Soczewki kontaktowe Pure Vision

Pure Vision – to jedna z najpopularniejszych marek soczewek kontaktowych, która cieszy się popularnością od wielu lat. Pure Vision to soczewki kontaktowe miesięczne, które mogą być także noszone jako całodobowe – bez zdejmowania przez 30 dni i nocy. To świetne rozwiązanie dla każdego kto nie lubi zdejmowania i zakładania soczewek lub kto potrzebuje korekcji przez całą dobę, albo ceni sobie po prostu wygodę.

Pure Vision

Miesięczne soczewki całodobowe wykonane z nowoczesnego materiału przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Zaraz po obudzeniu się widzenie jest ostre i wyraźne, wszystko to bez przemęczania oczu. Materiał z jakiego wykonana jest soczewka Pure Vision (Balafilcon A) zapewnia stopień uwodnienia 36%, a unikatowa obróbka samej soczewki „Performance” zapewnia stałą zwilżalność powierzchni, odporność na osady lipidowo-białkowe oraz ostrość widzenia. Wysoki poziom przepuszczalności tlenu 112 Dk/t zapewnia zdrowie oczu, które mogą swobodnie „oddychać”, dzięki czemu gwarantujemy naszym oczom zachowanie zdrowia.

Pure Vision 2 HD

Unowocześniona formuła soczewek Pure Vision, gdzie poprawiono jeszcze bardziej zwilżalność soczewki, przez co soczewka jest jeszcze bardziej komfortowa i eliminuje suchość oka przez dłuższy czas. To z kolei przekłada się na komfort i wygodę noszenia oraz ostrość widzenia. Pure Vision 2 HD to podobnie jak soczewki Pure Vision całodobowe szkła kontaktowe, które użytkownik może nosić przez 30 dni i nocy.

Soczewki Pure Vision oraz Pure Vision 2 HD występują także w wersji dla astygmatyków (soczewki toryczne), dla których widzenie w każdym momencie dnia jest jeszcze bardziej ważne oraz dla presbiopów (soczewki multifokalne / soczewki progresywne).

Dla kogo soczewki Pure Vision?

  • Dla wszystkich ceniących wygodę bez codziennego zakładania i zdejmowania soczewek.
  • Dla osób poszukujących komfortu i ostrego widzenia cały miesiąc.
  • Dla osób poszukujących soczewek całodobowych.
  • Dla osób chcących zaoszczędzić czas na codziennym zakładaniu i zdejmowaniu soczewek oraz ich pielęgnacji.
  • Dla użytkowników, którym zdarza się zapomnieć o zdjęciu soczewek na noc.