SOCZEWKI KONTAKTOWE PROCLEAR

Miesięczne oraz jednodniowe soczewki kontaktowe korygujące nawet bardzo skomplikowane wady wzroku – teraz są dostępne także w naszym sklepie internetowym. Wybierz soczewki Proclear, niezależnie czy masz prostą wadę wzroku taką jak presbiopia, krótkowzroczność lub dalekowzroczność, czy też Twój problem z narządem wzroku wiąże się z wysokimi parametrami. Bez obaw znajdziesz też u nas modele Proclear toric, które doskonale sprawdzą się przy astygmatyzmie. Szeroki wybór sprawia, że każdy nasz klient może z powodzeniem dobrać soczewki do swojej wady wzroku.

PROCLEAR SPHERE

Sferyczne soczewki Proclear Sphere przeznaczone do comiesięcznej wymiany. Dostępne są w bardzo szerokiej rozpiętości parametrów, bo aż od -20,00 dioptrii do +20,00. Nawet pacjenci, którzy wcześniej nie myśleli o korekcji soczewkami kontaktowymi, teraz mają taką możliwość.

Te soczewki Proclear 1 day cenione są za jedwabistą miękkość, wysoki wskaźnik nawilżenia, możliwość zyskania wysokiej rozdzielczości widzenia i brak refleksów przez ponad 12 godzin.

PROCLEAR TORIC

Toryczne soczewki kontaktowe wyprodukowane przez firmę Cooper Vision dla astygmatyków. Niezwykle delikatne i miękkie, o bardzo wysokim stopniu uwodnienia na poziomie 62%.

Proclear Toric XR to bardzo specjalistyczne soczewki toryczne dla pacjentów z astygmatyzmem nawet na poziomie wielkości cylindra -5,75. Jedyne miękkie soczewki kontaktowe dostępne z tak szeroką rozpiętością mocy cylindrycznych. Jednak soczewki Proclear toric xr gwarantują też możliwość noszenia ich przez cały miesiąc, ale przeznaczone są do noszenia ich w ciągu dnia. Dlatego koniecznie dokup do nich specjalistyczny płyn do pielęgnacji soczewek.

PROCLEAR MULTIFOCAL

Miesięczne soczewki kontaktowe dla osób ze starczowzrocznością lub inaczej presbiopią, czyli dla wszystkich tych, którzy potrzebują już korekcji do czytania i bliskich odległości.

Proclear Multifocal XR to soczewki miesięczne dla osób z dodatkiem do czytania nawet do +4,00 dioptrie. Wszystko to znacząco zwiększa komfort podczas pracy i codziennego funkcjonowania. Dlaczego jeszcze warto wybrać modele od Proclear? Soczewki Multifocal to moc korzyści takich jak nawilżenie na wysokim poziomie, brak osadów nawet po wielu godzinach od ich założenia, elastyczny materiał i łatwość zakładania i ściągania.

PROCLEAR 1-DAY

Jednodniowe soczewki kontaktowe dla wszystkich, którzy potrzebują i poszukują komfortu oraz zapomnienia podczas noszenia soczewki na oku. Delikatne, miękkie  soczewki, które występują zarówno jako soczewki sferyczne, jak i multifocal. Wybierz Proclear 1 day, kiedy nie chcesz tracić komfortu widzenia w pełnej ostrości i rozdzielczości. Do tego nawet nie poczujesz ich na oku w ciągu dnia, co sprawi, ze ich noszenie będzie naprawdę komfortowe.

PROCLEAR SOCZEWKI KONWENCJONALNE

Specjalistyczne soczewki roczne produkowane są specjalnie na zamówienie klienta. Występują w ofercie zarówno dla wad sferycznych, jak i dla torycznych. Zatem już teraz zamów idealne dla siebie soczewki Proclear. Opinie na temat wszystkich produktów tej marki znajdziesz w naszym sklepie, dzięki czemu kupowanie będzie jeszcze łatwiejsze.