Nowoczesne soczewki kontaktowe nie tylko korygują wadę wzroku, ale też doskonale dopasowują się do Twoich potrzeb. Dlatego firma Alcon, czyli jeden z najważniejszych liderów w branży optycznej, przygotowała dla Ciebie soczewki kolorowe freshlook. Dzięki nim będziesz cieszyć się wymarzoną ostrością, idealną widocznością oraz naprawdę odświeżonym wyglądem. Dodatkowo możesz liczyć na komfort i skuteczność, czego gwarancją jest wykorzystanie nowoczesnych technologii. Przekonaj się, jak soczewki freshlook odmienią Twoje spojrzenie!

Dlaczego warto wybierać freshlook colorblends?

To właśnie ogromna wygoda sprawia, że freshlook colors są tak przyjemne podczas noszenia. Szczególnie jest to ważne, jeśli chcesz się zdecydować na miesięczne modele. W tym przypadku zyskujesz pewność, że po ponownym założeniu nadal będziesz odczuwać wyjątkową świeżość. Dodatkowo freshlook doskonale korygują wadę wzroku. Poza tym zostały wyprodukowane z tego samego materiału, co Dailies AquaComfort PLUS. Dzięki temu masz pewność, że soczewki freshlook colorblends charakteryzują się wysokim stopniem uwodnienia i pozwalają oczom swobodnie oddychać. Wygodę podczas noszenia zwiększa także technologia LightStream. Tym, co jeszcze bardziej wyróżnia te modele, jest technika 3 w 1, wykorzystana przez freshlook. Soczewki w ten sposób zyskują bardzo naturalną barwę, a jednocześnie doskonale zakrywają nawet ciemniejsze tęczówki. Po prostu z nimi jeszcze skuteczniej zmienisz swój wizerunek, a przy tym nie utracisz świetnej widoczności.

Freshlook soczewki – jakie są rodzaje soczewek?

W naszym sklepie znajdziesz dokładnie takie soczewki, jakich szukasz. W końcu z łatwością połączysz funkcjonalność ze świetnym wyglądem. W takiej sytuacji wystarczy, że wybierzesz freshlook colors dla osób z krótko- bądź dalekowzrocznością. Dzięki temu skorygujesz wzrok, a przy tym zyskasz zupełnie nowy kolor tęczówki. U nas dostępne są również soczewki freshlook w wersji jednodniowej lub miesięcznej. Po prostu sam zdecyduj, jak często chcesz zmieniać barwę czy wzór – baw się poszczególnymi modelami i wybierz opcję, dopasowaną do Twojego gustu, okazji oraz stylu ubierania się.

Soczewki freshlook colorblends

Chcesz w naturalny sposób podkreślić kolor swoich oczu? Dzięki temu nabiorą jeszcze więcej głębi, staną się wyraziste i skutecznie przyciągną wzrok. Zatem zdecyduj się na soczewki kolorowe freshlook. Wtedy nie tylko uzyskasz wymarzony efekt, ale również zachwycisz się ogromną wygodą. W końcu freshlook colorblends nie przesuszają oczu, a przy tym są wręcz niewyczuwalne podczas noszenia. Dodatkowo jest to dobra opcja latem, podczas wyjazdów w góry czy nad morze. Tym bardziej że ten model został wzbogacony o filtr UV, abyś mógł jeszcze lepiej chronić swoje oczy.

Kolejnym atutem freshlook colorblend jest mnogość dostępnych kolorów. W końcu możesz zdecydować się na wiele różnych wariantów. Wśród nich szczególnie popularne są odcienie zieleni, szarości i niebieskiego. Jednak ciekawą opcją są także turkusowe, ametystowe, szafirowe oraz miodowe soczewki.

Freshlook dimensions

Zależy Ci na komforcie i naturalnym efekcie? Freshlook dimensions na pewno zapewni Ci taki efekt. Właśnie z tego powodu te soczewki są dostępne jedynie w trzech kolorach. Zauważ, że takie modele są odpowiednie dla jasnych tęczówek – wtedy uzyskasz wrażenie głębi i jeszcze większego nasycenia. Dodatkowo soczewki optycznie powiększają oczy, a przy tym doskonale nawilżają oczy, aby ich noszenie zapewniało Ci maksymalną wygodę.

Freshlook illuminate

Kolejnym sposobem na optyczne powiększenie oczu, a także pogłębienie naturalnego koloru są soczewki freshlook illuminate brown oraz freshlook illuminate black. To opcja idealna dla krótko- i dalekowidzów. Soczewki Freshlook Illuminate dedykowane są osobom z ciemnymi oczami. Takie opcje soczewek są dla każdego, kto chce przyciągnąć wzrok i marzy o odświeżeniu wizerunku.