EyeLove Natural - płyn do soczewek

 

Płyny Solo Care Aqua

Płyny Solo Care Aqua to nowa propozycja w segmencie płynów pielęgnacyjnych do czyszczenia soczewek miękkich. Solo Care Aqua dezynfekują, czyszczą, a także nawilżają szkła kontaktowe. Świetnie sprawdzi się dla wszystkich użytkowników, którzy od swojego płynu wymagają jeszcze więcej.

Płyn Solo Care Aqua to bowiem produkt premium, zapewniający jeszcze lepszą higienę Twoim soczewkom kontaktowym, utrzymującą się nawet cały dzień.

Jakie działanie ma płyn Solo Care Aqua

Solo Care Aqua w swoim składzie ma prowitaminę B5 oraz Sorbitol, tworzące system Hydrolock, wpływający pozytywnie na nawilżenie szkieł kontaktowych, chroniąc je przed wysychaniem. To z kolei w sposób bezpośredni oddziałuje na komfort noszenia soczewek.

Takie właściwości płynu szczególnie przydatne będą osobom przebywającym w wymagających warunkach otoczenia – zadymionych czy klimatyzowanych pomieszczeniach, a także dla tych, którzy długo pracują przed komputerem, czyli narażonych na wysuszenie oczu.

Używając płyn pielęgnacyjny Solo Care Aqua zapewniamy swoim oczom komfort i nawilżenie, tak istotnie wpływające na zadowolenie z użytkowania tego rodzaju korekcji oraz wyraźne widzenie.

Dwa sposoby pielęgnacji Solo Care Aqua

Płyny Solo Care Aqua mogą być użytkowane na dwa sposoby ze względu na ich właściwości.

Pierwszą z metod użycia jest pominięcie czyszczenia mechanicznego oraz opłukiwania soczewki i włożenie w takiej formie do pojemniczka wypełnionego płynem. Po 4 godzinach dezynfekcji i czyszczenia, możemy po raz kolejny założyć soczewki na oczy.

Jeśli zależy nam na szybkiej pielęgnacji soczewek kontaktowych, możemy skorzystać z drugiego sposobu czyszczenia płynem Solo Care Aqua – 5-minutowego. 10 sekund pocieramy i 5 minut trzymamy zanurzone w płynie do dezynfekcji i nawilżenia. W taki sposób wyczyszczone soczewki możemy ponownie założyć na oczy.

Specjalny pojemnik Solo Care Aqua

W zestawie Solo Care Aqua każdy użytkownik znajdzie pojemnik antybakteryjny na soczewki kontaktowe – tzw. Microblock. Dzięki zastosowaniu specjalnego tworzywa z środkiem niszczącym drobnoustroje – jony srebra zapobiegają wzrostowi bakterii, pleśni czy drożdży – dzięki temu zachowujemy zdrowie oczu i komfort noszenia soczewek kontaktowych.

To dodatkowy atut tego płynu pielęgnacyjnego, gdyż jesteśmy pewni, że nasze oczy i soczewki otrzymają najlepsze traktowanie.

Zamówione płyny zostaną wysłane do Ciebie w 24h, a jeśli nie będą Ci odpowiadały możesz je zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny. Płyny występują w pojemnościach 360 ml i  90 ml.