acuvue oasys max 1-day

Soczewki kontaktowe jednodniowe

Jeżeli nie chcesz więcej nosić okularów, zaczniesz szukać odpowiedniej pary soczewek – czy to jednodniowych czy też takich wielokrotnego użytku. Znalezienie właściwej pary szkieł kontaktowych to pierwsza rzecz, jaką zrobisz chcąc pozbyć się okularów korekcyjnych. Rozległy wachlarz możliwości sprawia, że dla wielu zdecydowanie czy wybrać soczewki jednodniowe czy miesięczne jest bardzo trudne. Jednak rozpatrzenie wielu ewentualności jest czymś, co powinniśmy zrobić. Zamiast podejmować decyzje na podstawie impulsu, lepiej uważnie przyjrzeć się wszystkim ofertom i wybrać najlepszą. Soczewki jednodniowe mogą się okazać jednym z najlepszych rozwiązań dla wielu osób, między innymi z uwagi na wygodę. Aby dokonać jednak świadomego wyboru co do noszonych soczewek kontaktowych warto dowiedzieć się na ich temat jak najwięcej.

Co to soczewki jednodniowe?

Dla osób z wadami wzroku, alternatywą do okularów korekcyjnych są soczewki kontaktowe, które z uwagi na rosnącą popularność są dostępne w wielu wariantach. Osoba zainteresowana korygowaniem wady w taki sposób mogą zdecydować jaką markę soczewek chcą nosić,  jakiego materiału wykonane będą szkła kontaktowe, a także przez jaki okres czasu chcemy mieć na oczach jedną parę soczewek. Jeśli nie chcesz poświęcać im dużo czasu lub pragniesz nosić je tylko od czasu do czasu – soczewki jednodniowe mogą być dobrym pomysłem.

Jedna para soczewek może być bowiem noszona tylko przez jeden dzień, zatem codziennie na oczach masz sterylnie czystą soczewkę, a przed pójściem spać ściągasz i wyrzucasz do kosza. Nic więcej nie musisz z nimi robić, dlatego jest to takie proste. Jeśli zastanawiasz się ile sztuk soczewek znajduje się z w jednym opakowaniu, to już spieszymy z odpowiedzią. Soczewki jednodniowe pakowane są po 30, 90 i 180 sztuk. Jeśli masz jedną wadę na obu oczach takie opakowania starczą Tobie odpowiednio na 15, 45 i 90 dni noszenia.

Soczewki jednodniowe tanie

Kiedy kupujesz soczewki kontaktowe jednodniowe, to masz szansę sporo na nich zaoszczędzić. W jaki sposób? Przede wszystkim wybierając opakowania z większą liczbą sztuk. Wtedy, gdy przeliczysz soczewki 1 dniowe na to, ile kosztuje jedna para, to szybko zauważysz, która oferta opłaca Ci się najbardziej.

W naszym sklepie internetowym Bezokularow.pl zakupisz soczewki dzienne pakowane po 5, 30, 90, a nawet 180 sztuk. Nie boisz się od razu wydawać wyższych kwot? Zatem koniecznie sięgnij po tanie soczewki jednodniowe od Eyelove, gdzie za jednym zakupem zyskujesz od razu zapas na pół roku. Dzięki temu przez tak długi czas nie musisz zawracać sobie głowę zakupami.

Zastanawiasz się, ile kosztują soczewki jednodniowe? Cena, od której możesz je nabyć, rozpoczyna się od 40 zł za 30 sztuk. Tak naprawdę bardzo blisko tej kwoty znajdziesz soczewki jednorazowe od najbardziej cenionych marek, takich jak Eyeye Bioxy Daily, Soflens Daily od Bausch&Lomb czy też Eyelove. Jednak niech nie odrzuca Cię odrobinę wyższa cena soczewek jednodniowych i zawsze podziel ją przez liczbę sztuk w opakowaniu. Wtedy sprawdzisz, które modele naprawdę Ci się opłacają.

Zwróć uwagę także na to, że jednodniowe soczewki kontaktowe, które możesz u nas zakupić, są wyposażone także w wiele dodatkowych funkcji.

Ciekawym rozwiązaniem jest propozycja od Freshlook, czyli jednodniowe soczewki, które zmieniają kolor tęczówek lub też sprawiają, że spojrzenie staje się głębsze i hipnotyzujące.

Z kolei, gdy potrzebne Ci tanie szkła kontaktowe jednodniowe, gwarantujące jeszcze wyższy poziom nawilżenia, to wybierz modele Acuvue Oasys 1-day with Hydraluxe.

Chcesz kupić dobre, ale też tanie soczewki jednodniowe? Opinie, jakie możesz znaleźć na temat sprzedawanych przez nas modeli, są bardzo pozytywne. Zdecydowaliśmy, że tylko najlepsze i najwyżej oceniane soczewki jednodniowe dodamy do naszej oferty. Wszystko po to, abyś Ty mógł robić zakupy w naszym sklepie internetowym ze spokojną głową i gwarancją 100% zadowolenia.

Rodzaje soczewek jednodniowych

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi, warto udać się w pierwszej kolejności do okulisty bądź optometrysty, który określi wadę wzroku i sprawdzi, czy nie masz żadnych przeciwwskazań do noszenia szkieł kontaktowych. W trakcie badania być może zostanie zadanie pytanie o preferowany tryb noszenia soczewek, który będzie najbardziej dopasowany do Twojego stylu życia. W zależności od wady wzroku możesz otrzymać informację, że potrzebujesz soczewek jednodniowych torycznych, które korygują astygmatyzm. Jeśli jesteś w wieku powyżej 40 lat, możesz otrzymać rekomendacje wypróbowania soczewek progresywnych. Najprościej jest wtedy, gdy masz tylko krótkowzroczność lub dalekowzroczność – wtedy też masz największy wybór soczewek. Soczewki jednodniowe dzielą się też na szereg różnych marek, a także na takie wykonane z materiału hydrożelowego lub silikonowo-hydrożelowego.

Soczewki jednodniowe toryczne

Astygmatyzm to tuż po krótkowzroczności i dalekowzroczności najpopularniejsza wada wśród Polaków,  nie mogło zatem na rynku szkieł kontaktowych zabraknąć soczewek jednodniowych torycznych. Jeśli cenisz wygodę i chcesz cieszyć się dobrym widzeniem – znajdziesz coś dla siebie.

Soczewki jednodniowe sferyczne

Najbardziej powszechnymi wadami wzroku są krótkowzroczność i nadwzroczność – masz „minusy” lub „plusy”? Szukaj wśród soczewek jednodniowych sferycznych. Tutaj znajdziesz najlepsze dla siebie.

Soczewki jednodniowe progresywne

Najmniej popularne są soczewki jednodniowe dla prezbiopów, czyli osób po 40. roku życia, które do widzenia z bliskiej odległości potrzebują korekcji lub korzystają z tzw. „okularów do czytania”, ale szukają wygodniejszej formy korygowania swojej wady wzroku. Zobacz soczewki jednodniowe progresywne

 

Inne popularne soczewki jednodniowe

soczewki jednodniowe kolorowe

soczewki jednodniowe na sztuki

soczewki jednodniowe tanie

 

Najpopularniejsze marki soczewek jednodniowych

Soczewki jednodniowe to tuż po soczewkach miesięcznych czy dwutygodniowych, najpopularniejsze na rynku. Z uwagi na to, że zyskują na popularności, użytkownik ma duży wybór jeśli chodzi o markę. Zobacz ranking soczewek jednodniowych

Soczewki jednodniowe EyeLove

Jedne z najpopularniejszych soczewek jednodniowych w sklepie Bezokularow.pl to niezaprzeczalnie EyeLove. Do wyboru masz soczewki sferyczne silikonowo-hydrożelowe EyeLove Exclusive 1-Day, hydrożelowe EyeLove Basic 1-Day polecane szczególnie osobom, które poszukują ekonomicznych produktów. Dla tych, którzy poszukują optymalnego komfortu i sprawdzonych rozwiązań dedykowane są soczewki EyeLove Comfort 1-Day. Jeśli masz astygmatyzm wypróbuj EyeLove Exclusive 1-Day Toric. Pokochało je wielu naszych klientów, więc Ty też masz taką szansę, a jeśli nie przypadną Tobie do gustu, możesz skorzystać z gwarancji satysfakcji EyeLove.

Soczewki jednodniowe ACUVUE

ACUVUE to z marka, która przede wszystkim znana jest ze swoich dwutygodniowych soczewek, jednakże marka ma w portfolio sporo soczewek jednodniowych uwielbianych przez klientów w całej Polsce. ACUVUE 1-Day TruEye, ACUVUE 1-Day MOIST, czy najnowsze ACUVUE OASYS 1-Day with HydraLuxe znalazły sporo wiernych fanów, którzy cenią markę za jakość i wygodę.

Soczewki jednodniowe Dailies

Dailies to marka soczewek jednodniowych od producenta Alcon (dawniej Ciba Vision). Klientom proponują szkła kontaktowe starszej generacji Dailies AquaComfort PLUS oraz najnowsze - Dailies Total 1.

Soczewki jednodniowe MyDay

Najpopularniejsze jednodniowe soczewki kontaktowe od producenta Cooper Vision to niezaprzeczalnie MyDay. Silikonowo-hydrożelowe, zdrowe soczewki wyprodukowane w technologii Aquaform™, która wykorzystuje materiał z właściwościami przyciągania i wiązania cząsteczek wody na powierzchni soczewki. To sprawia, że soczewka zachowuje swoje nawilżenie nawet przy rzadszym mruganiu.

Korzyści z używania soczewek jednodniowych

Dla kogoś, kto nie jest jeszcze zdecydowany, czy chce używać soczewek, wybór szkieł kontaktowych jednodniowych jest najbardziej naturalnym. Pozwalają na szybkie wypróbowanie, czy soczewki to coś co będzie się sprawdzać i na oszczędzenie pieniędzy, które wydalibyśmy na innego rodzaju soczewki kontaktowe.

Szkła kontaktowe jednodniowe to także inne korzyści. Po używaniu należy je po prostu wyrzucić – nie trzeba się martwić o ich przechowywanie czy pielęgnację.

Dla kogo soczewki jednodniowe?

Wielu ludzi wybiera soczewki jednodniowe dlatego, że są one o wiele bardziej wygodne niż te wielodniowe. Nigdy też nie pojawia się problem tego, co zrobić z drugą soczewką, jeżeli jedna została uszkodzona czy zgubiona. Dlaczego soczewki kontaktowe jednodniowe są wygodne? Przede wszystkim, są opłacalne. Ponadto, są łatwe w użytkowaniu i wymagają praktycznie zerowej troski.

Jeżeli rozważasz używanie soczewek kontaktowych zamiast okularów, powinieneś porozmawiać o tym ze swoim okulistą, który pomoże w wyborze odpowiedniego rodzaju szkieł. Jego pomoc będzie nieoceniona, gdyż rynek soczewek kontaktowych jest bardzo bogaty.

Soczewki jednodniowe to doskonałe rozwiązanie dla każdego, jednak szczególnie pożądane przez podróżników, sportowców, pływaków, a także osoby, które noszą soczewki przemiennie z okularami korekcyjnymi. Taki tryb noszenia docenią też wszyscy ceniący szybkość i wygodę z uwagi na brak wymaganej pielęgnacji soczewek jednodniowych.

Alternatywą dla soczewek jdnodniowych są:

soczewki miesięczne

soczewki dwutygodniowe

soczewki kwartalne

soczewki całodobowe

Oryginalne soczewki jednodniowe

Wszystkie soczewki kontaktowe dostępne do kupienia w Bezokularow.pl są oryginalne i bezpieczne. Pochodzą ze sprawdzonych źródeł, dlatego służą użytkownikom w najlepszy, możliwy sposób.

Soczewki jednodniowe a cena

Gdy ktoś jest zainteresowany soczewkami jednodniowymi, często pojawia się pytanie o ich cenę. Istnieje przekonanie, że jeśli wiążą się one z taką wygodą to muszą kosztować fortunę. Nic bardziej mylnego. Dzięki temu, że rynek soczewek kontaktowych jest coraz bogatszy w nowe produkty, w ofercie pojawiają się dobre jakościowo produkty w przystępnej cenie. Takie soczewki jednodniowe ma w portfolio marka EyeLove. Możesz wybrać spośród wielu różnych opcji noszenia czy materiałów wykonania. 

Soczewki jednodniowe opinie

Chcesz zakupić soczewki kontaktowe jednodniowe? Rozumiemy, że znalezienie idealnych modeli dla siebie nie jest takie proste. Gorąco polecamy, aby wypróbować soczewki 1 dniowe od różnych marek, aby je porównać i sprawdzić, które tak naprawdę są dla Ciebie najbardziej komfortowe i zapewniają pełną ostrość widzenia. W ten sposób wybierzesz najlepsze dla siebie soczewki jednodniowe. Cena, jaką zapłacisz, odgrywa dla Ciebie dużą rolę? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy modele w naprawdę korzystnych cenach oraz zorganizowaliśmy ciekawe akcje promocyjne. Wiele osób, które nie wiedzą, ile kosztują soczewki jednodniowe, są pozytywnie zaskoczone, kiedy widzą naszą ofertę. Uznajemy, że nie musisz przepłacać, aby kupić dobrej jakości szkła kontaktowe jednodniowe.

Nasi klienci mają bardzo często ulubione marki, takie jak np. EyeLove, Acuvue, Precision1 czy też MYDAY. Wszystkie soczewki jednorazowe wyprodukowane przez te firmy mają kilka istotnych cech wspólnych, które doceniają ich użytkownicy:

  • wysoki poziom uwodnienia ok. 50%,
  • łatwe aplikowanie i ściąganie, dzięki czemu soczewki jednodniowe możesz błyskawicznie założyć i ściągnąć, nie tracąc czasu – dzięki jasnoniebieskiemu zabarwieniu, np. Acuvue,
  • wygoda noszenia przez ponad 12-16 godzin,
  • niska cena soczewek jednodniowych i z powodzeniem możesz nosić zawartość jednego zestawu przez 14 czy 30 dni,
  • soczewki jednodniowe wykonane z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego,
  • posiadają filtr UV, np. modele EyeLove czy Acuvue,
  • jednodniowe soczewki kontaktowe niwelują skutki wady wzroku, jaką jest krótkowzroczność, dalekowzroczność, starczowzroczność czy też astygmatyzm, np. MYDAY,
  • jednodniowe soczewki to szansa na oszczędność, bo nie musisz kupować dodatkowych płynów do dezynfekcji szkieł.

Zaufaj pozytywnym opiniom naszych klientów i dopasuj soczewki dzienne do swoich potrzeb, aby każdego dnia cieszyć się wysoką jakością widzenia w różnych warunkach.

Soczewki jednodniowe - FAQ

Noszenie soczewek jednodniowych dłużej niż 12 godzin niesie ryzyko wystąpienia podrażnienia lub infekcji oczu. Trzeba mieć na uwadze, że są to soczewki przeznaczone do jednorazowego użytku.
Tak, dzieci mogą nosić soczewki jednodniowe (i każde inne). Jeśli są bardzo małe, potrzebna jest pomoc rodzica przy ich zakładaniu i zdejmowaniu, natomiast starsze dzieci warto cierpliwie uczyć samodzielnej obsługi soczewek. W zależności od predyspozycji dziecka zwykle jest ono w stanie samodzielnie zdejmować i zakładać soczewki w wieku 8-12 lat. Ponieważ jednodniowe soczewki kontaktowe nie wymagają czyszczenia i umieszczania w pojemniku z płynem, a po prostu wyrzuca się je po jednokrotnym użyciu, ich „obsługa” jest prostsza dla dziecka.
Soczewki jednodniowe są najcieńsze ze wszystkich dostępnych na rynku soczewek, dlatego bardzo łatwo się do nich przyzwyczaić. Dodatkowo po zdjęciu ich wieczorem po prostu można je wyrzucić, by rano założyć nową parę. Nie wymagają więc dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych, co też dla wielu osób, zwłaszcza początkujących, jest atutem.
Takie ryzyko jest dosłownie minimalne. W przypadku złego ułożenia soczewki na oku zdarza się uczucie dyskomfortu, które zazwyczaj można zlikwidować poprzez mruganie lub poruszanie gałką oczną, ale szansa, na to, że soczewka wypadnie z oka jest niezwykle mała.
Osoby potrzebujące korekcji wzroku podczas takiej aktywności sportowej, jak pływanie na basenie, powinny wybrać właśnie jednodniowe szkła kontaktowe i używać ich w połączeniu z okularami pływackimi. Kontakt wody z soczewką może powodować jej uszkodzenia i zwiększa szansę na infekcję oka. Dlatego też po wyjściu z basenu soczewki jednodniowe należy wyjąć i wyrzucić.
Jednodniowe szkła kontaktowe to chętnie wybierana forma korekcji wzroku podczas aktywności sportowych, letnich i zimowych, przebywania na plaży czy na stoku. Sięgają po nie również osoby na co dzień noszące okulary korekcyjne. Również dlatego, że soczewki można bez problemu łączyć z okularami przeciwsłonecznymi, co daje optymalną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Soczewki kontaktowe również mogą mieć filtry UV, jednak chronią one jedynie gałkę oczną, natomiast okulary przeciwsłoneczne osłaniają również wrażliwą skórę twarzy, hamując tempo jej fotostarzenia.
Żadne szkła kontaktowe nie powinny mieć kontaktu z wodą. Jeśli jednak jest to konieczne, to do pływania zalecamy właśnie jednodniowe szkła kontaktowe, w miarę możliwości używane łącznie z okularami pływackimi. Jednocześnie prosimy pamiętać, by po zakończeniu aktywności wyjąć soczewki kontaktowe i wyrzucić, wymieniając na nowe albo inną, odpowiednią formę korekcji wzroku.
Ten rodzaj szkieł kontaktowych jest często wykorzystywany do aktywności sportowej i fizycznej, również przez osoby noszące na co dzień okulary korekcyjne. Są też jedynymi soczewkami, które mogą być używane do pływania i innych sportów wodnych. Jednodniowe soczewki kontaktowe nie tylko dają dużą swobodę ruchów, ale po zakończonej aktywności można je po prostu wyrzucić jeśli zachodzi potrzeba powrotu do pierwotnej formy korekcji wzorku, np. okularów korekcyjnych lub soczewek miesięcznych po pływaniu czy sportach wodnych.
Drzemka w jednodniowych szkłach kontaktowych nie jest zalecana, ponieważ może powodować nadmierne wysuszenie oka. Jednak jeśli się zdarzy, zazwyczaj wystarczy użyć kropel nawilżających do oczu, by przywrócić im właściwie nawilżenie.
Nie. Jednodniowe szkła kontaktowe, zgodnie ze swą nazwą, noszone mogą być tylko przez 1 dzień. Zakłada się je rano, zdejmuje wieczorem, następnie zaś wyrzuca. Przekroczenie czasu używania może powodować podrażnienia oka, infekcje, zaczerwienienie, zaburzenia widzenia.
Jedynymi soczewkami kontaktowymi, w których bezpiecznie można spać, są te przeznaczone do noszenia w trybie całodobowym. Szkła kontaktowe jednodniowe pozwalają co najwyżej na drzemkę (po której sugerujemy użyć kropli nawilżających do oczu), nie na sen.
Soczewki jednodniowe są nieco droższe niż miesięczne ze względu na ich jednorazowy użytek i potrzebę pakowania każdej sztuki w osobne opakowanie. W zależności od producenta, cena jednej sztuki zaczyna się od 2-3 złotych.
Tak i nie. Występują ogólne przeciwwskazania do noszenia szkieł kontaktowych – między innymi pewne rodzaje alergii, zespół suchego oka, niektóre choroby. Jednak w niektórych przypadkach te przeciwwskazania nie dotyczą właśnie jednodniowych soczewek kontaktowych. Aby dowiedzieć się, czy w danym, indywidualnym przypadku można nosić szkła kontaktowe i jakie, sugerujemy wizytę u specjalisty optometrysty.
Nie bardziej, niż innych ich rodzajów. Na początku może rodzić trudności i opory, zdejmowanie wymaga bowiem między innymi dotknięcia palcami gałki ocznej. Zazwyczaj wystarczy jednak kilka - kilkanaście dni, by przyzwyczaić się do całego procesu.
Jednodniowe szkła kontaktowe to najłatwiejszy do noszenia rodzaj soczewek dla użytkownika. Zakłada się je rano (po ewentualnym prysznicu i makijażu) i zdejmuje wieczorem (przed ewentualnym demakijażem i prysznicem), a następnie wyrzuca. Soczewki jednodniowe nie wymagają przemywania, przechowywania w specjalnym opakowaniu z płynem pielęgnacyjnym, są więc wybierane przez osoby chcące minimalizować swe obowiązki i ceniące wygodę.
Soczewki kontaktowe jednodniowe korygują krótkowzroczność, nadwzroczność (dalekowzroczność), astygmatyzm oraz prezbiopię.
Jednodniowe szkła kontaktowe wybierane są zarówno jako podstawowy sposób korekcji wzroku, jak i używane okazjonalnie przez osoby noszące okulary czy inny rodzaj soczewek, np. podczas uprawiania sportu czy dla wygody pewnych czynności. Stąd też są bardzo popularne, a opinie najlepszych soczewek kontaktowych jednodniowych mają: EyeLove Exclusive 1-Day, wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, delikatne i przyjazne dla oka, a przy tym atrakcyjne cenowo. Soczewki ACUVUE z technologią zintegrowanej łzy HydraLuxe zwiększającą nawilżenie oka oraz z filtrem UV. EyeLove Comfort 1-Day, które są bardzo przystępne cenowo i mają wysoki stosunek ceny do jakości. Soczewki Soflens, dające ostre i wyraźne widzenie dzięki unikatowej konstrukcji, a przy tym bardzo wygodne w noszeniu. EyeLove Basic 1-Day hydrożelowe soczewki o wysokim stopniu uwodnienia, z dodatkową warstwą antybakteryjną i filtrem UV.

 

 

optometrystkaTreść powstała pod nadzorem merytorycznym:

optometrysta Monika Kyciak

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej na kierunku Optometria. Od ponad 10 lat pracuję w branży związanej z korekcją wzroku, następnie otrzymałam możliwość, aby spełniać się zawodowo jako optometrysta pracujący w gabinecie. Pomagam pacjentom przeprowadzając badania wad refrakcji, dobierając okulary oraz soczewki kontaktowe miękkie.

 

 

Soczewki jednodniowe - opinie

2020-12-22 12:33:53
Fajnadziewczyna napisał/a: Polecam5/5 o produkcie EyeLove Supreme 1-Day 30 sztuk
W końcu soczewki, które bez problemu się zakłada i super nosi.
2020-11-16 12:27:23
konieczkompleksami napisał/a: Polecam5/5 o produkcie EyeLove Exclusive 1-Day 30 szt.
Przez wiele lat wstydziłam się swoich problemów ze wzrokiem. Teraz dzięki tym soczewkom nie muszę.
2020-10-20 10:41:23
jestsuper napisał/a: Polecam5/5 o produkcie EyeLove Comfort 1-Day 30 szt.
Jedne z niewielu soczewek jednodniowych, przed założeniem których ze stresu nie trzęsły mi się ręce jak zaczynałem przygodę z soczewkami.
Dodaj opinię o produkcie
* pola wymagane
 

Dziękujemy za komentarz,
został on przekazany do moderacji!