EyeLove Natural - płyn do soczewek

Płyny i krople Renu

Płyny pielęgnacyjne do soczewek oraz krople do oczu marki Renu, stworzone przez  producenta Bausch&Lomb z myślą o osobach noszących soczewki miękkie. Przydatne w każdym domu użytkownika szkieł kontaktowych noszących je w trybie miesięcznym lub dwutygodniowym, który wymaga codziennej pielęgnacji.

Płyn Renu Multiplus

To płyn wielofunkcyjny marki Bausch&Lomb, pomagający utrzymać Twoje soczewki w czystości, sterylności i nawilżeniu. Renu Multiplus Stworzony został z myślą o jak najłatwiejszym codziennym pielęgnowaniu soczewek miękkich. Jest to możliwe dzięki specjalnemu połączeniu składników zawartych w jednym produkcie.

Jak działa Renu Multiplus:

  • minimalizuje ryzyko osadów białkowo-lipidowych,
  • usuwa tłuszcze i zanieczyszczenia środowiskowe, pomaga utrzymać nawilżenie soczewek
  • efektywnie usuwa z powierzchni soczewek wszelkie mikroorganizmy - bez jakichkolwiek skutków ubocznych dla oka

Płyn Renu Multiplus występuje w pojemnościach 120 ml i 360 ml. Dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie zarówno na co dzień jak i okazyjnie podczas wyjazdów.

Płyn Renu MPS

Płyn wielofunkcyjny Renu MPS to produkt polecany szczególnie dla osób o wrażliwych oczach, które od pielęgnacji soczewek oczekują czegoś więcej niż tylko czyszczenia. Jeśli zatem należysz do grona takich osób, płyn Renu MPS może okazać się dla Ciebie i Twoich soczewek strzałem w 10!

To aseptyczny, buforowany, izotoniczny płyn przeznaczony do codziennego używania w pielęgnacji soczewek miękkich zarówno hydrożelowych jak i silikonowo-hydrożelowych, a więc starszego typu soczewek i tego najnowszego.

Przy użyciu tego płynu pielęgnacyjnego możesz z łatwością wyczyścić swoje soczewki miesięczne lub dwutygodniowe, a także poddać je dezynfekcji oraz nawilżeniu i przechowywaniu.

Dzięki zrezygnowaniu z niektórych składników podczas tworzenia płynu Renu MPS, doskonale sprawdzi się do pielęgnacji soczewek kontaktowych u osób o najwrażliwszych oczach.