EyeLove Natural - płyn do soczewek

Płyny i krople Renu

Płyny pielęgnacyjne do soczewek oraz krople do oczu marki Renu, stworzone przez producenta Bausch&Lomb z myślą o osobach, noszących soczewki miękkie. Przydatne w każdym domu użytkownika szkieł kontaktowych, który użytkuje soczewki zarówno w trybie miesięcznym, jak i dwutygodniowym. Renu płyn sprawia, że codzienna pielęgnacja soczewek staje się znacznie łatwiejsza, skuteczniejsza i bezpieczniejsza dla Twoich oczu. W ofercie znajdują się dwa główne rodzaje produktów od tego producenta – płyny wielofunkcyjne Renu MultiPlus oraz płyn Renu MPS, który znakomicie koi bardzo wrażliwe oczy.

Jak działa płyn Renu?

Prawidłowa dezynfekcja soczewek jeszcze nigdy nie była taka prosta. Wystarczy, że umieścisz kilka kropli płynu Renu na soczewce, a następnie będziesz delikatnie pocierać ją przez ok. 20 sekund. Wcześniej zwróć uwagę, na to, aby oczyścić i wysuszyć dokładnie ręce. Możesz też przechowywać soczewki w preparacie Renu. Płyn do soczewek w tym czasie usunie z powierzchni soczewek zanieczyszczenia, bakterie i osady.

Działanie płynu Renu jest proste i skuteczne, gdyż pozwala na usunięcie:

  • osadów białkowo-lipidowych,
  • tłuszczy i zanieczyszczeń środowiskowych,
  • mikroorganizmów bez jakichkolwiek skutków ubocznych dla oka.

W dodatku pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie soczewek przez kolejne 12 godzin.

Jaki płyn do soczewek Renu wybrać?

Możesz zakupić w naszym sklepie internetowym plyn do soczewek Renu w kilku pojemnościach – 120 ml, 360 ml i 500 ml, co jest znacznie bardziej opłacalne finansowo. Dowiedz się, czym wyróżniają się preparaty do soczewek marki Renu i wybierz ten, który sprawdzi się najlepiej u Ciebie.

Płyn Renu Multiplus

To płyn wielofunkcyjny marki Bausch&Lomb, pomagający utrzymać Twoje soczewki w czystości, sterylności i nawilżeniu. Płyn Renu Multiplus Stworzony został z myślą o jak najłatwiejszym codziennym pielęgnowaniu soczewek miękkich. Jest to możliwe dzięki specjalnemu połączeniu składników zawartych w jednym produkcie.

Kiedy wybierzesz płyn Renu do soczewek, będziesz mógł:

  • usunąć wszelkie zanieczyszczenia, m.in. tłuszcze, osady białkowe, drobnoustroje,
  • bezpiecznie wypłukać soczewki bez ryzyka podrażnienia,
  • błyskawicznie zadbać o prawidłową higienę Swoich soczewek i oczu.

Ten płyn do soczewek Renu to świetne rozwiązanie, gdy pracujesz w zadymionych miejscach czy też spędzasz wiele godzin przed ekranem komputera. Jak żaden inny dba o to, aby powierzchnia soczewki pozostała nawilżona, co jest szczególnie ważne dla osób z zespołem suchego oka. Płyn Renu do soczewek to najwyższa jakość, która Ci się opłaca. Mniejsze opakowanie 120 ml możesz z powodzeniem zmieścić w torebce, gdy wyjeżdżasz na wakacje.

Płyn Renu MPS

Płyn wielofunkcyjny Renu MPS to produkt polecany szczególnie dla osób o wrażliwych oczach, które od pielęgnacji soczewek oczekują czegoś więcej niż tylko czyszczenia. Jeśli zatem należysz do grona takich osób, płyn Renu MPS może okazać się dla Ciebie i Twoich soczewek strzałem w 10!

To aseptyczny, buforowany, izotoniczny płyn przeznaczony do codziennego używania w pielęgnacji soczewek miękkich zarówno hydrożelowych jak i silikonowo-hydrożelowych, a więc starszego typu soczewek i tego najnowszego.

Przy użyciu tego płynu pielęgnacyjnego możesz z łatwością wyczyścić swoje soczewki miesięczne lub dwutygodniowe, a także poddać je dezynfekcji oraz nawilżeniu i przechowywaniu.

Dzięki zrezygnowaniu z niektórych składników podczas tworzenia płynu Renu MPS doskonale sprawdzi się do pielęgnacji soczewek kontaktowych u osób o najwrażliwszych oczach.