banner portfolio EyeLove

Soczewki kontaktowe EYELOVE

EyeLove – rekomendowana przez BezOkularow.pl linia soczewek kontaktowych oraz płynów do soczewek i kropli nawilżających. Według wielu klientów sklepu są to najlepsze soczewki kontaktowe w bardzo przystępnej cenie. Komfortowe, wygodne, utrzymujące odpowiedni stopień nawilżenia, gdzie przez cały długi dzień, aż do wieczornego ściągnięcia soczewki są niewyczuwalne na oczach.

Soczewki kontaktowe renomowanego producenta Cooper Vision stworzone specjalnie dla najbardziej wymagających użytkowników. Linia EyeLove jest tak szeroka, że każdy znajdzie produkt dla siebie. Potrzebujesz codziennej świeżości – proponujemy soczewki jednodniowe, idealne dla każdego, polecane nawet wrażliwym oczom. Wolisz soczewki miesięczne – proponujemy kilka produktów miesięcznych, zarówno hydrożelowe, bardzo mocno uwodnione, jak i silikonowo-hydrożelowe z wysokim współczynnikiem Dk/t.

Soczewki EyeLove - szeroka oferta dla każdego

Portfolio EyeLove jest bogate w wiele różnorodnych soczewek, dlatego każdy znajdzie tam coś dla siebie.

EyeLove Comfort 1-Day

Soczewki te zostały stworzone dla maksymalizacji uczucia komfortu, aby zapomnieć o tym, że jest coś na oku przez cały dzień, nawet przez 12 godzin. Codzienny tryb wymiany sprawia, że soczewki EyeLove Comfort będą idealnym wyborem dla podróżników, dla sportowców, a także dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę, komfort i idealne widzenie jednocześnie. Dzięki wysokiemu poziomowi uwodnienia soczewka leży na oku jakby była z nią spolona, kompletnie niewyczuwalna, miękka i delikatna.

Soczewki EyeLove Comfort 1-Day dostępne są w opakowaniach 30-sztukowych oraz 90-sztukowych.

EyeLove Exclusive

Nowoczesne soczewki najnowszej generacji wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego. Stworzona została dla wszystkich tych, którzy szukają tańszej alternatywy dla najpopularniejszych soczewek na rynku nie ustępując im jakością. Parametry soczewek EyeLove Exclusive, materiał wykonania, a także technologia wytwarzania sprawiają, że można je śmiało porównać do najpopularniejszych marek na rynku.

EyeLove Exclusive posiadają filtry UVA i UVB chroniące oczy przez groźnym promieniowaniem ultrafioletowym. Jest to jedna z niewielu soczewek na rynku posiadających filtry UV. Soczewka ta cechuje się asferyczną budową, dzięki czemu wszelkie zniekształcenia, które mogą pojawić się podczas użytkowania soczewek kontaktowych są wyeliminowane. Widzenie jest ostre i wyraźne w każdym momencie. Może to być szczególnie zauważalne po zmroku, gdzie światła lamp i samochodów przestają już przeszkadzać. Bardzo ważne dla zdrowia jest przepuszczanie tlenu do rogówki – soczewki EyeLove Exclusive posiadają przepuszczalność tlenu na poziomie Dk/t = 125. Koniec z zaczerwienionymi i zmęczonymi oczami, teraz oko może oddychać.

EyeLove Exclusive dostępne są w ofercie sprzedaży dla 1 sztuki, 3 sztuk oraz 6 sztuk w opakowaniu.

EyeLove Comfort

Niezwykle cienkie, niesamowicie delikatne soczewki EyeLove Comfort to soczewki miesięczne, przeznaczone do użytkowania dziennego. Są to soczewki hydrożelowe o bardzo wysokiej zawartości wody – aż 62%. Soczewki te są przeznaczone dla osób o bardzo wrażliwych oczach. Parametry soczewek dostępne są w przedziale od +20,00 do -20,00 dioptrii.