Sposób dostawy


W Bezokularow.pl możesz wybrać spośród kilku sposobów dostawy: firma kurierska DPD, Poczta Polska, Paczkomaty InPost, Paczka w Ruchu i odbiór osobisty w naszej siedzibie.

Najpopularniejszą formą dostawy jest wysyłka kurierem (klienci mogą wybrać firmę kurierską DPD). Czas dostawy wynosi zazwyczaj 24h. Przesyłki dostarczane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17. Jeżeli zależy Tobie na czasie wybierz dostawę kurierem, który zagwarantuje dostawę w ciągu jednej doby.

Jeśli nie chcesz wybrać dostawy kurierem proponujemy dostawę Pocztą Polską. Jeżeli listonosz nie zastanie nikogo pod wskazany m adresem, to pozostawi awizo.

Oferujemy również opcję dostawy do Paczkomatów oraz Paczka w Ruchu.

 

Czym są Paczkomaty InPost?

Paczkomaty InPost to nowoczena usługa pocztowa, wykorzystująca system automatycznych skrytek pocztowych. Obecnie posiada 500 maszyn w całej Polsce. Umożliwiają łatwy i szybki odbiór paczek. Paczkomaty są dostępne przez całą dobę.

 

 

Odbiory osobiste możliwe są:

  • w Warszawie - w salonie optycznym I SEE U, Al. Waszyngtona 2a lok. usł. 7 (przy rondzie Waszyngtona, obok sklepu Rossmann) (pon-pt w godz. 11-19, sob. 10-14);
  • we Wrocławiu - Optyk z Kontaktami, ul. Piłsudskiego 108/1U (vis a vis głównego wejścia na dworzec PKP). Otwarte pon-pt 10-18;
  • w Gnieźnie (ul. Podkomorska 5) (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17);
  • w Poznaniu - w Galerii Handlowej Panorama przy ulicy Góreckiej 30 (lokal nr 28), (pon-sob 10-21, niedz. 10-19);