EyeLove Exclusive

Wyjątkowe soczewki kontaktowe wykonane z najzdrowszego dla oczu materiału. Zdrowe, oddychające i komfortowe. Ekskluzywny produkt dla najbardziej wymagających oczu!
W ofercie posiadamy soczewki jednodniowe oraz miesięczne - wybierz coś dla siebie!

30 dniowe EyeLove Exclusive PRO: EyeLove Exclusive PRO rewelacyjne soczewki miesięczne najnowszej generacji. Pokochasz je tak, jak my!

Technologia, na którą możesz liczyć

Łącząc korzyści materiału soczewek miękkich silikonowo-hydrożelowych z wysoką tlenoprzepuszczalnością otrzymaliśmy soczewki niesamowicie elastyczne podczas użytkowania, wygodne podczas zakładania i zdejmowania oraz niewyczuwalne na oczach przez cały dzień. Dodatkowo są zdrowie dla oczu, ponieważ zapewniają odpowiedni poziom dopływu tlenu do rogówki oka.

EyeLove Exclusive PRO – najlepsza ochrona dla oczu

Promieniowanie ultrafioletowe ma negatywny wpływ na skórę i oczy. W soczewkach EyeLove Exclusive PRO zwiększono ochronę przed promieniowaniem UV - ochrona oczu przed promieniowaniem UVA sięga 90%, a UVB 99%.

Soczewki EyeLove Exclusive PRO – dodatkowe korzyści:

  • Naturalne i równomierne nawilżenie - dla wygody i komfortu,
  • Soczewki tak samo dobre lub znacznie lepsze od innych popularnych produktów na rynku,
  • Asferyczna budowa - wyraźne i ostre widzenie przez cały dzień,
  • Filtr UV klasy 1 – najlepsza ochrona oczu przez szkodliwym promieniowaniem,
  • 3-cia generacja soczewek silikonowo-hydrożelowych,
  • Niski Moduł Younga (bardzo duża elastyczność),
  • Wysokie uwodnienie - 55%,
  • Korzystna cena,

Warto dać się zaskoczyć!

Jakość najnowszych soczewek miesięcznych z rodziny EyeLove Exclusive potwierdzają pozytywne opinie użytkowników, którzy je testowali. Wiele osób zamieniło swoje poprzednie soczewki na nowe EyeLove Exclusive PRO, są z nich bardzo zadowoleni twierdząc, że są tak samo dobre lub nawet lepsze od dotychczas użytkowanych produktów.*

*w badaniu brali udział użytkownicy najpopularniejszych na rynku soczewek silikonowo-hydrożelwoych najnowszej generacji.
zwiń

1 dniowe EyeLove Exclusive 1-DAY: EyeLove Exclusive 1-Day to absolutna nowość - jednodniowe soczewki wykonane z nowoczesnego i oddychającego materiału (silikon-hydrożel), a jednocześnie tak delikatne, że nie czuć ich na oczach!

Zdrowe i zadowolone oczy

W soczewkach kontaktowych EyeLove Exclusive 1-Day zastosowano materiał najnowszej generacji, który zapewnia odpowiedni dopływ tlenu do rogówki. Dodatkowo soczewki EyeLove Exclusive 1-Day przeznaczone są do noszenia w trybie codziennej wymiany - uważane są dzięki temu za najzdrowszy i najnowocześniejszy produkt na rynku, a oczy są zdrowe i lśniące.

Komfort i wygoda każdego dnia

Jednym z kluczowych czynników dla zachowania komfortu przez cały dzień jest wysokie nawilżenie soczewki. W soczewkach EyeLove Exclusive 1-Day zastosowano technologię WetLoc™ - w sposób naturalny przyciąga i wiąże cząsteczki wody na swojej powierzchni, tak aby oczy mogły pozostać nawilżone dłużej, zapewniając komfort przez cały dzień.

Specjaliści potwierdzają

Połączenie wysokiego uwodnienia soczewki, codziennego trybu wymiany oraz materiału najnowszej generacji jest najlepszym wyborem dla każdego użytkownika. Komfort, wygoda i zdrowie są najlepszym połączenie w korekcji wzroku soczewkami kontaktowymi.

zwiń
Trzy kobiety, trzy historie, trzy pasje – zobacz!

Dlaczego warto wybrać właśnie EyeLove Exclusive

Wybierz EyeLove Exclusive

Nowoczesne soczewki kontaktowe wykonane z największą starannością, aby zapewnić użytkownikom najwyższy poziom komfortu użytkowania, zdrowie oraz najlepsze widzenie nawet w trudnych warunkach.

Soczewki wykonane są z materiału najnowszej generacji, który pozwala oczom oddychać i zachować zdrowy, świeży wygląd przez cały dzień.

EyeLove Exclusive posiadają filtry UV chroniące oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Ochrona oczu jest ważna nie tylko latem, ale przede wszystkim także zimą o czym nie każdy pamięta.

Komfort użytkowania przez cały dzień jest zapewniony dzięki wysokiemu uwodnieniu soczewek na poziomie 55% i 56%.

zwiń

Wysyłka zawsze 24H Soczewki EyeLoxe Exclusive to dla nas bardzo ważny produkt – jesteśmy pewni jego jakości i śmiało rekomendujemy.

Gwarantujemy dostawę w 24H!

Posiadamy duże ilości tych soczewek w naszym magazynie, zatem każde zamówienie na EyeLove Exclusive będzie realizowane natychmiast po wpłynięciu zamówienia do naszego systemu.

*Gwarantujemy - jeżeli zamówisz soczewki do godziny 15:00, wybierzesz dostawę kurierem i opłacisz zamówienie szybkim przelewem lub wybierzesz płatność za pobraniem - możesz spodziewać się dostawy soczewek już kolejnego dnia roboczego!
zwiń

Z EYELOVE ZAWSZE ZYSKUJESZ

1. Produkt rekomendowany - jeżeli szukasz najlepszego produktu w najlepszej cenie, to idealnym wyborem są soczewki EyeLove Exclusive.
2. Jakość produktów EyeLove Exclusive - gwarantujemy, że rekomendowane soczewki są najwyższej jakości. Możesz przekonać się o tym sam!
3. Atrakcyjne ceny - rekomendujemy soczewki EyeLove Exclusive nie tylko ze względu na ich rewelacyjną jakość i komfort użytkowania, ale także ze względu na stosunek ich jakości do ceny. To się po prostu opłaca.
4. Zdrowie oczu - Soczewki EyeLove Excluisve to soczewki najnowszej generacji, silikonowo-hydrożelowe, gwarantujące dopływ tlenu do rogówki na najwyższym poziomie, tak ważnego dla zdrowia oczu.
5. Gwarancja Satysfakcji dla soczewek miesięcznych - możesz testować soczewki przez miesiąc, a jeżeli nie będą Ci odpowiadały zwrócimy Ci wszelkie koszty!

zwiń

Gwarancja Satysfakcji

Możesz przetestować soczewki EyeLove Exclusive PRO bez żadnego ryzyka!

Jesteśmy przekonani, że będziesz nimi zachwycony. Jeżeli jednak coś pójdzie nie tak i soczewki nie będą akurat dla Ciebie najlepszym produktem zapewniamy Gwarancję Satysfakcji.

Gwarancja Satysfakcji

Przetestuj jedną parę z zakupionych opakowań soczewek, a jeżeli po ich sprawdzeniu stwierdzisz, że soczewki Ci nie odpowiadają - możesz skorzystać z Gwarancji Satysfakcji i odesłać do nas pozostałe soczewki. My zwrócimy Tobie wszelkie koszty, także koszt wysyłki zwrotnej do nas! Na podjęcie decyzji masz aż 6 tygodni od zakupu.
Czytaj więcej

zwiń
darmowa dostawa częste rabaty dostawa w 24 godziny gwarancja satysfakcji kup więcej płać mniej częste gratisy