Soczewki kontaktowe Soflens

Ostre i wyraźne widzenie – to najważniejsze cechy dobrych soczewek kontaktowych. Popularna soczewka producenta Bausch&Lomb o nazwie Soflens – występuje w wersji soczewek miesięcznych a także jednodniowych. Soczewki te są przeznaczone dla pacjentów użytkujących soczewki kontaktowe sferyczne oraz toryczne (dla astygmatyków). W ofercie soczewek Soflens, nie ma niestety opcji dla osób z prezbiopią. Są to jednak soczewki atrakcyjne cenowo i oprócz jakości, klienci kupujący te soczewki cenią je również właśnie za aspekt cenowy.

Soflens 59

Soczewki kontaktowe przeznaczone do dziennego noszenia przez miesiąc. Posiadają zawartość wody 59%. Materiał z jakiego są wykonane soczewki nie przyciąga osadów, soczewki są czyste przez cały miesiąc. Soczewki są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu dzięki zastosowaniu technologii UniFit. Soczewka Soflens 59 leży idealnie na rogówce, budowa soczewki zapewnia optymalne rozmieszczenie, gwarantujące ostre widzenie.

Soflens 38

Miękkie soczewki kontaktowe wykonane z materiału odpornego na osadzanie się osadów białkowych i zanieczyszczeń. Docenią je oszczędni pacjenci, gdyż jest to wybór bardzo ekonomiczny. Uwodnienie na poziomie 38% zapewnia wygodę w użytkowaniu w ciągu dnia.

Soflens Toric

Każdy, kto poszukuje dobrego rozwiązania do korekcji astygmatyzmu znajdzie tutaj także coś dla siebie. Soflens Toric jest miesięczną propozycją dla soczewek torycznych, potrzebnych osobom z astygmatyzmem. Posiadają one zatem aż trzy parametry moc, cylinder i oś.

Soflens Daily Disposable i Soflens Daily Disposable Toric

Jednodniowe soczewki kontaktowe miękkie, codziennej wymiany. Zdrowy tryb użytkowania sprawia, że soczewki Soflens jednodniowe są polecane nawet dla użytkowników o bardzo wrażliwych oczach. Dla osób noszących soczewki sferyczne mamy Soflens Daily Disposable. Firma Bausch&Lomb przygotowała także soczewki toryczne jednodniowe, dla osób z astygmatyzmem – znajdziesz je pod nazwą Soflens Daily Disposable Toric. Decydując się na jednodniowe soczewki kontaktowe nie musimy być wyposażeni w płyn pielęgnacyjny służący do czyszczenia soczewek kontaktowych Soflens Daily ani pojemniczków do ich przechowywania. Codziennie na oczach mamy świeżą soczewkę wyciągniętą ze sterylnego blistra – zapewnia to zdrowie, świeżość i higienę oczu każdego dnia. Soczewki jednodniowe to oszczędność czasu i większa wygoda.