Soczewki Ultra HD Aqua - produkt tożsamy z Clariti Elite

Jakie soczewki kontaktowe Ultra HD warto wybrać?

Soczewki miesięczne Ultra HD Aqua

Odpowiednik

Soczewki miesięczne Clariti Elite

Clariti Elite

Soczewki całodobowe Ultra HD Overnight

Ultra HD Overnight

 

Odpowiednik

Soczewki całodobowe Biofinity

Biofinity

Soczewki Ultra HD Aqua - produkt tożsamy z soczewkami Clariti Elite.

Ultra HD Aqua to miesięczne soczewki z nowoczesnego materiału z materiału typu Somofilcon A przeznaczone do noszenia w trybie miesięcznym. W sklepie Bezokularow.pl możesz je znaleźć pod brandową nazwą - Clariti Elite producenta CooperVision.

Soczewki miesięczne to bardziej ekonomiczna alternatywa dla soczewek jednodniowych. Jedną parę nosimy przez 30 dni, pamiętając by przed pójściem spać, zdjąć je z oczu i przechowywać w specjalnym pojemniczku zanurzone w płynie pielegnacyjnym.

Soczewki Clariti Elite korygują krótkowzroczność i dalekowzroczność, dopasowują się do potrzeb użytkownika i pozwalają zachować komfort przez cały dzień. Posiadają filtry UVA i UVB, chroniące przed promieniowaniem słonecznym. Natomiast asferyczna budowa soczewki pozwala zachować stabilne widzenie.

Soczewki Ultra HD Overnight - produkt tożsamy
z soczewkami
Biofinity.

Ultra HD Overnight to soczewki miesięczne do noszenia ciągłego dzień-noc z materiału typu Comfilcon A. W sklepie Bezokularow.pl kupisz je pod brandową nazwą - Biofinity producenta CooperVision.

Soczewki całodobowe, jak sama nazwa wskazuje, możemy nosić przez 24 godziny, nie musząc zdejmować ich na noc przed pójściem spać. Doskonałe też dla osób, które pracują na dłuższe lub nocne zmiany.

Soczewki Biofinity są wysoce tlenoprzepuszczalne, a przez to zdrowe i komfortowe. Ponadto te szkła kontaktowe są optymalnie elastyczne, co ułatwia zakładanie i zdejmowanie.