Japońskie, nowoczesne soczewki kontaktowe Miru, które wzięły swoją nazwę od słowa „widzieć”. Soczewki te są opracowane tak, aby ich użytkownik mógł zobaczyć świat ostro i wyraźnie.

Soczewki Miru miesięczne – czym się wyróżniają?

Najnowsza generacja soczewek produkowanych w Japonii w połączeniu z nową technologią produkcji – właśnie to sprawia, że soczewki miru 1 month są tak lubiane. Wysoka przepuszczalność tlenu w soczewkach Miru sprawia, że oczy będą zdrowe, białe, bez uczucia zmęczenia. Wysoki poziom zwilżalności zapewniony jest przez ultra-cienkie, gładkie krawędzie soczewek minimalizujące dyskomfort i powodujące utrzymanie wilgotności przez cały czas użytkowania. Dzięki temu odczuwamy komfort i wygodę podczas całego dnia noszenia. Technologia produkcji i wykorzystany materiał soczewki Miru minimalizuje gromadzenie się osadów na soczewce, zapewniając cały dzień ostre i wyraźne widzenie – a dodatkowo zachowujemy higienę oraz zdrowie naszych oczu. Dodatkowo soczewki Miru miesięczne przeznaczone do noszenia w trybie dziennym wymagają codziennej pielęgnacji – każdego dnia należy zdjęte soczewki dokładnie wyczyścić i przechowywać przez noc w specjalnym pojemniczku zanurzone w płynie pielęgnacyjnym.

Jakie zalety mają soczewki Miru jednodniowe?

Jednodniowe soczewki kontaktowe Miru 1Day FlatPack są zamknięte z superpłaskim opakowaniu, które możesz zabrać ze sobą wszędzie, nawet włożyć do portfela. Blister z soczewką ma grubość zaledwie 1 milimetra. Soczewka po otwarciu opakowania zawsze jest ustawiona już na odpowiedniej stronie. Po prostu soczewki jednodniowe Miru są idealne dla podróżników. Mając kompaktowe opakowanie Miru 1Day FlatPack nie musisz martwić się, że zajmie zbyt dużo miejsca w Twoim bagażu – bo nie zajmie go praktycznie wcale. Nie musisz przejmować się też o płyn pielęgnacyjny czy inne pojemniczki do przechowywania, ponieważ codziennie rano możesz założyć zupełnie świeżą soczewkę a wieczorem wyrzucić zużyte soczewki Miru jednodniowe wyrzucić do kosza – jest to tym bardziej przydatne w podróży, gdzie często nie ma czasu i miejsca na pielęgnację soczewek kontaktowych.

Miru soczewki jednodniowe to rewolucyjny produkt prosto z Japonii, gdzie dbałość o jakość jest na najwyższym poziomie, po prostu najważniejsza. Soczewka posiada wysoki poziom uwodnienia – 57%, jest miękka, elastyczna i wygodna.

Kto powinien sprawdzić soczewki Miru?

  • Osoby często wyjeżdżające w podróże – służbowe oraz wycieczki
  • Osoby ceniące komfort, wygodę w każdych warunkach
  • Osoby poszukujące idealnego widzenia.

Dlaczego warto wybierać Miru soczewki?

Produkty marki Miru zyskują coraz większą popularność na rodzimym rynku. Przede wszystkim ze względu na ogromną precyzję, wygodę oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. Dzięki temu soczewki kontaktowe Miru są tak bezpieczne dla oczu. W końcu zastosowana metoda sprawia, że przyczepia się do nich jeszcze mniej bakterii czy zanieczyszczeń, co znacznie ułatwia utrzymanie prawidłowej higieny. Poza tym w naszym sklepie znajdziesz tak wygodne i odpowiednie nawet dla wrażliwych oczu soczewki Miru miesięczne czy jednodniowe z powłoki silikonowo-hydrożelowej. Taki materiał nie tylko delikatnie otula oczy, ale przede wszystkim zapewnia maksymalną wygodę, co jest tak ważne podczas ich dłuższego stosowania.

Tym, co wyróżnia Miru soczewki kontaktowe, jest wysoka przepuszczalność tlenu – takimi parametrami nie mogą poszczycić się żadne inne szkła! Sprawia to, że oczy są cały czas nawilżone, a Ty nie musisz obawiać się nadmiernego przesuszania czy łzawienia. Dodatkowo z tych modeli może skorzystać każdy – bez względu na wadę wzroku. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko warianty dla krótko- i dalekowidzów, ale również soczewki Miru toryczne, które dopasują się do oka z astygmatyzmem. Po prostu sam przekonaj się, jak przyjemne może być noszenie tych nowoczesnych soczewek kontaktowych!