Soczewki kontaktowe Miru

Japońskie nowoczesne soczewki kontaktowe Miru, które wzięły swoją nazwę od słowa „widzieć”. Soczewki te są opracowane tak, aby ich użytkownik mógł zobaczyć świat ostro i wyraźnie.

Miru – soczewki miesięczne

Najnowsza generacja soczewek miesięcznych produkowanych w Japonii, nowa technologia produkcji. Wysoka przepuszczalność tlenu w soczewkach Miru sprawia, że oczy będą zdrowe, białe, bez uczucia zmęczenia. Wysoki poziom zwilżalności zapewniony jest przez ultra-cienkie, gładkie krawędzie soczewek minimalizujące dyskomfort i powodujące utrzymanie wilgotności przez cały czas użytkowania. Dzięki temu odczuwamy komfort i wygodę podczas całego dnia noszenia. Technologia produkcji i wykorzystany materiał soczewki minimalizuje gromadzenie się osadów na soczewce zapewniając cały dzień ostre i wyraźne widzenie – a dodatkowo zachowujemy higienę i zdrowie naszych oczu. W przypadku soczewek miesięcznych Miru przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym wymagana jest codzienna ich pielęgnacja – należy codziennie zdjęte soczewki dokładnie wyczyścić i przechowywać przez noc w specjalnym pojemniczku zanurzone w płynie pielęgnacyjnym.

Miru 1Day FlatPack

Jednodniowe soczewki kontaktowe Miru 1Day FlatPack są zamknięte z superpłaskim opakowaniu, które możesz zabrać ze sobą wszędzie, nawet włożyć do portfela. Blister z soczewką ma grubość zaledwie 1 milimetra. Soczewka po otwarciu opakowania zawsze jest ustawiona już na odpowiedniej stronie. Idealne soczewki kontaktowe jednodniowe dla podróżników. Mając kompaktowe opakowanie Miru 1Day FlatPack nie musisz martwić się, że zajmie zbyt dużo miejsca w Twoim bagażu – bo nie zajmie go praktycznie wcale. Nie musisz martwić się też o płyn pielęgnacyjny czy inne pojemniczki do przechowywania, ponieważ codziennie rano możesz założyć zupełnie świeżą soczewkę a wieczorem zużytą wyrzucić do kosza – jest to tym bardziej przydatne w podróży, gdzie często nie ma czasu i miejsca na pielęgnację soczewek kontaktowych.

Soczewki jednodniowe Miru to rewolucyjny produkt prosto z Japonii, gdzie dbałość o jakość jest na najwyższym poziomie, po prostu najważniejsza. Soczewka posiada wysoki poziom uwodnienia – 57%, jest miękka, elastyczna i wygodna.

Kto powinien sprawdzić soczewki Miru?

  • Osoby często wyjeżdzające w podróże – służbowe oraz wycieczki
  • Osoby ceniące komfort, wygodę w każdych warunkach
  • Osoby poszukujące idealnego widzenia