banner soczewki toryczne EyeLove Exclusive PRO toric

Soczewki toryczne

Czy masz astygmatyzm, a soczewki kontaktowe, które aktualnie nosisz podrażniają Ci oczy i powodują swędzenie? Po prostu niektórzy ludzie mają niezwykle wrażliwe oczy i nie mogą nosić soczewek z taką przyjemnością jak inni. Jeśli dotyczy to również Ciebie, powinieneś rozważyć użycie soczewek torycznych. Soczewki cylindryczne są przeznaczone dla astygmatyków i na rynku dostępne są soczewki miesięczne oraz jednodniowe.

Ważną sprawą jest abyś zrozumiał, że nie jesteś sam w dolegliwościach cechujących się suchością i swędzącymi oczami podczas używania soczewek. Szacuje się, że około 50% wszystkich użytkowników soczewek kontaktowych doświadcza pewnego dyskomfortu. To po części jest spowodowane trudnymi warunkami pracy w dzisiejszych czasach. Kiedy wpatrujemy się godzinami w ekran komputera siedząc w biurze pełnym suchego sztucznie chłodzonego lub nagrzewanego powietrza.

Więc w jaki sposób soczewki toryczne, czyli soczewki z cylindrami w naszym sklepie zwiększają komfort ich noszenia? Wszystko sprowadza się do laboratorium i sposobu w jaki soczewki są konstruowane. Szukano rozwiązania w naturze i znaleziono je w ludzkich błonach komórkowych. Zawiera się w nich substancja zwana phosphorylcholine (PC), która uwielbia wchłaniać wodę. Dlatego zaczęto stosować tę substancję na powierzchni torycznych soczewek kontaktowych. W wyniku tego przełomu, soczewki toryczne zawierają bardzo wysoką ilość wody – 62%, która jest wyższa niż w większości innych soczewek. Dzięki temu soczewki toryczne można nosić przez 12 godzin na dobę przez cały czas czując się komfortowo, bez suchości i swędzenia. Soczewki kontaktowe z cylindrami są ogólnodostępne i bardzo wygodne.

Soczewki toryczne a astygmatyzm

Astygmatyzm oznacza, że oko jest dziwnie ukształtowane powodując, że światło zamiast skupiać się na siatkówce jest rozpraszane w różnych kierunkach. To rozproszenie światła powoduje niewyraźne widzenie. Dziś specjalne soczewki toryczne są sprzedawane właśnie po to by odwrócić astygmatyzm. Ich konstrukcja umożliwia utrzymanie soczewki w jej właściwej pozycji. Stabilność torycznych szkieł kontaktowych oraz bardziej gładka powierzchnia pozwalają soczewce torycznej działać jak pryzmat, który pomaga na nowo ukierunkować promienie świetlne w siatkówce. Co powoduje obniżenie poziomu astygmatyzmu i poprawia ostrość widzenia.

Przed wypróbowaniem soczewek torycznych trzeba być pewnym, że właśnie takich się potrzebuje. Dlatego zawsze należy to skonsultować z optometrystą. Soczewki z cylindrami są zwykle przepisywane raz na miesiąc, jednak to są jedynie medyczne statystyki więc zawsze powinieneś dostosować długość używania soczewki do swoich oczu. Wtedy Twój lekarz może przepisać coś innego. Powinien również Ci powiedzieć, że soczewki toryczne nie są przeznaczone do dłuższego użytku niż dzień. Każdego wieczoru powinieneś je zdjąć i wyczyścić.

W naszym sklepie znajdziesz tanie soczewki kontaktowe toryczne, które wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale również przystępną ceną. Dzięki temu możesz bez problemu wypróbować produkty znanych producentów, a zarazem masz pewność, że nie nadszarpnie domowego budżetu. Jednocześnie zaopatrzysz się u nas w tanie soczewki toryczne, dostosowane do Twojej wady wzroku. W końcu dostępne są modele przeznaczone nie tylko do astygmatyzmu, ale również krótko- i dalekowzroczności. W ten sposób masz pewność, że produkty z naszego sklepu zapewnią Ci doskonałą jakość widzenia. Wybierz dowolny model, a szybko się o tym przekonasz!

Soczewki toryczne – tanie i sprawdzone opcje

Przekonaj się, jakie soczewki na astygmatyzm są nie tylko skuteczne, ale też tanie. Wybierz soczewki jednodniowe toryczne, dwutygodniowe czy nawet miesiąc i sprawdź, która wersja jest najlepsza dla Ciebie. Wystarczy, że zdecydujesz się na tanie soczewki kontaktowe toryczne, łączące użyteczność z dobrą ceną.

Soczewki Eyelove Deluxe Toric

Soczewki toryczne tanie, delikatne i nowoczesne – to możliwe, jeśli postawisz na Eyelove Deluxe Toric. W końcu ten model wyróżnia się dużą skutecznością, sporym uwodnieniem – na poziomie 40%, a do tego jest wykonany z powłoki silikonowo-hydrożelowej. Poza tym jest odporny na zanieczyszczenia, więc sprawdzi się u osób, które pracują w trudnych warunkach. Poza tym ten wariant jest dostępny w różnych opakowaniach – szczególnie popularne są te pakowane po 6 sztuk.

EyeLove Exclusive 1-Day Toric

To kolejne tanie soczewki toryczne wykonane z powłoki silikonowo-hydrożelowej. Wyróżniają się nie tylko dobrą jakością, ale również konkurencyjną ceną – tym bardziej opakowania po 30 sztuk. Dodatkowym atutem EyeLove Exclusive 1-Day Toric jest filtr UV, który zabezpiecza oczy, co jest tak ważne zarówno latem, jak i podczas jazdy samochodem.

Acuvue Oasys 2-week for Astigmatism

Ciekawym rozwiązaniem są tanie soczewki kontaktowe toryczne na dwa tygodnie. Tym bardziej, że wariant Acuvue Oasys 2-week for Astigmatism możesz nosić w trybie dziennym, bądź przedłużonym przez 7 dni. Dzięki temu nie musisz obawiać się tego, że zapomnisz je zdjąć na noc. Poza tym soczewki posiadają filtr UV i są wykonane z materiału senofilcon A, który gwarantuje uwodnienie na poziomie 38%.