AKCESORIA DO SOCZEWEK

Każdy użytkownik soczewek kontaktowych wie, że warto zaopatrzyć się w akcesoria, które ułatwią korzystanie z soczewek kontaktowych.

Pojemnik na soczewki Bezokularow.pl

To najprostsza, klasyczna wersja pojemniczka do przechowywania soczewek, z odpowiednim oznaczeniem stron, abyś każdego dnia nie musiał zastanawiać się, która to prawa, a która lewa soczewka.

Pojemnik antyseptyczny zwalczający bakterie

Pojemnik do sterylnego przechowywania soczewek kontaktowych. Wewnątrz pojemnika znajdują się jony srebra, które pozwalają niszczyć aż 99,9% bakterii zgromadzonych na soczewkach. Wybierając pojemnik antyseptyczny mamy pewność, że nasze oczy są objęte maksymalną ochroną antybakteryjną. Szczególnie przydatny pojemnik dla alergików, dla których każdy dodatkowy sposób na dezynfekcje soczewek, jest na wagę złota.

Maska Thera Pearl

To maska o wielu zastosowaniach, przynosi ulgę osobom z problemem nawracającego bólu głowy oraz zatok. Maska Thera Pearl jest elastyczna, więc idealnie przylega, dopasowując się do kształtu twarzy – dzięki temu przynosi natychmiastową ulgę spuchniętym i  zmęczonym oczom.

Maska na oczy może być używana na dwa sposoby, w wersji na zimno i na ciepło.

Okłady z ciepłej maski sprawdzą się u osób, u których występuje zapalenie powiek, gradówka, a także suchość, a nawet trądzik różowaty oczu.

Maska w zimnej wersji załagodzi atopowe zapalenie skóry, obrzęk oczu, bóle głowy oraz zatok, a także podrażnienia powstałe w obrzękach powstałych na skutek różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych.

Maska Thera Pearl sprawdzi się zarówno wśród użytkowników soczewek kontaktowych jak i osób, które soczewek nie noszą.

Eyeye płatki ogórkowe na oczy

Płatki z ekstraktem ze świeżego ogórka, zawierają również witaminy, m.in. cenną prowitaminę B5. Płatki mają bardzo naturalny skład, oparty głównie na wyciągu z ziół. Płatki Eyeye zapewniają ulgę zmęczonym oczom. Produkt rewelacyjnie sprawdzi się w walce z opuchlizną oczu oraz rozjaśni cienie pod oczami.

Klasyczny pojemnik na soczewki z oznaczeniem strony

Tradycyjny pojemnik do przechowywania soczewek kontaktowych. Dostępny jest w jednym kolorze: różowo-błękitnym. Pojemnik posiada oznaczenie stron, nie musisz obawiać się , że pomylisz soczewki.

Pojemnik Makaronik

Pojemnik na soczewki kontaktowe do złudzenia kształtem przypomina francuski makaronik. Pojemnik z pewnością przypadnie do gustu osobie, która lubi otaczać się oryginalnymi gadżetami. Makaronik na soczewki sprawdzi się również jako drobny upominek dla użytkownika soczewek.

Wöhlk Enzym 10 tabletek

Środek w formie tabletek przeznaczony do pielęgnacji miękkich oraz gazoprzepuszczalnych soczewek kontaktowych. Wöhlk Enzym czyści soczewki z osadów białkowych i drobnoustrojów, które osadzają się na powierzchni soczewki w trakcie jej użytkowania.

Przyssawka do soczewek twardych

Przyssawka przeznaczona jest do twardych soczewek kontaktowych. Jest bardzo łatwa w obsłudze – wystarczy przyssać soczewkę stroną w kształcie dysku. 

Pęseta do soczewek twardych

Pęseta zakończona jest silikonowymi końcówkami, jest bardzo przydatna w trakcie pielęgnacji twardych soczewek kontaktowych, zwłaszcza czyszczenia i odbiałczania.

Kosmetyczka - zestaw podróżny

Kosmetyczka podróżna, to dobre rozwiązanie dla użytkowników soczewek kontaktowych, którzy kochają podróże.

Zestaw zawiera: pojemnik na soczewki kontaktowe, dwie buteleczki na płyn do pielęgnacji soczewek, plastikową pęsetę oraz praktyczne lusterko.

Kosmetyczka sprawdzi się w trakcie krótkich podróży, zajmuje mało miejsca, a jednocześnie pozwala przechowywać soczewki w sterylnych warunkach.

EYEYE 3-N-Zym tabletki odbiałczające - 10 tabletek

Tabletki przeznaczone do odbiałczania soczewek kontaktowych (miękkich i twardych). EYEYE 3-N-Zym świetnie radzi sobie z usuwaniem tłuszczy, glikoprotein, a także osadów białkowych nagromadzonych na soczewce.

Tabletki skutecznie przedłużają okres komfortowego korzystania z soczewek kontaktowych.

Pojemnik na soczewki Qcase

Super gadżet, który pokochało wiele użytkowników soczewek kontaktowych, pojemniczki w kształcie zwierząt stały się bardzo popularne i modne. Dostępne są w wielu kolorach i wzorach.