produkty miesiąca eyelove exclusive

Soczewki AIR OPTIX®

Na rynku optycznym wyróżniamy kilka znanych i cenionych producentów soczewek kontaktowych, do których niezaprzeczalnie należy Alcon (wcześniej Ciba Vision). Jest to właściciel soczewek Air Optix® marki soczewek miesięcznych, wśród których znajdziesz zarówno produkty służące do korekcji krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmu, jak i prezbiopii. W portfolio marki są też soczewki kolorowe – AIR OPTIX® Colors. Sporą popularnością cieszą się również soczewki całodobowe, które można nosić dzień i noc przez cały miesiąc – AIR OPTIX® Night&Day. Wszystkie pozycje produktowe oferowane pod marką AIR OPTIX® są wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego I generacji, który charakteryzuje się większą sztywnością soczewki i niewielkim uwodnieniem, ale wyższą przepuszczalnością tlenu w porównaniu z soczewkami z hydrożelu.

Dla kogo soczewki AIR OPTIX®?

Jak w przypadku innych dużych i popularnych marek soczewek kontaktowych, również AIR OPTIX® ma bogate portfolio produktów, wśród których każdy użytkownik tej metody korekcji znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Oferta AIR OPTIX® dedykowana jest szczególnie osobom, które użytkują soczewki regularnie i nie przeszkadza im codzienna pielęgnacja – większość soczewek tej marki jest wielokrotnego użytku w trybie dziennym, a więc muszą być zdejmowane na noc. Tylko jeden produkt może być noszony całodobowo, a zatem nieprzerwanie noc i dzień, przez co odchodzi konieczność ich płukania. Dla zdrowia i większego komfortu zalecamy jednak choć raz na tydzień przeprowadzić czyszczenie i dezynfekcję nawet takich soczewek, choć nie jest to wymagane.

Oryginalne soczewki AIR OPTIX®

Wybierając soczewki AIR OPTIX® ze sklepu Bezokularow.pl masz pewność, że są w 100% oryginalne i fabrycznie zapakowane, co daje gwarancję i pewność ich bezpieczeństwa. Jeśli szukasz produktów markowych – to oferta dla Ciebie.

Jakie są rodzaje soczewek AIR OPTIX®?

Air Optix Aqua®

Air Optix Aqua® to soczewki kontaktowe do użytkowania dziennego dla wszystkich wymagających użytkowników. Soczewki są wykonane z materiału najnowszej generacji silikonowo-hydrożelowego, który zapewnia więcej tlenu dla rogówki oka. Oddychający materiał, z którego zostały wykonane - Lotrafilcon B - zapewnia oczom ogromną ilość tlenu, zdrowie i blask. Soczewki Air Optix AQUA® są bardziej odporne na przyleganie do nich osadów i zanieczyszczeń. Air Optix AQUA® zapewniają wygodę, bezpieczeństwo i zdrowie. Soczewki te można także użytkować w trybie przedłużonym (noc i dzień) do tygodnia czasu, bez konieczności skracania okresu użytkowania.

Air Optix Aqua® with HydraGlyde™

Wyjątkowa odporność na osady soczewek kontaktowych marki AIR  OPTIX®, została połączona z doskonałą formułą nawilżającą zapewniającą nawilżenie przez cały dzień: HydraGlyde Moisture Matrix. Unikalna technologia SmartShield, zapewnia soczewkom ochronę przed zanieczyszczeniami powierzchni soczewki cały miesiąc noszenia soczewek, zapobiega osadzaniu się osadów na powierzchni.

Air Optix® Night&Day - soczewki całodobowe

Soczewki miesięczne całodobowe, które zakładasz raz i możesz nosić bez przerwy przez nawet 30 dni i nocy. Air Optix® NIGHT&DAY przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników. Zapewniają całkowitą swobodę w noszeniu oraz komfort ostrego i wyraźnego widzenia przez 24 godziny na dobę. Soczewki te wykonane są z Lotrafilconu A. Air Optix® NIGHT&DAY mają najwyższy współczynnik przepuszczalności tlenu DK/t=175, a uwodnienie na poziomie 24%.

Air Optix® for Astigmatism dla astygmatyków (soczewki toryczne)

Soczewki te przeznaczone są do miesięcznego użytkowania, które należy zdejmować na noc. Soczewki Air Optix® for Astigmatism są skierowane dla osób potrzebujących korekcji soczewkami torycznymi – dla astygmatyków.

Air Optix® Multifocal soczewki progresywne

Soczewki Air Optix® Multifocal są przeznaczone do użytkowania miesięcznego dla osób potrzebujących specjalnej korekcji starczowzroczności. Soczewki multifokalne są skierowane dla osób po 45. roku życia, z presbiopią, które potrzebują już korekcji do patrzenia na przedmioty bliskie, na przykład do czytania.

Air Optix® Colors soczewki kolorowe

Air Optix® Colors to pierwsze soczewki kontaktowe wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, które nie tylko korygują wady wzroku, ale także zmieniają kolor oczu - występują w odcieniach zarówno subtelnych, jak i zdecydowanych. Unikalna technologia 3 w 1 wyjątkowo łączy kolor soczewek z kolorem oczu, by zapewnić  naturalny wygląd i zdecydowaną zmianę wyglądu. W  soczewkach AIR OPTIX® COLORS kolorowy wzór jest zamknięty w silikonowo-hydrożelowym materiale. Dzięki AIR OPTIX® COLORS możesz wybrać jeden z 9 kolorów - nawet jeśli nie masz wady wzroku (dostępne także bez korekcji - dla wady wzroku plan 0,00).