darmowa dostawa z Bądź smart

Zestawy płynów

Jeśli jesteśmy użytkownikami soczewek wielokrotnego użytku, takich jak soczewki miesięczne lub szkła dwutygodniowe, obowiązkowy jest również płyn do czyszczenia i dezynfekcji soczewek.

Obecnie wśród płynów pielęgnacyjnych mamy olbrzymi wybór, w związku z czym niełatwo jest często dokonać właściwej decyzji. W ofercie znajdziemy popularne płyny producentów Bausch&Lomb (ReNu Multiplus, ReNu MPS), Alcon (Opti-Free Express), ale również rekomendowane przez Bezokularow.pl płyny EyeLove Comfort i EyeLove Comfort Plus z hialuronianem sodu.

Jeśli użytkujemy soczewki kontaktowe regularnie, chcemy by nasze zakupy były dokonywane mądrze i najlepiej okazyjnie. Takie są właśnie ZESTAWY. Kupując płyny pielęgnacyjne do swoich soczewek w ramach zestawu, czyli więcej niż jednego płynu do soczewek, kupujemy je w okazyjnej cenie, często niższej niż gdybyśmy kupili każdy z płynów w osobnej ofercie.

Płyny + soczewki

W niektórych zestawach z płynami, masz szansę kupić okazyjnie również soczewki kontaktowe w super cenie. Taki zestaw świetnie się sprawdzi, jeśli zamówienia lubisz robić kompleksowo, czyli kupujesz za jednym razem zarówno soczewki, jak i płyn do ich czyszczenia.

Zestawy łączące w sobie duży płyn 360 ml lub płyn 500 ml wraz z małym odpowiednikiem (100 ml), mogą stać się doskonałym rozwiązaniem w okresie wakacyjnym, kiedy to wyjeżdżamy na urlop czy dłuższy wyjazd i mały płyn pielęgnacyjny idealnie zmieści się wraz z innymi niezbędnikami w podróży.

A Ty? Skusisz się na jakiś zestaw płynów?