Soczewki AIR OPTIX

Air Optix to rodzina soczewek miesięcznych producenta Alcon (wcześniej Ciba Vision), wśród których znajdują się zarówno nowoczesne soczewki sferyczne do dziennego użytkowania, jak i sferyczne soczewki całodobowe, a także soczewki dla astygmatyków i dla osób z presbiopią. W rodzinie soczewek Air Optix znajdują się także nowoczesne soczewki kolorowe Air Optix Colors.

Air Optix Aqua

Air Optix Aqua to soczewki kontaktowe do użytkowania dziennego dla wszystkich wymagających użytkowników. Soczewki są wykonane z materiału najnowszej generacji silikonowo-hydrożelowego, który zapewnia więcej tlenu dla rogówki oka. Oddychający materiał, z którego zostały wykonane - Lotrafilcon B - zapewnia oczom ogromną ilość tlenu, zdrowie i blask. Soczewki Air Optix AQUA są bardziej odporne na przyleganie do nich osadów i zanieczyszczeń. Air Optix AQUA zapewniają wygodę, bezpieczeństwo i zdrowie. Soczewki te można także użytkować w trybie przedłużonym (noc i dzień) do tygodnia czasu, bez konieczności skracania okresu użytkowania.

Air Optix Aqua with HydraGlyde

Wyjątkowa odporność na osady soczewek kontaktowych marki AIR  OPTIX, została połączona z doskonałą formułą nawilżającą zapewniającą nawilżenie przez cały dzień: HydraGlyde Moisture Matrix. Unikalna technologia SmartShield, zapewnia soczewkom ochronę przed zanieczyszczeniami powierzchni soczewki cały miesiąc noszenia soczewek, zapobiega osadzaniom się osadów na powierzchni. Air Optix with HydraGlyde to najnowocześniejsza soczewka kontaktowa na rynku.

Air Optix Night&Day - soczewki całodobowe

Soczewki miesięczne całdobowe, które zakładasz raz i możesz nosić bez przerwy przez nawet 30 dni i nocy. Air Optix NIGHT&DAY przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników. Zapewniają całkowitą swobodę w noszeniu oraz komfort ostrego i wyraźnego widzenia przez 24 godziny na dobę. Soczewki te wykonane są z Lotrafilconu A. Air Optix NIGHT&DAY mają najwyższy współczynnik przepuszczalności tlenu DK/t=175, a uwodnienie na poziomie 24%.

Air Optix for Astigmatism dla astygmatyków (soczewki toryczne)

Soczewki te przeznaczone są do miesięcznego użytkowania, które należy zdejmować na noc. Soczewki Air Optix for Astigmatism są skierowane dla osób potrzebujących korekcji soczewkami torycznymi – dla astygmatyków.

Air Optix Multifocal soczewki progresywne

Soczewki Air Optix Multifocal są przeznaczone do użytkowania miesięcznego dla osób potrzebujących specjalnej korekcji starczowzroczności. Soczewki multifocalne są skierowane dla osób po 45. roku życia, z presbiopią, które potrzebują już korekcji do patrzenia na przedmioty bliskie, na przykład do czytania.

Air Optix Colors soczewki kolorowe

Air Optix Colors to pierwsze soczewki kontaktowe wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, które nie tylko korygują wady wzroku, ale także zmieniają kolor oczu - występują w odcieniach zarówno subtelnych, jak i zdecydowanych. Unikalna technologia 3 w 1 wyjątkowo łączy kolor soczewek z kolorem oczu, by zapewnić  naturalny wygląd i zdecydowaną zmianę wyglądu. W  soczewkach AIR OPTIX COLORS kolorowy wzór jest zamknięty w silikonowo-hydrożelowym materiale. Dzięki AIR OPTIX COLORS możesz wybrać jeden z 9 kolorów - nawet jeśli nie masz wady wzroku (dostępne także bez korekcji - dla wady wzroku plan 0,00).