Soczewki Daily HD - produkt tożsamy z Clariti 1 Day

Soczewki Daily HD - produkt tożsamy z soczewkami Clariti 1 Day.

Daily HD
Daily HD
to soczewki kontaktowe wykonane z materiału silikon-hydrożel (Somofilcon A) dedykowane do użytkowania w trybie jednodniowym. W Bezokularow.pl możesz znaleźć je pod markową nazwą - Clariti 1 Day od CooperVision.

Soczewki jednodniowe są polecane przez specjalistów jako najzdrowsze, dzięki codziennej wymianie zużytych soczewek. Każdego dnia możemy cieszyć się świeżością na nowo. Każdego dnia także na oczy zakładamy nowa parę świeżych, nawilżonych soczewek.

daily hd
zdjęcie soczewek Daily HD, gdzie widoczny jest materiał, parametry oraz producent

 

Soczewki Clariti 1 Day służą korekcji wad sferycznych, czyli krótkowzroczności i nadwzroczności, doskonale transmitują tlen do oka, a miękki i delikatny materiał sprawia, że oczy są zdrowe i wypoczęte. Wypsażone są w filtry UVA i UVB, blokujące promieniowanie słoneczne.


Clariti 1-Day

 

Clarti 1-Day  Clariti 1-day
 

 

Soczewki jednodniowe Daily HD lub Clariti 1-Day

Modele Daily HD, dostępne w naszym sklepie pod brandową nazwą Clariti 1-Day cenione są za wysoki poziom nawilżenia, który jest możliwy dzięki odpowiedniemu uwodnieniu soczewek. Wszystko to sprawia, że nosząc soczewki Daily lub Clariti 1-Day, niemal nie czujesz ich na swoich oczach. Producent CooperVision zadbał tutaj także o wysoki poziom biokompatybilności, co sprawia, że są one tak dobrze dopasowane do tkanki ludzkiego oka.

Dzięki temu, że soczewki jednodniowe Daily HD oraz Clariti 1-Day nosisz w trybie dziennym, to utrzymujesz jeszcze większą higienę narządu wzroku. Nie musisz dbać o ich oczyszczanie czy pielęgnować je przy pomocy specjalnego płynu. Zatem to rozwiązanie stworzone dla osób aktywnych, sportowców czy dla osób, które cenią sobie wygodę.

Oczywiście soczewki miesięczne także mają wiele zalet. W końcu wtedy kupujesz jedną parę, którą nosisz przez 30 dni w trybie dziennym bądź też całodobowym. Musisz jednak zaopatrzyć się w preparat do dezynfekcji. Każdy rodzaj soczewek ma swoje zalety, sam musisz zdecydować, który model sprawdzi się u Ciebie.

 

Dla kogo soczewki Daily HD lub Clariti 1-Day?

Dotychczas nosiłeś lub nosiłaś modele marki Daily HD? Zatem doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że świetnie sprawdzą się zarówno przy wadzie wzroku, jaką jest krótkowzroczność, jak i będą doskonałym wsparciem dla osób, borykających się z dalekowzrocznością.

Jeśli jednak Twoją wadą jest astygmatyzm i szukasz tak samo funkcjonalnych modeli, to koniecznie wybierz toryczną wersję soczewki np. Clariti 1 Day Toric.

Pamiętaj, że to właśnie Twoja wada wzroku ma określać, jakie soczewki jednodniowe Daily hd, czy jakiekolwiek inne, wybierzesz dla siebie. Dlatego przed dokonaniem zakupu w naszym sklepie internetowym wykonaj badanie u okulisty, który określi Twoją wadę i moc soczewek.

 

Chcesz kupić soczewki jednodniowe Daily HD? U nas otrzymasz ich odpowiednik – Clariti 1 Day!

Teraz już wiesz, jak wiele zalet posiadają soczewki Daily HD lub inaczej Clariti 1 Day, które mamy w ofercie prosto od ich producenta - CooperVision.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SOCZEWKI CLARITI 1 DAY (czyli produkt tożsamy z Daily HD)?

✔ Produkowane przez CooperVision, znanego i cenionego producenta w kraju i poza granicami.

✔ Innowacyjna technologia produkcji nosząca nazwę WetLock podnosi i utrzymuje wysokie nawilżenie soczewki.

✔ Właściwości, parametry oraz materiał wykonania odpowiadają tym prezentowanym przez soczewki Daily HD.

✔ Nowoczesne filtry UVA/UVB pochłaniają aż 98% szkodliwego promieniowania słonecznego, co chroni oczy przed niebezpiecznymi chorobami narządu wzroku.

✔ Komfortowa i praktyczna asferyczna budowa, która sprawia, że obraz pozbawiony jest jakichkolwiek aberracji (zniekształceń)

✔ Dostępne są w opakowaniach po 30 i 90 sztuk.