Płyny Johnson

Postaw na skuteczność, bezpieczeństwo i pewność, że zagwarantujesz swoim oczom oraz soczewkom kontaktowym to, co najlepsze. Już teraz przyjrzyj się uważnie dostępnym w naszym sklepie płynom Johnson & Johnson. Szybko przekonasz się, że noszenie soczewek kontaktowych naprawdę może być pozbawione ryzyka wystąpienia infekcji oraz różnych dyskomfortów, a Twoje oczy już zawsze mogę być lśniące i odpowiednio nawilżone.

Jaki płyn Johnson & Johnson warto wybrać dla siebie?

Szukasz wysokiej jakości płynu do soczewek od renomowanej marki? W takim razie wypróbuj produkty od Johnson & Johnson. Jakie? Już spieszymy z naszymi propozycjami.

Płyn Acuvue RevitaLens

Przede wszystkim proponujemy płyn Acuvue RevitaLens. To wielofunkcyjny płyn przeznaczony do dezynfekcji miękkich soczewek kontaktowych. Ze spokojem możesz stosować go w przypadku szkieł kontaktowych wykonanych z materiału hydrożelowego oraz silikonowo-hydrożelowego.

Zwróć uwagę na to, że ten płyn Johnson & Johnson nie tylko oczyszcza, ale też pielęgnuje powłokę soczewek. W przypadku soczewek miesięcznych czy kwartalnych lub nawet rocznych to bardzo ważne, aby nie tylko je prawidłowo zdezynfekować, ale też zadbać o zachowanie ich w najwyższej jakości. Dzięki temu na dłużej pozostaną w doskonałym stanie, a Ty nadal będziesz mógł lub mogła cieszyć się pełną ostrością widzenia.

To jeden z tych płynów wielofunkcyjnych, które sprawiają, że możesz nosić soczewki kontaktowe aż 16 godzin z rzędu bez uczucia zmęczonych i suchych oczu.

Ten preparat możesz zakupić w dwóch pojemnościach – po 360 ml lub też po 100 ml. Mniejsze opakowanie na pewno świetnie sprawdzi się w podróży, a także wtedy, gdy chcesz wypróbować po raz pierwszy, jak w praktyce będzie sprawdzał się u Ciebie płyn Johnson & Johnson.

Krople do oczu i soczewek Blink Intensive

Jeśli borykasz się z Syndromem Suchego Oka przez częste przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach lub też przez długotrwałą pracę przed komputerem, to w takim razie zapewne będziesz potrzebować dobrych kropli do oczu. Na szczęście wtedy również możesz postawić na preparat wyprodukowany przez Johnson & Johnson. Krople Blink Intensive skutecznie wyeliminują wszystkie nieprzyjemne dolegliwości oczu – od suchości, uczucia piasku pod powiekami, aż po podrażnienie. Zaraz po użyciu tych kropli oczy staną się pełne blasku i wreszcie dokładnie tak nawilżone, jak tego potrzebujesz. Co ciekawe krople od Johnson & Johnson możesz bez obaw używać także, gdy nosisz soczewki kontaktowe i wtedy nie musisz ich nawet ściągać, by sięgnąć po dodatkowe nawilżenie dla Twoich zmęczonych oczu.

Zalety płynów Johnson & Johnson

  • Skuteczne oczyszczanie powierzchni soczewek to niewątpliwa zaleta płynów Johnson & Johnson. Codzienne dezynfekowanie szkieł kontaktowych tymi preparatami pozwala usunąć aż 99,99% bakterii, wirusów, grzybów oraz zanieczyszczeń, które mogły osadzić się na powierzchni soczewek.
  • Zwróć uwagę również na właściwości nawilżające płynów marki Johnson & Johnson. Po oczyszczeniu powierzchni soczewek tym preparatem możesz kolejnego dnia ponownie założyć swoje ulubione soczewki i cieszyć się w pełni nawilżonymi oczami.
  • Płyny Johnson & Johnson podnoszą komfort noszenia soczewek do aż 16 godzin!
  • Wielofunkcyjne działanie sprawia, że gdy raz używasz tego płynu, możesz jednocześnie zadbać nie tylko o higienę, też m.in. o pielęgnację powierzchni soczewek, aby dłużej cieszyć się z ich korekcji, a tym samym z wysokiej jakości widzenia.

Dla kogo płyny Johnson & Johnson?

Głównie płyny Johnson & Johnson zostały przeznaczone do osób, które noszą miękkie soczewki kontaktowe. Pozwalają na skuteczne pozbycie się wszystkich drobnoustrojów i zanieczyszczeń, które w ciągu dnia osadziły się na powierzchni soczewek. Już teraz zdecyduj się na stosowanie oferowanych przez nas płynów do soczewek Johnson & Johnson i zapomnij o dyskomforcie lub infekcjach oczu. Bez obaw możesz stosować ten preparat zarówno w przypadku soczewek wykonanych z materiałów silikonowo-hydrożelowych, jak i hydrożelowych.
Nie zapomnij też o tym, że każda osoba, nie tylko z wadą wzroku, może mieć problem z suchymi oczami. Dlatego też zdecydowaliśmy się dodać do naszej oferty również krople do oczu Johnson & Johnson, które przeznaczone są właśnie do skutecznego nawilżenia oczu. Już w ciągu kilku chwil od zakroplenia oczu poczujesz ulgę.

A Ty, jaki płyn Johnson & Johnson chcesz zakupić w naszym sklepie online BezOkularow.pl?