Japońskie nowoczesne soczewki kontaktowe Miru, które wzięły swoją nazwę od słowa „widzieć”. Soczewki te są opracowane tak, aby zobaczyć świat ostro i wyraźnie.

 

Miru – soczewki miesięczne

Najnowsza generacja soczewek miesięcznych produkowanych w Japonii, nowa technologia produkcji. Wysoka przepuszczalność tlenu w soczewkach Miru sprawia że oczy będą zdrowie, białe, bez uczucia zmęczenia. Wysoki poziom zwilżalności zapewniony jest przez ultra-cienkie krawędzie soczewek minimalizujące dyskomfort i powodujące utrzymanie wilgotności przez cały czas użytkowania. Technologia produkcji i wykorzystany materiał soczewki minimalizuje gromadzenie się osadów na soczewce zapewniając cały dzień ostre i wyraźne widzenie.

 

Miru 1Day FlatPack

Jednodniowe soczewki kontaktowe zamknięte z superpłaskim opakowaniu, które możesz zabrać ze sobą wszędzie, nawet włożyć do portfela. Blister z soczewką ma grubość zaledwie 1 milimetra. Soczewka po otwarciu opakowania zawsze jest ustawione już na odpowiedniej stronie. Idealne soczewki kontaktowe jednodniowe dla podróżników.

Soczewka jednodniowe Miru to rewolucyjny produkt prosto z Japonii, gdzie dbałość o jakość jest na najwyższym poziomie, najważniejsza. Soczewka posiada wysoki poziom uwodnienia – 57%, jest miękka, elastyczna i wygodna.

 

Kto powinien sprawdzić soczewki Miru?

  • Osoby często wyjeżdzające w podróże – służbowe oraz wycieczki
  • Osoby ceniące komfort, wygodę w każdych warunkach
  • Osoby ceniące idealne widzenie