Współpraca ze specjalistami

Gabinety Partnerskie - najnowsza oferta sklepu Bezokularow.pl skierowana do optyków i specjalistów w dziedzinie badania wzroku: https://www.bezokularow.pl/gabinety-partnerskie

Projekt Gabinetów Partnerskich został stworzony po to, aby połączyć siłę sklepu internetowego mającego ogromny zasięg i salonu optycznego stacjonarnego mającego ogromne doświadczenie w dziedzinie optyki i wolne, niewykorzystane zasoby w gabinetach badania wzroku.

Czy w Państwa gabinecie badanie wzroku przy zakupie okularów oferujesz za darmo? Proszę pomysleć - jeśli gabinet pracuje lub może pracować 40 godzin tygodniowo, a salon optyczny zapełnia go tylko w połowie, to sprawia, że prowadzenie gabinetu staje się nieefektywne - mógłby w tym czasie zarobić więcej! W takiej sytuacji każdą wolną godzinę w gabinecie należy traktować jako stratę pieniędzy. Nadszedł czas, aby badanie wzroku i obsługę w gabinecie potraktować jako dodatkową mozliwość zarobku, jako dodatkową usługę, na której można zwiększyć swój zysk.

W tym momencie pojawiamy się z naszą ofertą. Schemat współpracy jest bardzo prosty: chcemy kojarzyć osoby zainteresowane soczewkami kontaktowymi z salonami optycznymi, które chcą pozyskać dodatkowe źródło przychodu. Dostarczamy pacjenta, salon optyczny bada go i aplikuje soczewki kontaktowe w ustalonym przez siebie terminie, a my za to płacimy. To bardzo proste.


Z kim chcemy współpracować?        

 • Salony optyczne posiadające gabinet badania wzroku.
 • Indywidualne praktyki badania wzroku, optometryści, przychodnie oraz lekarze okuliści.

 

Korzyści współpracy

 • Promocja wszystkich gabinetów partnerskich na stronie Bezokularow.pl.
 • Zapewniamy nowych pacjentów (a także potencjalnych klientów salonu optycznego dla sprzedaży okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych, etc.).
 • Zapewniamy zwrot kosztów za badanie pacjenta skierowanego z Bezokularow.pl według cen rynkowych w Polsce.
 • Proponujemy szkolenia w zakresie prawidłowego dopasowania soczewek kontaktowych w gabinecie.

 

Działanie gabinetu po zawarciu współpracy        

 • Gabinet działa bez żadnych zmian.
 • Zarządzanie gabinetem pozostaje nadal w 100% po stronie właściciela.
 • W gabinecie odbywają się badania tak samo, jak dotychczas.
 • Pacjenci Bezokularow.pl podlegają zapisom na wizytę na zasadach takich, jakie były praktykowane przed zawarciem współpracy.
 • Pacjenci skierowani z Bezokularow.pl są dodatkowymi pacjentami, którzy prawdopodobnie by do Państwa sami nie dotarli, a dotarli dzięki naszej reklamie.

Zachęcamy do przeczytania artykułu poświeconego naszemu programowi Gabinetów Partnerskich zamieszczonego w czasopiśmie branżowym OPTYKA: pdf

 

oko

 

 

 

 

 

 

 

Wzajemne wsparcie – to nasz priorytet!
Widzimy ogromne możliwości po podjęciu współpracy.
Możemy się uzupełniać, gdzie obie strony czerpią korzyści.
Możemy dzielić się wiedzą, doświadczeniem.