Soczewki AIR OPTIX®

Na rynku optycznym wyróżniamy kilka znanych i cenionych producentów soczewek kontaktowych, do których niezaprzeczalnie należy Alcon (wcześniej Ciba Vision). Jest to właściciel soczewek Air Optix® marki soczewek miesięcznych, wśród których znajdziesz zarówno produkty służące do korekcji krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmu, jak i prezbiopii. W portfolio marki są też soczewki kolorowe – AIR OPTIX® Colors. Sporą popularnością cieszą się również soczewki całodobowe, które można nosić dzień i noc przez cały miesiąc – AIR OPTIX® Night&Day. Wszystkie pozycje produktowe oferowane pod marką AIR OPTIX® są wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego I generacji, który charakteryzuje się większą sztywnością soczewki i niewielkim uwodnieniem, ale wyższą przepuszczalnością tlenu w porównaniu z soczewkami z hydrożelu.

Dla kogo soczewki AIR OPTIX®?

Jak w przypadku innych dużych i popularnych marek soczewek kontaktowych, również AIR OPTIX® ma bogate portfolio produktów, wśród których każdy użytkownik tej metody korekcji znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Oferta AIR OPTIX® dedykowana jest szczególnie osobom, które użytkują soczewki regularnie i nie przeszkadza im codzienna pielęgnacja – większość soczewek tej marki jest wielokrotnego użytku w trybie dziennym, a więc muszą być zdejmowane na noc. Tylko jeden produkt może być noszony całodobowo, a zatem nieprzerwanie noc i dzień, przez co odchodzi konieczność ich płukania. Dla zdrowia i większego komfortu zalecamy jednak choć raz na tydzień przeprowadzić czyszczenie i dezynfekcję nawet takich soczewek, choć nie jest to wymagane.

Oryginalne soczewki AIR OPTIX®

Wybierając soczewki AIR OPTIX® ze sklepu Bezokularow.pl masz pewność, że są w 100% oryginalne i fabrycznie zapakowane, co daje gwarancję i pewność ich bezpieczeństwa. Jeśli szukasz produktów markowych – to oferta dla Ciebie.

Soczewki jednodniowe Air optix

Soczewki kontaktowe Air optix są tylko i wyłącznie dostępne w formie soczewek miesięcznych. Jeśli zależy Ci na codziennym zakładaniu świeżych modeli, to koniecznie powinieneś postawić na soczewki jednodniowe Dailies.

Dlaczego część osób stara się odnaleźć soczewki jednodniowe Air optix? Przede wszystkim dlatego, że marka Air Optix to doskonałe rozwiązanie dla osób z wrażliwymi oczami i wielu użytkowników, chciałoby wypróbować pod tą marką również soczewki jednodniowe. Codzienna wymiana soczewek staje się znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem, które do tego zapewnia pełną czystość oczu. Jednak modele od Air optix występują tylko w wersji miesięcznej i choć zaufanie do marki sprawia, że wiele osób noszących soczewki chciałoby od tej marki otrzymać również soczewki jednodniowe Air Optix, to na razie nie ma takiego produktu.

Soczewki miesięczne Air optix

Szukasz komfortowych soczewek, które pozostaną w idealnym stanie przez 30 dni? Wybierz soczewki kontaktowe miesięczne Air optix. Ciesz się ich nowoczesnym silikonowo-hydrożelowym materiałem, który cechuje się wysoką przepuszczalnością tlenu. Kup jedną parę odpowiednio dobranych do Twojej wady wzroku soczewek. Air optix miesięczne to soczewki kontaktowe zapewniające komfort przez długi czas. Sam zdecyduj, czy chcesz wybrać soczewki Air optix miesięczne w trybie dziennym, tzn. należy ściągać je na noc i przechowywać w specjalnym pojemniku wypełnionym płynem do dezynfekcji. Alternatywą są soczewki dzień-noc, których nie musisz ściągać przez całe 30 dni. Przekonaj się, że soczewki kontaktowe Air optix aqua miesięczne w trybie całodniowym zapewnią Ci doskonałą jakość widzenia o każdej porze, co znacząco podniesie Twoją jakość patrzenia w każdej sytuacji. Z powodzeniem zacznij korygować swoją wadę wzroku – krótkowzroczność, starczowzroczność, dalekowzroczność, ale też astygmatyzm. Wybierz korzystne cenowo Air optix soczewki miesięczne, które skorygują Twoją wadę i nadążą za szybkim tempem Twojego życia.

Soczewki toryczne Air optix

Jesteś astygmatykiem i chcesz skutecznie skorygować swoją wadę wzroku? Doskonałym rozwiązaniem są soczewki Air optix for astigmatism. Zaprojektowane przez firmę Alcon cieszą się uznaniem na całym świecie.

Dlaczego warto zakupić soczewki Air optix for astigmatism 3 szt.?

  • Soczewki Air optix to gwarancja skutecznego skorygowania Twojej wady wzroku i pełen komfort podczas ich noszenia.  Dzięki zastosowanemu nowoczesnemu materiałowi silikonowo-hydrożelowemu masz pewność, że soczewki Air optix astigmatism będą doskonale przylegać do oczu i zapewnią wygodę w trakcie ich noszenia.
  • Soczewki zostały tak skonstruowane, aby każdy brzeg miał taką samą grubość, niezależnie od ich mocy.
  • Przekonaj się, że modele Air optix for astigmatism gwarantują taki poziom nawilżenia, abyś nie musiał przejmować się suchością oka, otarciami czy podrażnieniami. To pewna świeżość przez kilkanaście godzin z rzędu!

Już teraz możesz nosić swoje soczewki toryczne Air optix przez 30 dni w trybie dziennym. Ściągaj je na noc, aby dokładnie je oczyścić.

Soczewki Air optix – opinie

Nie jest łatwo znaleźć soczewki, które sprostają wszystkim Twoim oczekiwaniom. Śledziliśmy opinie i zdecydowaliśmy się dodać do oferty soczewki optix. To modele wysokiej jakości, bezpieczne, nowoczesne i naprawdę wygodne. W dodatku marka Airoptix posiada tak wiele różnych modeli, że śmiało można stwierdzić, że każdy, kto poszukuje soczewek kontaktowych, znajdzie dzięki niej rozwiązanie dla swoich problemów z wadą wzroku. Niezależnie czy borykasz się z przykrymi dolegliwościami związanymi z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością, starczowzrocznością czy nawet z astygmatyzmem, zawsze możesz sięgnąć po markę Air optix. Soczewki z najwyższej półki dostępne w niskich cenach czekają na Ciebie!

Jakie są rodzaje soczewek AIR OPTIX®?

Soczewki miesięczne sferyczne do korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności:

Air Optix Aqua®

Air Optix Aqua® to soczewki kontaktowe miesięczne do użytkowania dziennego dla wszystkich wymagających użytkowników. Soczewki są wykonane z materiału najnowszej generacji silikonowo-hydrożelowego, który zapewnia więcej tlenu dla rogówki oka. Oddychający materiał, z którego zostały wykonane - Lotrafilcon B - zapewnia oczom ogromną ilość tlenu, zdrowie i blask. Soczewki Air Optix AQUA® są bardziej odporne na przyleganie do nich osadów i zanieczyszczeń. Air Optix AQUA® zapewniają wygodę, bezpieczeństwo i zdrowie. Soczewki te można także użytkować w trybie przedłużonym (noc i dzień) do tygodnia czasu, bez konieczności skracania okresu użytkowania.

Air Optix Aqua® with HydraGlyde™

Wyjątkowa odporność na osady soczewek kontaktowych marki AIR  OPTIX®, została połączona z doskonałą formułą nawilżającą zapewniającą nawilżenie przez cały dzień: HydraGlyde Moisture Matrix. Unikalna technologia SmartShield, zapewnia soczewkom ochronę przed zanieczyszczeniami powierzchni soczewki cały miesiąc noszenia soczewek, zapobiega osadzaniu się osadów na powierzchni.

Soczewki miesięczne całodobowe

Air Optix® Night&Day

Soczewki miesięczne całodobowe, które zakładasz raz i możesz nosić bez przerwy przez nawet 30 dni i nocy. Air Optix® NIGHT&DAY przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników. Zapewniają całkowitą swobodę w noszeniu oraz komfort ostrego i wyraźnego widzenia przez 24 godziny na dobę. Soczewki te wykonane są z Lotrafilconu A. Air Optix® NIGHT&DAY mają najwyższy współczynnik przepuszczalności tlenu DK/t=175, a uwodnienie na poziomie 24%.

Air Optix® for Astigmatism dla astygmatyków (soczewki toryczne)

Soczewki te przeznaczone są do miesięcznego użytkowania, które należy zdejmować na noc. Soczewki Air Optix® for Astigmatism są skierowane dla osób potrzebujących korekcji soczewkami torycznymi – dla astygmatyków.

Air Optix® Multifocal soczewki progresywne

Soczewki Air Optix® Multifocal są przeznaczone do użytkowania miesięcznego dla osób potrzebujących specjalnej korekcji starczowzroczności. Soczewki multifokalne są skierowane dla osób po 45. roku życia, z presbiopią, które potrzebują już korekcji do patrzenia na przedmioty bliskie, na przykład do czytania.

Air Optix® Colors soczewki kolorowe

Air Optix® Colors to pierwsze soczewki kontaktowe wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, które nie tylko korygują wady wzroku, ale także zmieniają kolor oczu - występują w odcieniach zarówno subtelnych, jak i zdecydowanych. Unikalna technologia 3 w 1 wyjątkowo łączy kolor soczewek z kolorem oczu, by zapewnić  naturalny wygląd i zdecydowaną zmianę wyglądu. W  soczewkach AIR OPTIX® COLORS kolorowy wzór jest zamknięty w silikonowo-hydrożelowym materiale. Dzięki AIR OPTIX® COLORS możesz wybrać jeden z 9 kolorów - nawet jeśli nie masz wady wzroku (dostępne także bez korekcji - dla wady wzroku plan 0,00).