UltraFlex - soczewki kontaktowe

 

UltraFlex - poszukujesz takich soczewek?  soczewki kontaktowe

Jeśli jesteś stałym użytkownikiem soczewek UltraFlex, albo dopiero niedawno nim zostałeś, przychodzimy do Ciebie z bardzo znaczącą informacją. Niżej znajdziesz odpowiedniki soczewek kontaktowych marki UltraFlex dostępne do kupienia w sklepie Bezokularow.pl pod inną, brandową nazwą.

Wymienione w tabeli niżej markowe soczewki kontaktowe powstały z identycznego materiału, mają takie same właściwości i parametry jak ich odpowiedniki marki UltraFlex dostępne w innych sklepach. Przekonaj się, które z soczewek kontaktowych dostępnych w sklepie Bezokularow.pl odpowiadają noszonym przez Ciebie soczewkom UltraFlex.

Marka własna salonu Producent Nazwa podobnych soczewek w Bezokularow.pl
soczewki miesięczne

ultraflex premier

UltraFlex Premier

Cooper Vision Biofinity >>>

ultraflex premier toric

UltraFlex Premier Toric

Cooper Vision Biofinity Toric >>>
soczewki jednodniowe

ultraflex control

UltraFlex Comfort 1 Day

Cooper Vision Proclear 1-Day >>>

 

Soczewki Ultraflex Premier – jakie są dostępne rodzaje?

 

Trudne warunki pracy, zmienna pogoda, klimatyzacja czy po prostu kontakt z zanieczyszczeniami – to wszystko sprawia, że oczy są narażone na podrażnienia lub zaczerwienienia. Dlatego stawiaj na soczewki Cooper Vision. Przy ich pomocy skorygujesz wadę wzroku, a także skutecznie zatroszczysz się o zdrowie i komfort oczu. Dzięki temu zyskasz pewność, że te modele zapewnią Ci ogromny komfort podczas noszenia i skutecznie korygują krótko- i dalekowzroczność, a także astygmatyzm. Dodatkowo u nas znajdziesz soczewki kontaktowe Ultraflex Premier lub Biofinity w różnych trybach noszenia – poznaj szczegóły!

Soczewki kontaktowe jednodniowe Ultraflex

Wygodne, a do tego łatwe w użytkowaniu soczewki jednodniowe Ultraflex Comfort 1-Day lub Proclear 1-Day to dobry wybór, jeżeli każdego dnia chcesz czuć ogromną świeżość. Te modele sprawdzą się do korekcji krótko- i dalekowzroczności. Poza tym soczewki kontaktowe Ultraflex w wersji jednodniowej zostały wykonane z powłoki hydrożelowej, która sprawdzi się u alergików i osób z bardzo wrażliwymi oczami. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz brandowe odpowiedniki jednodniowych Ultraflex Comfort 1-Day, czyli Proclear 1 Day.

Soczewki kontaktowe miesięczne Ultraflex Premier

Silikonowo-hydrożelowa powłoka zapewnia wysoki poziom dotlenienia oczu, a także przyjemne nawilżenie nawet po wielu godzinach noszenia szkieł. Właśnie taki efekt zapewniają soczewki kontaktowe miesięczne Ultraflex lub Biofinity. Ta wygoda jest jeszcze ważniejsza, bo te modele możesz nosić w trybie całodobowym. Dzięki temu soczewki miesięczne Ultraflex Premier, które w naszej ofercie znajdziesz pod nazwą Biofinity, nie powodują podrażnień czy łzawienia oczu. Jedyne, o co musisz zadbać, to o prawidłową higienę, a wtedy z łatwością pozbędziesz się wszelkich zanieczyszczeń.

Soczewki Ultraflex Toric

Skuteczna korekcja astygmatyzmu wymaga solidnej powłoki silikonowo-hydrożelowej oraz odpowiedniego kształtu – to wszystko zapewniają soczewki Ultraflex Premier Toric, noszące również inną, brandową nazwę Biofinity Toric. Te szkła idealnie utrzymują się na oku, więc nie musisz obawiać się ich przemieszczania. Oprócz tego możesz je nosić przez całą dobę, więc bez względu na porę dnia czy nocy będziesz cieszyć się doskonałą widocznością. Soczewki Cooper Vision Ultraflex dla astygmatyków charakteryzują się również wysokim stopniem uwodnienia oraz dobrą przepuszczalnością tlenu. Dzięki temu ich noszenie jest tak przyjemne dla oka.

Soczewki Ultraflex a Biofinity

Niezawodność w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawiają, że soczewki Ultraflex Cooper Vision dostępne w ofercie jako Biofnity są tak popularne i cenione przez użytkowników. Szczególnie są chwalone przez osoby o wrażliwych oczach. W końcu doskonale przepuszczają powietrze, więc oko przez długi czas pozostaje zdrowe i lśniące, a dodatkowe nawilżenie soczewki pozostawia użytkownika bez konieczności stosowania specjalnych kropli. Poza tym Ultraflex soczewki lub Biofinity możesz nosić przez całą dobę, co znacznie ułatwia ich użytkowanie, a do tego zapewnia ogromny komfort. Jednak z tych korzyści możesz też skorzystać wtedy, gdy zdecydujesz się na brandowe odpowiedniki Ultraflex premier soczewki, czyli Biofinity, które mamy dostępne w naszym sklepie.