EyeLove Natural - płyn do soczewek

 

Płyn Solo Care Aqua

Płyny Solo Care Aqua to nowa propozycja w segmencie płynów pielęgnacyjnych do czyszczenia soczewek miękkich. Wyprodukowane przez firmę Menicon. Solo Care Aqua dezynfekują, czyszczą, a także nawilżają szkła kontaktowe. Świetnie sprawdzą się dla wszystkich użytkowników, którzy od swojego płynu wymagają jeszcze więcej.

Płyn do soczewek Solo Care Aqua to bowiem produkt, zapewniający jeszcze lepszą higienę Twoim soczewkom kontaktowym, utrzymującą się nawet cały dzień.

Jakie działanie ma płyn Solo Care Aqua?

Solo Care Aqua w swoim składzie ma prowitaminę B5 oraz Sorbitol, tworzące system Hydrolock, wpływający pozytywnie na nawilżenie szkieł kontaktowych, chroniąc je przed wysychaniem. To z kolei w sposób bezpośredni oddziałuje na komfort noszenia soczewek.

Takie właściwości płynu szczególnie przydatne będą osobom, przebywającym w wymagających warunkach otoczenia – zadymionych czy klimatyzowanych pomieszczeniach, a także dla tych, którzy długo pracują przed komputerem, czyli narażonych na wysuszenie oczu.

Płyn Solo Care Aqua zapewnia Twoim oczom komfort i nawilżenie, tak istotnie wpływające na zadowolenie z użytkowania tego rodzaju korekcji oraz wyraźne widzenie.

Dwa sposoby pielęgnacji Solo Care Aqua

Płyny do soczewek Solo Care Aqua mogą być użytkowane na dwa sposoby ze względu na ich właściwości.

  • Pierwszą z metod użycia jest pominięcie czyszczenia mechanicznego oraz opłukiwania soczewki i włożenie w takiej formie do pojemniczka wypełnionego płynem. Po 4 godzinach dezynfekcji i czyszczenia możemy po raz kolejny założyć soczewki na oczy.
  • Jeśli zależy nam na szybkiej pielęgnacji soczewek kontaktowych, możemy skorzystać z drugiego sposobu czyszczenia płynem Solo Care Aqua – 5-minutowego. 10 sekund pocieramy i 5 minut trzymamy zanurzone w płynie do dezynfekcji i nawilżenia. W taki sposób wyczyszczone soczewki możemy ponownie założyć na oczy.

SPECJALNY POJEMNIK SOLO CARE AQUA

W zestawie Solo Care Aqua każdy użytkownik znajdzie pojemnik antybakteryjny na soczewki kontaktowe – tzw. Microblock. Dzięki zastosowaniu specjalnego tworzywa ze środkiem niszczącym drobnoustroje – jony srebra zapobiegają wzrostowi bakterii, pleśni czy drożdży – dzięki temu zachowujemy zdrowie oczu i komfort noszenia soczewek kontaktowych.

To dodatkowy atut tego płynu pielęgnacyjnego, gdyż jesteśmy pewni, że nasze oczy i soczewki otrzymają najlepsze traktowanie.

Zamówione płyny zostaną wysłane do Ciebie w 24h, a jeśli nie będą Ci odpowiadały, możesz je zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny. Płyny występują w pojemnościach 360 ml i Solo Care Aqua 90 ml.

Dla kogo preparat Solo Care? Płyn do soczewek wysokiej jakości

Plyn Solo Care to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie skuteczne oczyszczanie soczewek. W szczególności doskonale sprawdzi się u:

  • osób aktywnych – bo już nie musisz tracić czasu na długie czyszczenie soczewek, wybierając preparat Solo Care Aqua, masz pewność, że w krótkim czasie szkła kontaktowe zostaną całkowicie czyste,
  • osób z suchymi oczami – przekonaj się osobiście, jak znakomicie sprawdza się Solo Care, plyn do soczewek został opracowany w taki sposób, aby utrzymywał aż 90% większe nawilżenie w porównaniu do innych preparatów dostępnych na rynku,
  • osób z wrażliwymi oczami – koi, chroni oczy i sprawia, że żadne zanieczyszczenia nie przedostają się do gałki ocznej, dzięki czemu w swoich soczewkach widzisz jeszcze lepiej, a do tego unikniesz ryzyka pojawienia się groźnych infekcji.

Płyn do soczewek Solo Care – zalety

Nie wiesz, jaki płyn wybrać, aby mieć pewność, że Twoje soczewki będą odpowiednio oczyszczone po całym dniu ich noszenia? Wybierz plyn do soczewek Solo Care. Przede wszystkim zapewnia on znakomite nawilżenie szkieł kontaktowych i oczu, dzięki czemu noszenie soczewek jest komfortowe i niemal niewyczuwalne. Specjalnie opracowana substancja zawiera prowitaminę B5, która chroni oczy przed infekcjami czy podrażnieniami.

Zwróć uwagę także na to, że plyn do soczewek Solo Care Aqua możesz zakupić w bardzo wydajnej buteleczce, liczącej 360 ml. W naszym sklepie oferujemy zestawy, dzięki którym w korzystnych cenach za jednym zakupem zakupisz 2 lub nawet 3 płyny do soczewek Solo Care. Jadąc w podróż, koniecznie schowaj do walizki lub torebki buteleczkę 90 ml płynu Solo Care.