Soczewki kontaktowe Biomedics

Biomedics 1Day Extra Toric zapewnią wygodę soczewek jednodniowych każdego dnia dla osób z astygmatyzmem. Zagwarantowana niezawodność dzień po dniu, dodatkowo wyjątkowa jakość. Te jednodniowe soczewki kontaktowe łączą w sobie jednak nie tylko niezawodność, ale i komfort oraz doskonałe widzenie. Mają w sobie wszystko, czego osoby z astygmatyzmem najbardziej potrzebują i oczekują. Są idealne zarówno na co dzień jak i podczas sportowych aktywności, czy specjalnych okazji. Zaprojektowano je w sposób, by osobom z astygmatyzmem nie sprawiały trudności ani ich aplikacja ani noszenie.

Biomedics 1Day Extra Toric są soczewkami torycznymi świetnej jakości. Dzięki elastyczności materiału z jakiego zostały wykonane oraz bardzo cienkim krawędziom są wygodne podczas użytkowania, ale także łatwe podczas zakładania i zdejmowania. Konstrukcja soczewki zapewnia idealną rotację podczas użytkowania oraz najlepszą stabilizację na oku dla zachowania ostrego widzenia w każdej sytuacji. Biomedics 1Day Extra Toric posiadają filtry UV, które zapewniają ochronę rogówki przed niebezpiecznym promieniowaniem ultrafioletowym. Ponadto soczewki zawierają aż 55% wody neutralnej dla oka, dzięki czemu użytkownik odczuwa dłużej komfort noszenia, ciesząc się wygodą znacznie dłużej.

Soczewki kontaktowe jednodniowe to najzdrowsza ale też najwygodniejsza opcja korekcji wzroku. Codziennie zakładana jest nowa, świeża soczewka, wieczorem jest wyrzucana. O nic więcej nie trzeba się już martwić. Nie potrzebujesz ich codziennie czyścić, dlatego nie musisz przejmować się zakupem płynów pielęgnacyjnych czy też pojemniczków, w których musiałbyś je przechowywać nocą, wystarczy, że otworzysz sterylny blister i założysz soczewki na oczy.

W sklepie BezOkularow.pl, Biomedics 1Day Extra Toric dostępne są w opakowaniu 30-sztukowym.