Jedna z najpopularniejszych marek soczewek kontaktowych cieszy się popularnością od wielu lat. Pure Vision są to soczewki kontaktowe miesięczne, które mogą być także noszone jako całodobowe – bez zdejmowania przez 30 dni i nocy. To świetne rozwiązanie dla każdego kto nie lubi zdejmowania i zakładania soczewek, kto potrzebuje korekcji przez całą dobę, kto ceni sobie wygodę.

 

Pure Vision

Miesięczne soczewki całodobowe wykonane z nowoczesnego materiału przeznaczone do najbardziej wymagających użytkowników. Zaraz po obudzeniu się widzenie jest ostre i wyraźne, wszystko to bez przemęczania oczu. Materiał z jakiego wykonana jest soczewka Pure Vision (Balafilcon A) zapewnia stopień uwodnienia 36%, a unikatowa obróbka samej soczewki „Performance” zapewnia stałą zwilżalność powichrzeni, odporność przez osadami oraz ostrość widzenia. Wysoki poziom przepuszczalności tlenu 112 Dk/t zapewnia zdrowie oczu, które mogą swobodnie „oddychać”.

 

Pure Vision 2 HD

Unowocześniona formuła soczewek Pure Vision, gdzie poprawiono jeszcze bardziej zwilżalność soczewki, przez co soczewka jest jeszcze bardziej komfortowa i eliminuje suchość oka przez dłuższy czas.

Soczewki Pure Vision oraz Pure Vision 2 HD występują także w wersji dla astygmatyków (soczewki toryczne) oraz dla presbiopów (soczewki multifocalne / soczewki progresywne).

 

Dla kogo soczewki Pure Vision?

  • Dla wszystkich ceniących wygodę bez codziennego zakładania i zdejmowania soczewek
  • Dla osób poszukujących komfortu i ostrego widzenia cały miesiąc
  • Dla osób poszukujących soczewek całodobowych