Soczewki kontaktowe Biomedics

Marka Biomedics została stworzona przez firmę CooperVision. Od lat cieszy się zaufaniem i popularnością na całym świecie. To, co wyróżnia soczewki Biomedics to lekka i miękka konstrukcja, co sprawia, że nawet nosząc je przez cały dzień, poczujesz się w nich świeżo i komfortowo. Zapewniają perfekcyjną jakość widzenia zarówno dla osób z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością, jak i z astygmatyzmem.

Soczewki Biomedics Extra Toric 1Day

Biomedics 1Day Extra Toric zapewnią wygodę soczewek jednodniowych każdego dnia dla osób z astygmatyzmem. Zagwarantowana niezawodność dzień po dniu, dodatkowo wyjątkowa jakość. Te jednodniowe soczewki kontaktowe łączą w sobie jednak nie tylko niezawodność, ale i komfort oraz doskonałe widzenie. Mają w sobie wszystko, czego osoby z astygmatyzmem najbardziej potrzebują i oczekują. Są idealne zarówno na co dzień jak i podczas sportowych aktywności, czy specjalnych okazji. Zaprojektowano je w sposób, by osobom z astygmatyzmem nie sprawiały trudności ani ich aplikacja, ani noszenie.

Biomedics 1Day Extra Toric są soczewkami torycznymi świetnej jakości. Dzięki elastyczności materiału, z jakiego zostały wykonane oraz bardzo cienkim krawędziom są wygodne podczas użytkowania, ale także łatwe podczas zakładania i zdejmowania. Konstrukcja soczewki zapewnia idealną rotację podczas użytkowania oraz najlepszą stabilizację na oku dla zachowania ostrego widzenia w każdej sytuacji. Soczewki Biomedics 1Day Extra Toric posiadają filtry UV, które zapewniają ochronę rogówki przed niebezpiecznym promieniowaniem ultrafioletowym. Ponadto soczewki zawierają aż 55% wody neutralnej dla oka, dzięki czemu użytkownik odczuwa dłużej komfort noszenia, ciesząc się wygodą znacznie dłużej.

Soczewki kontaktowe jednodniowe to najzdrowsza, ale też najwygodniejsza opcja korekcji wzroku. Codziennie zakładana jest nowa, świeża soczewka, wieczorem jest wyrzucana. O nic więcej nie trzeba się już martwić. Nie potrzebujesz ich codziennie czyścić, dlatego nie musisz przejmować się zakupem płynów pielęgnacyjnych czy też pojemniczków, w których musiałbyś je przechowywać nocą, wystarczy, że otworzysz sterylny blister i założysz soczewki na oczy.

Soczewki Biomedics 1 day Extra

Jeśli jednak chcesz postawić na jednorazowe soczewki, dzięki którym skutecznie skorygujesz krótkowzroczność czy też dalekowzroczność, to koniecznie sięgnij po soczewki Biomedics Extra 1 day.

Zyskaj soczewki o bardzo dobrym poziomie uwodnienia, dzięki czemu przez cały dzień poczujesz komfortowe nawilżenie oczu. Nowoczesna technologia sprawiła, że gdy tylko założysz te soczewki kontaktowe, od razu idealnie dopasują się do indywidualnego kształtu Twoich oczu.

Zaprojektowane także w trosce o osoby początkujące, dlatego nawet pierwsza aplikacja jest bardzo prosta. 1 day Extra to modele stworzone dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia lub też cierpią na sezonowe alergie. Męczy Cię ciągła suchość oczu w trakcie noszenia soczewek? To już przeszłość! Soczewki Biomedics Extra gwarantują taki poziom nawilżenia, że skutecznie koją Twoje oczy.

W dodatku w opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, aby zachować jeszcze większą higienę i móc codziennie założyć nowy egzemplarz.