Ranking soczewek miesięcznych 2024

Najlepsze soczewki miesięczne 2024

Większość spośród soczewek miesięcznych, które znalazły się w rankingu soczewek kontaktowych na rok 2024 wykonane zostały z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego charakteryzującego się elastycznością i wysoką tlenoprzepuszczalnością. Część użytkowników soczewek miesięcznych preferuje jednak w dalszym ciągu noszenie soczewek hydrożelowych. To starszy materiał i mniej zdrowy dla oka, ale przez wielu w dalszym ciągu wybierany z uwagi na uwodnienie czy ekonomiczną cenę.

Pierwsze miejsce w rankingu soczewek miesięcznych zajmują niezmiennie soczewki Biofinity, które produkowane są przez producenta Cooper Vision. Dedykowane dla osób o wymagających oczach oraz poszukujących produktu zapewniającego najwyższy komfort użytkowania. Materiał z technologią AquaForm™ Comfort Science™ dla ostrego widzenia i wygody noszenia oraz wysokiej transmisji tlenu.

Drugie miejsce w zestawieniu należy do soczewek miesięcznych EyeLove Exclusive PRO, które pokochały tysiące użytkowników za oferowany komfort i dobry stosunek jakości do ceny. Soczewki kontaktowe, które nie zawodzą nawet po wielogodzinnym noszeniu. Wyposażone w filtr UV blokujący promieniowanie ultrafioletowe. Elastyczne i łatwe w zakładaniu, polecane szczególnie dla nowych użytkowników soczewek kontaktowych.

Trzecią pozycję w rankingu najpopularniejszych soczewek miesięcznych obejmuje EyeLove Supreme Long-Lasting. Ten produkt ceniony jest za duży komfort jaki dostarcza, dzięki wysokiej tlenoprzepuszczalności materiału. Ponadto soczewki są wyposażone w filtr ultrafioletowy, który blokuje dostęp szkodliwych promieni do wnętrza oka. Idealne dla osób, które potrzebują niezawodnego produktu przez cały dzień. 


POZYCJA PRODUKTY  

 

1

ranking soczewek miesięcznych 2023

soczewki biofinity

Soczewki miesięczne Biofinity

Soczewki całodobowe miesięczne, które mają duże grono użytkowników wiernych od wielu lat. Komfortowe i niewyczuwalne na oczach przez wiele godzin w trakcie dnia. Te soczewki miesięczne łączą w sobie technologię AquaForm z zaawansowaną konstrukcją ComfortScience tworząc jedną z najlepszych soczewek miesięcznych na rynku.

WYBIERAM >

 

2Ranking soczewek miesięcznych 2023

soczewki miesięczne Eyelove Exclusive Pro

Soczewki miesięczne EyeLove Exclusive PRO

Marka soczewek, którą pokochały już tysiące osób w całej Polsce, dzięki komfortowi i niezawodności, które dostarczają. Soczewki misięczne z najbardziej nowoczesnego materiału, o wysokim uwodnieniu na poziomie 55% i z filtrem UV klasy 1 zapewniają wygodę oraz ochronę dla Twoich oczu. Dostępne są w również w wersji torycznej.

WYBIERAM >

 

3

Ranking soczewek miesięcznych 2023

Soczewki miesięczne EyeLove SupremeEyeLove Supreme Long-Lasting

Propozycja od marki EyeLove i jedna z najlepiej tlenoprzepuszczalnych soczewek miesięcznych na rynku. Stworzone z najnowocześniejszego materiału silikonowo-hydrożelowego. Przeznaczone dla osób, które noszą soczewki miesięczne przez wiele godzin w trakcie dnia i potrzebują najwyższego komfortu.

WYBIERAM >
4

Soczewki miesięczne soflens 59

Soczewki miesięczne Soflens 59

Soczewki miesięczne hydrożelowe od producenta Bausch&Lomb z wysoką zawartością (59%) wody. Materiał odporny na osadzanie się na powierzchni soczewek osadów białkowych i lipidowych. Dłużej zachowują czystość i higienę. Cenione za optymalny stosunek jakości do ceny. Ekonomiczna opcja dla każdego komu odpowiada taki materiał soczewek miesięcznych.

WYBIERAM >
5

Soczewki miesięczne Air Optix Aqua

Soczewki miesięczne Air Optix Aqua

Soczewki miesięczne dla osób z krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością od producenta Alcon. Swoją popularność zawdzięczają innowacyjnym technologiom zastosowanym podczas produkcji tych soczewek. Przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym przez 30 dni lub w trybie przedłużonym dzień i noc przez tydzień.

WYBIERAM >
6

Soczewki miesięczne Pure Vision 2

Soczewki miesięczne Pure Vision 2 HD

Jedna z nowszych soczewek miesięcznych od Bausch&Lomb a już ma całkiem pokaźne grono użytkowników w całym kraju. To co wyróżnia te soczewki kontaktowe na tle innych produktów z segmentu miesięcznego, to użycie wysokiej rozdzielczości High Definition przy produkcji tych soczewek. Eliminuje ona odblaski, tak utrudniające jazdę samochodem nocą i powoduje lepsze widzenie. Z kolei Technologia ComfortMoist wpływa na większy komfort noszenia tych soczewek miesięcznych.

WYBIERAM >
7

Soczewki miesięczne Eyelove Comfort

Soczewki miesięczne EyeLove Comfort

Kolejne w tym zestawieniu soczewki miesięczne hydrożelowe. Lubiane przez użytkowników za wysoki komfort w porównaniu do ceny. Wyróżnikiem tych soczewek miesięcznych na tle podobnych produktów, jest szeroki zakres mocy aż do +/- 20.0 dioptrii.

WYBIERAM >
8

Soczewki miesięczne Air Optix plus HydraGlyde

Soczewki miesięczne Air Optix plus HydraGlyde

Najnowsze soczewki miesięczne od Alcona i ulepszona wersja standardowych soczewek Air Optix Aqua. Dzięki zastosowaniu technologii nawilżenia HydraGlyde, soczewki te dostarczają użytkownikom wyższego komfortu i wygody przez cały okres użytkowania. Technologia SmartSchield chroni dodatkowo przed nadmiernym osadzaniem na powierzchni osadów i zanieczyszczeń.

WYBIERAM >
9

Soczewki miesięczne Pure Vision

Soczewki miesięczne Pure Vision

Klasyka od producenta Bausch&Lomb, która ze względu na długi staż wśród soczewek miesięcznych, ma w dalszym ciągu duże grono użytkowników. Lubiane za całodobowy tryb noszenia i optymalny komfort jaki oferują.

WYBIERAM >
10

Soczewki miesięczne EyeLove Digital

Soczewki miesięczne EyeLove Digital

Nowość od EyeLove - soczewki miesięczne do ekranów urządzeń LCD. Dzięki swojej innowacyjnej technologii minimalizują objawy Cyfrowego Zmęczenia Wzroku a dodatkowo są zdrowe dla oczu dzięki wysokiej tlenoprzepuszczalności i najnowszemu materiałowi silikonowo-hydrożelowemu.

WYBIERAM >

 


Soczewki miesięczne to najbardziej popularne produkty tej metody korekcji w Polsce. Atrakcyjna cena oraz optymalny czas noszenia sprawia, że są one praktyczne i chętnie wybierane przez osoby, które noszą soczewki na co dzień. Jeśli jesteś osobą mającą jednakową wadę wzroku na obu oczach to opakowanie zawierające 6 sztuk soczewek wystarczy spokojnie na 3 miesiące użytkowania. Czy to nie jest niewielki koszt za tak wysoką wygodę?

Dla okularników, którzy są już zmęczeni noszeniem okularów korekcyjnych, soczewki miesięczne to idealny wybór na sam początek. W grupie tych produktów znajdziesz zarówno soczewki całodobowe do noszenia dzień i noc, a także miesięczne do noszenia w trybie dziennym przez okres miesiąca. Decydując się na soczewki miesięczne, należy pamiętać o wyposażeniu się w płyn pielęgnacyjny oraz pojemniczek do przechowywania soczewek, gdy nie masz ich na oczach. Wymagają one bowiem codziennego czyszczenia i dezynfekcji, dla większego komfortu i zachowania higieny.

Część najpopularniejszych soczewek miesięcznych jest wyposażonych dodatkowo w filtr UV, blokujący promienie słoneczne. Dzięki temu, w najbardziej słoneczne dni, soczewki miesięczne i okulary przeciwsłoneczne dadzą Tobie 100% ochrony, a dodatkowo niesamowitą wygodę w każdej sytuacji.