ocznej. Dzięki temu, że zastosujesz płyn do soczewek Biotrue, unikniesz nie tylko podrażnień, ale też ryzyka wystąpienia infekcji narządu wzroku. Osoby, które noszą miesięczne czy też dwutygodniowe soczewki, koniecznie powinny sięgnąć po ten produkt marki Biotrue. Płyn do soczewek z łatwością usuwa wszystkie zanieczyszczenia, pyłki, osad, a także resztki makijażu. Dzięki temu kolejnego dnia możesz na nowo cieszyć się najwyższą jakością widzenia bez jakikolwiek dyskomfortów.