Soczewki Ultra HD Aqua - produkt tożsamy z Clariti Elite

Soczewki miesięczne Ultra HD Aqua

Odpowiednik

Soczewki miesięczne Clariti Elite

Clariti Elite

Soczewki całodobowe Ultra HD Overnight

Ultra HD Overnight

 

Odpowiednik

Soczewki całodobowe Biofinity

Biofinity

Soczewki Ultra HD Aqua - produkt tożsamy z soczewkami Clariti Elite.

Ultra HD Aqua to soczewki silikonowo-hydrożelowe z materiału typu Somofilcon A przeznaczone do noszenia w trybie miesięcznym. W sklepie Bezokularow.pl możesz je znaleźć pod brandową nazwą - Clariti Elite producenta CooperVision.

Soczewki miesięczne to bardziej ekonomiczna alternatywa dla soczewek jednodniowych. Jedną parę nosimy przez 30 dni, pamiętając by przed pójściem spać, zdjąć je z oczu i przechowywać w specjalnym pojemniczku zanurzone w płynie pielegnacyjnym.

Soczewki Clariti Elite korygują krótkowzroczność i dalekowzroczność, dopasowują się do potrzeb użytkownika i pozwalają zachować komfort przez cały dzień. Posiadają filtry UVA i UVB, chroniące przed promieniowaniem słonecznym. Natomiast asferyczna budowa soczewki pozwala zachować stabilne widzenie.

Soczewki Ultra HD Overnight - produkt tożsamy
z soczewkami
Biofinity.

Ultra HD Overnight to soczewki silikonowo-hydrożelowe z materiału typu Comfilcon A przeznaczone do noszenia w trybie całodobowym. W sklepie Bezokularow.pl możesz je znaleźć pod brandową nazwą - Biofinity producenta CooperVision.

Soczewki całodobowe, jak sama nazwa wskazuje, możemy nosić przez 24 godziny, nie musząc zdejmować ich na noc przed pójściem spać. Doskonałe też dla osób, które pracują na dłuższe lub nocne zmiany.

Soczewki Biofinity charakteryzują się niezwykle wysoką tlenoprzepuszczalnością. Ponadto te szkła kontaktowe są bardzo elastyczne i komfortowe w użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu najnowszej generacja technologii materiału – AQUAFORM™ Comfort Science™ soczewki są wygodne w noszeniu. Przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników soczewek.

.