Soczewki kontaktowe MyDay

Wybór jednodniowych soczewek kontaktowych jest obecnie bardzo duży. Są dostępne w różnych miejscach, wykonane z różnych materiałów, posiadają różne stopnie uwodnienia i parametry. Bardzo ważne jest jednak, aby w tak szerokim asortymencie nie pogubić się i znaleźć ten produkt, który będzie zarówno zdrowy, higieniczny i komfortowy dla naszych oczu, zapewniając wyraźne widzenie w każdej sytuacji, nawet tej najtrudniejszej. Soczewki kontaktowe są przecież z nami przez większość naszego życia, a wzrok to przecież jeden z naszych najważniejszych narządów.

Soczewki kontaktowe MyDay to jedna z najnowszych propozycji dla segmentu soczewek jednodniowych firmy Cooper Vision. Te soczewki sprostają wymaganiom także tych osób, które szukają czegoś wyjątkowego. Nowoczesna technologia i materiał silikonowo-hydrożelowy zapewniają odpowiedni poziom przepuszczalności tlenu do rogówki oka – dzięki czemu są bardzo zdrowe, ponieważ nasze oczy mogą swobodnie „oddychać”. Unikalna struktura materiału zapewnia równowagę dla transmisji tlenu, a sama soczewka zapewnia komfort cały dzień. MyDay posiadają bardzo ważne dla ochrony oczu filtry UVA i UVB, które oczywiście najważniejsze są w okresie wiosenno-letnim ale również w zimie – szkodliwe promieniowanie jest obecne w każdej porze roku i może być tak samo niebezpieczne dla naszych oczu.

Jednodniowe soczewki kontaktowe to najzdrowsza opcja korekcji wzroku jeśli chodzi o szkła kontaktowe. Codziennie na nasze oczy nakładamy nowe soczewki, wyciągnięte ze sterylnego blistra, a wieczorem zużytą soczewkę wyrzucamy do kosza – dzięki temu na ich powierzchni nie zdążą osadzić się szkodliwe osady lipidowo-białkowe.

Szkła noszone w trybie jednodniowym jakim są soczewki MyDay to również najwygodniejsze rozwiązanie, ponieważ nie musimy przejmować się ich codzienną pielęgnacją, czyli czyszczeniem w płynie do soczewek oraz przechowywanie w specjalnym pojemniczku. Zaoszczędzamy tym samym czas, który moglibyśmy przeznaczyć na zupełnie coś innego. Noszenie soczewek jednodniowych jest zatem łatwe, szybkie i przyjemne.

MyDay dostępne są w opakowaniach 30-sztukowych oraz 90-sztukowych.