Płyny do soczewek o pojemności 500 ml

Płyny o dużych pojemnościach są bardzo ekonomiczne. Decydując się na zakup pół litra płynu pielęgnacyjnego do soczewek,  nie musisz martwić się, że zabraknie go w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Dodatkowym atutem zakupu takiej pojemności płynu jest atrakcyjna cena. W ofercie Bezokularow.pl dostępnych jest kilka marek płynów o dużych pojemnościach – 500 ml, więc każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie.

EyeLove Comfort PLUS 500 ml (z hialuronianem sodu!)

Wielofunkcyjny płyn zwiększający komfort użytkowania soczewek kontaktowych z dodatkiem hialuranianu sodu. Płyn doskonale czyści i nawilża soczewki, jest odpowiedni nawet dla osób z wrażliwymi oczami.

Hialuronian sodu zawarty w składzie jest bardzo przyjazny dla oka. Dzięki niemu soczewka jest nawilżona przez cały dzień - tworzy na jej powierzchni długotrwały film, który chroni soczewki przed przesuszeniem.

Rekomendowany użytkownikom soczewek kontaktowych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów w przystępnej cenie.

EyeLove Comfort 500 ml

Płyn przeznaczony do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. EyeLove Comfort, to unikalna formuła, która nie tylko nawilża soczewki, ale również skutecznie usuwa osady białkowe, które w trakcie użytkowania osadzają się na powierzchni soczewki.

Badania wykazały, że dzięki stosowaniu płynu do soczewek EyeLove Comfort, wydłuża się okres noszenia soczewek aż o 2 godziny! Regularne stosowanie płynu pozwala zminimalizować przykre uczucie suchych oczu.

EYEYE Bioxy Wit B5 500ml (All-in-one)

Płyn do kompleksowej pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych z prowitaminą B5 i systemem Hydraflex. Nowoczesna formuła polega na powolnym dawkowaniu prowitaminy B5, która dba o zdrowie rogówki.

Jakie są plusy występowania prowitaminy B5 w składzie płynu EYEYE Bioxy Wit B5 500ml?

Prowitamina B5 nie tylko utrzymuje się na powierzchni soczewek, ale również jest wchłaniania przez oczy, dzięki temu pielęgnacja soczewek w tym płynie jest bardziej skuteczna niż okazyjne stosowanie kropli z prowitaminą B5.

EYEYE Bioxy Wit B5 500ml doskonale radzi sobie również z zanieczyszczeniami powietrza oraz suchym powietrzem. Płyn rekomendowany jest dla osób ze skłonnością do podrażnień oczu.

Aby płyn zachował swoją skuteczność, należy zużyć go po 2 miesiącach od momentu otwarcia.

Zero Seven Refreshing 500 ml

Wielofunkcyjny płyn przeznaczony do wszystkich typów soczewek kontaktowych. Zero Seven Refreshing 500 ml skutecznie czyści, dezynfekuje i nawilża soczewki.  Formuła płynu NO RUB pozwala dokładnie usunąć zanieczyszczenia bez konieczności pocierania soczewek.

Płyn należy zużyć w ciągu 90 dni od momentu otwarcia.

Horien Multi-Purpose 500 ml

Płyn do ekspresowej pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych. Wystarczy zanurzyć soczewki w płynie na 5 minut, aby  płyn skutecznie je nawilżył i zdezynfekował.

Horien Multi-Purpose 500 ml zawiera aż 6 aktywnych składników. Na utrzymanie prawidłowego PH odpowiedzialny jest kwas borowy, który posiada bardzo szerokie zastosowanie w medycynie, ma również działanie łagodzące podrażnienia.