Soczewki kontaktowe Soflens

Soflens to kolejna marka soczewek, która jest bardzo popularna wśród osób, które zdecydowały się na życie bez okularów. Przez lata soczewki Soflens zdążyły zdobyć sporą rzeszę wiernych fanów, którzy cenią je za ostre i wyraźne widzenie oraz komfort. Popularne soczewki producenta Bausch&Lomb o nazwie Soflens łączą w sobie te wszystkie cechy i to w całkiem atrakcyjnej cenie. To też marka o ugruntowanej pozycji na rynku optycznym. Soczewki Soflens występują w wersji miesięcznej, a także jednodniowej. W ofercie marki znajdziesz również soczewki toryczne, brakuje jednak opcji dla osób z prezbiopią. Przez wielu użytkowników soczewek cenione przede wszystkim za dobry stosunek jakości do ceny. Szczególnie lubiane przez osoby noszące soczewki hydrożelowe, z uwagi na wygodę i wysokie uwodnienie.

Dla kogo soczewki Soflens?

Jeśli jesteś osobą, której oczy lubią soczewki hydrożelowe a dodatkowo zależy Tobie na ekonomicznych szkłach kontaktowych to marka Soflens jest dla Ciebie. Niezależnie od tego czy potrzebujesz soczewek jednodniowych czy miesięcznych – masz szansę odnaleźć produkt dla siebie. Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań od znanych producentów i cenisz produkty markowe – Soflens może być odpowiedzią na Twoje potrzeby.  

  • Dla osób lubiących oszczędne rozwiązania
  • Dla użytkowników preferujących soczewki starszej generacji – hydrożelowe
  • Dla poszukujących markowych soczewek od znanego producenta
  • Dla amatorów sprawdzonych opcji soczewek

Oryginalne soczewki Soflens

Wszystkie soczewki kontaktowe sprzedawane w Bezokularow.pl są oryginalne i markowe, przez to całkowicie bezpieczne. Najważniejsze, to używać soczewek zgodnie z ich przeznaczeniem, dbając przy tym również o zasady higieny i odpowiednią pielęgnację.

Jakie są rodzaje soczewek Soflens?

Soczewki sferyczne Soflens korygujące krótkowzroczność i dalekowzroczność

Soflens 59

Soczewki kontaktowe przeznaczone do dziennego noszenia przez miesiąc. Posiadają zawartość wody 59%. Materiał z jakiego są wykonane soczewki nie przyciąga osadów, soczewki są czyste przez cały miesiąc. Soczewki są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu dzięki zastosowaniu technologii UniFit. Soczewka Soflens 59 leży idealnie na rogówce, budowa soczewki zapewnia optymalne rozmieszczenie, gwarantujące ostre widzenie.

Soflens 38

Miękkie soczewki kontaktowe wykonane z materiału odpornego na osadzanie się osadów białkowych i zanieczyszczeń. Docenią je oszczędni pacjenci, gdyż jest to wybór bardzo ekonomiczny. Uwodnienie na poziomie 38% zapewnia wygodę w użytkowaniu w ciągu dnia.

Soczewki miesięczne toryczne korygujące astygmatyzm

Soflens Toric

Każdy, kto poszukuje dobrego rozwiązania do korekcji astygmatyzmu znajdzie tutaj także coś dla siebie. Soflens Toric jest miesięczną propozycją dla soczewek torycznych, potrzebnych osobom z astygmatyzmem. Posiadają one zatem aż trzy parametry moc, cylinder i oś.

Jednodniowe soczewki Soflens

Soflens Daily Disposable i Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism

Jednodniowe soczewki kontaktowe miękkie, codziennej wymiany. Zdrowy tryb użytkowania sprawia, że soczewki Soflens jednodniowe są polecane nawet dla użytkowników o bardzo wrażliwych oczach. Dla osób noszących soczewki sferyczne mamy Soflens Daily Disposable. Firma Bausch&Lomb przygotowała także soczewki toryczne jednodniowe, dla osób z astygmatyzmem – znajdziesz je pod nazwą Soflens Daily Disposable Toric. Decydując się na jednodniowe soczewki kontaktowe nie musimy być wyposażeni w płyn pielęgnacyjny służący do czyszczenia soczewek kontaktowych Soflens Daily ani pojemniczków do ich przechowywania. Codziennie na oczach mamy świeżą soczewkę wyciągniętą ze sterylnego blistra – zapewnia to zdrowie, świeżość i higienę oczu każdego dnia. Soczewki jednodniowe to oszczędność czasu i większa wygoda.