Soczewki kontaktowe Soflens

Soflens to kolejna marka soczewek, która jest bardzo popularna wśród osób, które zdecydowały się na życie bez okularów. Przez lata soczewki Soflens zdążyły zdobyć sporą rzeszę wiernych fanów, którzy cenią je za ostre i wyraźne widzenie oraz komfort. Popularne soczewki producenta Bausch&Lomb o nazwie Soflens łączą w sobie te wszystkie cechy i to w całkiem atrakcyjnej cenie. To też marka o ugruntowanej pozycji na rynku optycznym. Soczewki Soflens występują w wersji miesięcznej, a także jednodniowej. W ofercie marki znajdziesz również soczewki toryczne, brakuje jednak opcji dla osób z prezbiopią. Przez wielu użytkowników soczewek cenione przede wszystkim za dobry stosunek jakości do ceny. Szczególnie lubiane przez osoby noszące soczewki hydrożelowe, z uwagi na wygodę i wysokie uwodnienie.

Dla kogo soczewki Soflens?

Jeśli jesteś osobą, której oczy lubią soczewki hydrożelowe a dodatkowo zależy Tobie na ekonomicznych szkłach kontaktowych to marka Soflens jest dla Ciebie. Niezależnie od tego czy potrzebujesz soczewek jednodniowych czy miesięcznych – masz szansę odnaleźć produkt dla siebie. Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań od znanych producentów i cenisz produkty markowe – Soflens może być odpowiedzią na Twoje potrzeby.  

  • Dla osób lubiących oszczędne rozwiązania
  • Dla użytkowników preferujących soczewki starszej generacji – hydrożelowe
  • Dla poszukujących markowych soczewek od znanego producenta
  • Dla amatorów sprawdzonych opcji soczewek

Oryginalne soczewki Soflens

Wszystkie soczewki kontaktowe sprzedawane w Bezokularow.pl są oryginalne i markowe, przez to całkowicie bezpieczne. Najważniejsze, to używać soczewek zgodnie z ich przeznaczeniem, dbając przy tym również o zasady higieny i odpowiednią pielęgnację.

Soczewki jednodniowe Soflens – dla kogo?

Soczewki jednodniowe Soflens to znakomite rozwiązanie dla alergików. Dzięki jednorazowemu charakterowi soczewek, na powierzchni soczewek nie zdążą nagromadzić się uciążliwe alergeny. Te, które osadzą się na soczewkach, kolejnego dnia nie będą problemem, gdyż założysz całkiem nowe soczewki jednodniowe Soflens. Do tego nie musisz używać preparatów do dezynfekcji, które często są źródłem reakcji alergicznych. Zamiast tego po prostu zmieniasz soczewki, gdy tego potrzebujesz lub też robisz to wieczorem przed spaniem. Następnego dnia zakładasz całkiem nowe soczewki Soflens jednodniowe i na nowo możesz cieszyć się najwyższą jakością widzenia bez problemów ze wzrokiem.

Soflens soczewki miesięczne i ich zalety

Soczewki Soflens możesz zakupić w wersji jednodniowej lub miesięcznej. Wszystko zależy od tego, jakie są Twoje potrzeby. Jeśli nie chcesz martwić się tym, że zabraknie Ci soczewek lub zapomnisz ich kupić, to wybierz modele miesięczne. Dobrym pomysłem jest wtedy Soflens 59. Kiedy kupujesz soczewki Soflens na 30 dni, szybko docenisz następujące ich zalety:

  • wysoką jakość nawodnienia, która sprawia, że wreszcie przestaniesz martwić się wysuszaniem oczu oraz zaczerwienieniami,
  • doskonała przepuszczalność tlenu, gwarantująca jeszcze wyższy komfort podczas noszenia soczewek Soflens,
  • niemal natychmiastowe dopasowanie się soczewki do gałki ocznej, co jeszcze bardziej ułatwia prawidłowy proces jej aplikacji,
  • pełna odporność na powstawanie osadów, co sprawia, że będziesz nosić soczewki kontaktowe Soflens z jeszcze większą przyjemnością.

Koniecznie pamiętaj jednak o tym, aby zadbać o higienę wybranych modeli Soflens. Soczewki miesięczne należy ściągać na noc i przechowywać w specjalnym pojemniczku, wypełnionym płynem do dezynfekcji. W ten sposób zadbasz o ich prawidłowe oczyszczenie.

Polecane Soflens soczewki – opinie

Za co szczególnie są cenione soczewki Soflens? Opinie na ich temat są bardzo pozytywne, gdyż to niezwykle bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu produkty. Cenione także za to, że w ciągu dnia doskonale przylegają do oka, stając się jego integralną częścią, co poprawia widzenie.

Nie da się ukryć, że dużą uwagę zwraca się także na jeszcze jedną istotną zaletę soczewek Soflens. Opinie na ich temat są tak pozytywne również z powodu niskiej ceny. Wybierając soczewki Soflens jednodniowe, możesz zakupić od razu 90 sztuk, aby zaoszczędzić i zyskać ok. 3 miesiące spokoju od ich kupowania. Korzystną alternatywą są też Soflens soczewki miesięczne, które możesz nosić w trybie dziennym przez 30 dni.

Soflens toric – idealne rozwiązanie na astygmatyzm

Chcesz kupić soczewki Soflens miesięczne? Twoją wadą wzroku jest astygmatyzm? Zatem będziesz potrzebować modele toryczne, tj. Soflens toric. Ich hydrożelowa i miękka budowa sprawiają, że możesz zyskać komfort podczas ich noszenia. Jednak to nie wszystko, bo najważniejsze jest to, że wreszcie możesz skorzystać z soczewek, które pozwolą skutecznie skorygować występujące w Twoim oku zaburzenie symetrii obrotowej. Oprócz tego soczewki Soflens toric to zapewnienie pełnego nawilżenia, stabilności w obrębie gałki ocznej, łatwego zakładania czy wysokiej przepuszczalności tlenu.

Jakie są rodzaje soczewek Soflens?

Soczewki sferyczne Soflens korygujące krótkowzroczność i dalekowzroczność

Soflens 59

Soczewki kontaktowe przeznaczone do dziennego noszenia przez miesiąc. Posiadają zawartość wody 59%. Materiał z jakiego są wykonane soczewki nie przyciąga osadów, soczewki są czyste przez cały miesiąc. Soczewki są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu dzięki zastosowaniu technologii UniFit. Soczewka Soflens 59 leży idealnie na rogówce, budowa soczewki zapewnia optymalne rozmieszczenie, gwarantujące ostre widzenie.

Soflens 38

Miękkie soczewki kontaktowe wykonane z materiału odpornego na osadzanie się osadów białkowych i zanieczyszczeń. Docenią je oszczędni pacjenci, gdyż jest to wybór bardzo ekonomiczny. Uwodnienie na poziomie 38% zapewnia wygodę w użytkowaniu w ciągu dnia.

Soczewki miesięczne toryczne korygujące astygmatyzm

Soflens Toric

Każdy, kto poszukuje dobrego rozwiązania do korekcji astygmatyzmu znajdzie tutaj także coś dla siebie. Soflens Toric jest miesięczną propozycją dla soczewek torycznych, potrzebnych osobom z astygmatyzmem. Posiadają one zatem aż trzy parametry moc, cylinder i oś.

Jednodniowe soczewki Soflens

Soflens Daily Disposable i Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism

Jednodniowe soczewki kontaktowe miękkie, codziennej wymiany. Zdrowy tryb użytkowania sprawia, że soczewki Soflens jednodniowe są polecane nawet dla użytkowników o bardzo wrażliwych oczach. Dla osób noszących soczewki sferyczne mamy Soflens Daily Disposable. Firma Bausch&Lomb przygotowała także soczewki toryczne jednodniowe, dla osób z astygmatyzmem – znajdziesz je pod nazwą Soflens Daily Disposable Toric. Decydując się na jednodniowe soczewki kontaktowe nie musimy być wyposażeni w płyn pielęgnacyjny służący do czyszczenia soczewek kontaktowych Soflens Daily ani pojemniczków do ich przechowywania. Codziennie na oczach mamy świeżą soczewkę wyciągniętą ze sterylnego blistra – zapewnia to zdrowie, świeżość i higienę oczu każdego dnia. Soczewki jednodniowe to oszczędność czasu i większa wygoda.