Soczewki kontaktowe całodobowe

Wybór soczewek kontaktowych jest obecnie bardzo duży – dzięki temu każdy użytkownik może znaleźć coś dla siebie, dopasowując je do swojego trybu życia. Na rynku dostępne są m.in. soczewki jednodniowe, z których każda soczewka jest jednorazowa – pod koniec dnia wyrzucamy zużytą do kosza. Znajdziesz też miesięczne szkła kontaktowe do noszenia dziennego oraz soczewki miesięczne całodobowe. Są one przeznaczone do noszenia na oczach zarówno w dzień jak i w nocy bez ich codziennej pielęgnacji.

Jeśli chcesz cieszyć się wyraźnym widzeniem w każdej sekundzie dnia czy nocy – soczewki całodobowe są dla Ciebie. Dobrze sprawdzą się również dla osób, którym zdarza się zapomnieć o zdjęciu soczewek na noc lub po prostu nie chcą sobie tym zaprzątać głowy. Bardzo często takie soczewki dostępne są do noszenia w trybie miesięcznym, więc przez 30 dni i nocy możesz nosić je bez żadnych obaw.

Soczewki całodobowe dostępne są nie tylko dla osób z krótkowzrocznością czy nadwzrocznością. Z szerokiego asortymentu szkieł całodobowych coś dla siebie wybiorą również osoby z prezbiopią jak i astygmatyzmem.

Jeśli więc lubisz zasypiać i budzić się widząc wszystko wyraźnie. Ponadto nie lubisz nosić okularów, albo Twoja wada wzroku jest dość duża i po zdjęciu szkieł kontaktowych nie czujesz się komfortowo – soczewki całodobowe mogą być dla Ciebie dobrą opcją.

W naszej ofercie soczewek całodobowych znajdziesz m.in. Pure Vision 2HD, Biofinity, Pre Vision, Biofinity XR, Biofinity Toric – dla astygmatyków, Air Optix Night&Day Aqua oraz Biofinity Multifocal – dla osób z prezbiopią (starczowzrocznością).

Dla zachowania większej higieny i świeżości soczewek specjaliści zalecają od czasu do czasu czyszczenie soczewek kontaktowych w płynie pielęgnacyjnym – nie jest to jednak wymagane przy tego typu korekcji.