EyeLove Comfort

Jeżeli kochasz komfort tak samo jak my, to pokochasz także te produkty! EyeLove Comfort to soczewki kontaktowe tak delikatne, że nie poczujesz ich na oczach.
To płyny do pielęgnacji świetnie czyszczące, dodatkowo nawilżające i utrzymujące Twoje oczy w zdrowiu.
To także krople nawilżające pomagające utrzymać komfort użytkowania soczewek kontaktowych jeszcze dłużej, nawet w trudnych warunkach.

Rewelacyjna jakość w przystępnej cenie.
JEDNODNIOWE SOCZEWKI EYELOVE COMFORT 1-DAY

Soczewki jednodniowe – dlaczego je wybrać?Jednodniowe soczewki kontaktowe EyeLove Comfort 1-Day zostały stworzone dla wszystkich tych, którzy potrzebują korekcji wzroku, a wygoda, niska cena i komfort są dla nich najważniejsze. Teraz każdy może się przekonać, że soczewki jednodniowe wcale nie muszą być drogim wydatkiem.

Podstawowy czynnik, który przemawia za użytkowaniem soczewek kontaktowych w trybie jednodniowym, to zdrowie. Soczewki noszone w trybie jednodniowym, to najzdrowszy tryb użytkowania – codziennie zakładane nowe soczewki, a wieczorem wyrzucane, wyeliminują zbieranie się na nich zanieczyszczeń i osadów, a dzięki temu zapewniają maksymalny poziom ochrony oczu przez czynnikami zewnętrznymi.

MIESIĘCZNE SOCZEWKI EYELOVE COMFORT

Niedrogo i komfortowo? EyeLove Comfort to przykład soczewki kontaktowej, która nie naruszy mocno twojego budżetu, a jednocześnie jest komfortowa i delikatna. Soczewki te nawet po długim użytkowaniu w ciągu dnia utrzymują wodę na poziomie 97%. Soczewki miesięczne EyeLove Comfort wykonane są z materiału hydrożelowego o niesamowicie wysokim uwodnieniu na poziomie 62%. Są niesamowicie delikatne i miękkie, niewyczuwalne na oku. Dzięki swojej asferycznej budowie potrafią korygować aberracje, czyli wszelkie zniekształcenia. Sprawia to, że widziany obraz jest doskonały, z wszelkimi szczegółami. Unikalny materiał z jakiego wykonano soczewkę EyeLove Comfort fosforylocholina upodabnia się do komórek oka, dzięki czemu soczewka nie podrażni swoimi brzegami rogówki. Taka konstrukcja soczewek jest optymalnie dopasowana dla aż 95% rogówek.

Masz bardzo wysokie wady wzroku?
Soczewki są dostępne w rozpiętości parametrów od -20,00 do +20,00.

PŁYN z hialuronianem sodu EYELOVE COMFORT PLUS

Płyn klasy Premium Szukasz czegoś więcej niż tylko środka do czyszczenia soczewek? EyeLove Comfort PLUS zapewnia więcej – dodatkowe nawilżenie dzięki zawartości hialuronianu sodu w swoim składzie oraz dodatkową ochronę przed podrażnieniami. Odczucie suchości oka, dyskomfortu podczas noszenia soczewek zostanie zminimalizowane, dzięki specjalnej formule.

Zapewnienie właściwej higieny Płyn do pielęgnacji EyeLove Comfort PLUS to uniwersalne rozwiązanie dla utrzymania nie tylko świetnego nawilżenia soczewek kontaktowych, ale także dla utrzymania właściwiej higieny, gwarantując przy tym idealną dezynfekcję oraz czystość soczewek kontaktowych. EyeLove Comfort PLUS jest produktem klasy Premium. Jest skierowany dla użytkowników poszukujących najlepszych produktów, ale w przystępnej cenie.

PŁYN EYELOVE COMFORT

Zaskakująca jakość w niskiej cenie EyeLove Comfort to europejski produkt hiszpańskiego producenta Disop. Jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy kochają komfort tak, jak my. Produkt został objęty szczególną rekomendacją Bezokularow.pl i to właśnie ten płyn do pielęgnacji polecamy wszystkim użytkownikom soczewek kontaktowych.

Płyn EyeLove Comfort nadaje się do pielęgnacji wszystkich soczewek kontaktowych miękkich, czyli do wszystkich soczewek z naszej oferty. Płyn bardzo dobrze czyści soczewki z osadów białkowych, a regularne jego stosowanie zapewnia wydłużenie komfortu noszenia soczewek kontaktowych w ciągu dnia (średnio o 2 godziny).

KROPLE EYELOVE COMFORT

Nawilżenie nawet dla użytkownika soczewek Krople EyeLove Comfort są stworzone dla wszystkich osób, które odczuwają suchość oczu. Krople te są przeznaczone zarówno dla tych osób, które nie noszą soczewek kontaktowych, jak i dla tych, którzy na co dzień użytkują soczewki i potrzebują dodatkowego nawilżenia. Krople EyeLove Comfort zawierają środek nawilżający hialuronian sodu występujący w najwyższej jakości płynach do soczewek. Hialuronian sodu nawilża soczewki kontaktowe znajdujące się na oku pacjenta oraz chroni je przed podrażnieniami.

Lepsze od konkurencyjnych produktów Długi termin ważności od momentu otwarcia opakowania - krople można używać aż 2 miesiące od momentu otwarcia opakowania – to ogromny plus. Opakowanie kropli EyeLove zawiera aż 15 ml płynu podczas, gdy w konkurencyjnych produktach zwykle jest to ok. 8-10 ml. Produkcja kropli odbywa się w Hiszpanii zatem jest to produkt w 100% europejski.

darmowa dostawa częste rabaty dostawa 24h gwarancja satysfakcji kup więcej płać mniej prezenty gratisy