Soczewki kontaktowe BIOFINITY

Choć olbrzymi obecnie wybór soczewek pozwala na kupno różnych szkieł kontaktowych, w dalszym ciągu istnieje spora rzesza osób wiernych soczewkom całodobowym. W kategorii tych soczewek niezaprzeczalnie prym wiodą Biofinity. Świetną korekcję wzroku, długotrwały komfort i niesamowitą jakość produktów Biofinity zapewnia producent Cooper Vision, znany i ceniony na całym świecie. Soczewki Biofinity zostały stworzone z myślą o wszystkich osobach, które oczekują od korekcji wzroku czegoś więcej. Są przeznaczone dla tych, którzy cenią wygodę i poszukują produktu, który mogliby użytkować całą dobę, bez zdejmowania ich przez 30 dni i nocy – soczewek całodobowych.

Są takie zawody lub sytuacje w życiu, kiedy potrzebujemy korekcji wzroku przez większą część doby, wtedy idealne mogą okazać się właśnie soczewki całodobowe jak Biofinity. Potrzebując takiego rozwiązania, oczekujemy jednocześnie oprócz dobrego widzenia, także komfortu i wygody oraz nawilżenia soczewki. Aby szkła kontaktowe mogły sprostać takim wymaganiom muszą zostać stworzone przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii – takie są właśnie soczewki Biofinity. Silikonowo-hydrożelowe Biofinity łączą w sobie przełomową technologię materiałową Aquaform z zaawansowaną konstrukcją soczewki tworząc AQUAFORM™ Comfort Science™. Dzięki takiemu zestawieniu każdy użytkownik może liczyć na zupełnie nowy standard komfortu. Do idealnej mieszanki prezentowanej przez te soczewki dochodzi również wysoka transmisja tlenu na poziomie 160 Dk/t oraz wysokie uwodnienie (48%) tworząc najpopularniejszą soczewkę całodobową.

Dla kogo soczewki Biofinity?

Te soczewki do zadań specjalnych przeznaczone są dla każdego, ale szczególnie dla osób, które potrzebują dobrego widzenia przez znaczną część doby lub ich wada wzroku wymaga korekcji wzroku przez cały czas.

  • Dla młodych rodziców, którzy potrzebują dobrego widzenia przy zachowaniu maksymalnego komfortu przez całą dobę.
  • Jeśli masz dużą wadę wzroku i lubisz nawet od razu po przebudzeniu widzieć otaczający Cię świat ostro i wyraźnie.
  • Jeśli jesteś przedstawicielem któregoś z zawodów wymagających dyspozycyjności nawet przez 10-12 godzin na dobę.
  • Zawodowi kierowcy, którzy potrzebują korekcji przez wiele godzin w ciągu doby. A także niczym niezmąconej widoczności na drodze, która zapewni bezpieczeństwo.
  • Gdy jesteś osobą, która lubi zdrzemnąć się w trakcie dnia i potrzebuje soczewek, które zachowają swoją świeżość i nawilżenie zaraz po otwarciu oczu. 

Oryginalne soczewki Biofinity

Decydując się na zakup soczewek Biofinity w naszym sklepie internetowym masz pewność, że są w 100% oryginalne i fabrycznie zapakowane, co daje gwarancję ich bezpieczeństwa. Jeśli szukasz produktów markowych – to oferta dla Ciebie.

Rodzaje soczewek Biofinity

Rodzina soczewek Biofinity została stworzona z myślą o każdym, kto potrzebuje całodobowych soczewek na wysokim poziomie jakościowym. Wybór mają zarówno osoby z krótkowzrocznością jak i dalekowzrocznością, astygmatyzmem oraz prezbiopią. Poznaj szczegóły na temat każdej z soczewek Biofinity.

Soczewki sferyczne dla osób z wadą krótkowzroczności i dalekowzroczności

Biofinity

Biofinity wykonane są z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego. Dzięki wysokiej przepuszczalności tlenu soczewki można użytkować w trybie całodobowym, czyli można je nosić do 30 dni i 29 nocy bez przerwy w użytkowaniu, bez zdejmowania. Dzięki unikalnej technologii wykorzystanej przy produkcji soczewek kontaktowych Biofinity Aquaform®, soczewki Biofinity zapewniają bardzo wysoki poziom dostarczania tlenu do oczu. Soczewki są naturalnie nawilżone, a ich zwilżenie nie wypłukuje się.

Soczewki Biofinity o wysokich mocach

Na rynku dostępne są także soczewki Biofinity XR, które posiadają poszerzony zakres mocy od -20,00 do +15,00. Pozwalają zatem korygować nawet bardzo wysokie wady wzroku, a przy tym zachowują swoje parametry komfortu i są zdrowe dla oczu.

Soczewki toryczne, dla astygmatyków

Biofinity Toric

Te soczewki kontaktowe są przeznaczone dla osób wymagających korekcji astygmatyzmu. Firma Cooper Vision zapewnia optymalną korekcję astygmatyzmu dla wszystkich pacjentów. Biofinity Toric można nosić bez zdejmowania przez całą dobę nawet do miesiąca czasu.

Soczewki progresywne dla osób ze starczowzrocznością/prezbiopią

Biofinity Multifocal

Soczewki kontaktowe progresywne są idealnym rozwiązaniem dla osób, które ukończyły 40. czy 45. rok życia i straciły zdolność do ostrego postrzegania przedmiotów znajdujących się w bliskiej odległości. Prezbiopia dotyka wszystkich ludzi bez wyjątku, wtedy na pomoc przychodzą soczewki progresywne, które mogą być doskonałą alternatywą dla popularnych okularów „do czytania”. Dzięki technologii Balanced Progressive™ wieloogniskowe soczewki Biofinity Multifocal firmy Cooper Vision umożliwiają Ci widzenie przedmiotów znajdujących się zarówno blisko, daleko, jak i w odległościach pośrednich, gwarantując ostrość wzroku i komfort bez dodatkowej korekcji okularami.