acuvue oasys

Soczewki kontaktowe ✓ Dostawa 24h! ✓ Duży wybór! ✓ Oryginalne produkty! Sprawdź nasze aktualne promocje na soczewki kontaktowe.

Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe to sposób korekcji wielu wad wzroku. Jak wynika z danych GFK, obecnie ponad 1 mln osób w Polsce korzysta z tej metody korygowania wzroku. Odpowiada przede wszystkim osobom, które nie lubią okularów korekcyjnych lub zwyczajnie chcą czuć się wygodnie każdego dnia. Szkła kontaktowe korekcyjne chętnie noszą też osoby prowadzące aktywny tryb życia, czyli sportowcy lub podróżnicy. Dzięki bogatej ofercie sklepu Bezokularow.pl każda osoba posiadająca nawet bardziej skomplikowaną wadę wzroku, znajdzie dla siebie odpowiednie szkła kontaktowe.

Soczewki na każdą wadę wzroku

Niezależnie od tego czy masz jedną z dwóch najpopularniejszych wad wzroku w Polsce, czyli krótkowzroczność lub nadwzroczność. Czy może mniej popularny astygmatyzm albo prezbiopię – w naszym sklepie masz szansę odnaleźć soczewki dla siebie. Dla łatwiejszego odszukania produktu, który Cię interesuje podzieliliśmy cały nasz asortyment soczewek kontaktowych na ich poszczególne marki, rodzaje, czas noszenia, a także producentów. Dzięki takiemu podziałowi z łatwością odnajdziesz produkt, który Cię interesuje najbardziej.

Duży wybór rodzajów szkieł kontaktowych

Soczewki kontaktowe to najwygodniejsza metoda korekcji niezależnie od wady wzroku jaką posiadasz. Obecnie rynek szkieł kontaktowych jest na tyle duży, a zróżnicowanie produktów tak szerokie, że wybór jednego produktu może stanowić wyzwanie. Tutaj z pomocą przychodzi m.in. Klub Zdrowych Oczu, w którym dowiesz się jakie soczewki kontaktowe są najzdrowsze i najbardziej komfortowe.

Soczewki dopasowane do trybu życia

Przez lata bowiem specjaliści pracowali nad ciągłym ulepszaniem zarówno materiałów soczewek korekcyjnych, jak ich nawilżeniem i wygodą użytkowania. Część szkieł kontaktowych wyposażona została również w filtry UV chroniące przed szkodliwym działaniem słońca (np. EyeLove Exclusive PRO), czy konstrukcję minimalizującą cyfrowe zmęczenie wzroku (np. EyeLove Digital). Takie soczewki kontaktowe są szczególnie potrzebne gdy pracujemy przed komputerem.

Jakie są rodzaje soczewek kontaktowych?

Im bogatszy wybór, tym trudniejsza decyzja, ale i więcej możliwości dopasowania produktu do siebie. Kto powiedział, że musisz korzystać tylko z jednego rodzaju szkieł kontaktowych i za każdym razem wybierać właśnie ten? 

Możesz przecież nosić soczewki kontaktowe miesięczne na co dzień, ale gdy wybierasz się na wakacje - skorzystasz z jednodniowych. Z kolei przy okazji imprezy sylwestrowej czy halloweenowej, wybierzesz szkła kontaktowe kolorowe

Warto jednak przed doborem innego rodzaju soczewek korekcyjnych, skorzystać z konsultacji ze specjalistą, np. wybrać Wirtualny Gabinet Bezokularow.pl. Ten krok pozwoli Tobie szybciej i bezpieczniej dopasować inne szkła kontaktowe niż te wcześniej noszone. 

Nawet jeśli chodzi Tobie po głowie tylko chwilowa zmiana soczewek kontaktowych korekcyjnych  np. przy okazji wyjazdu lub imprezy okolicznościowej i szukasz nowych opcji - zapytaj o radę naszego Optometrystę.

Dla kogo soczewki korekcyjne?

Soczewki kontaktowe są praktycznie dla każdego, niezależnie od wieku czy płci. Najważniejsze to nauczyć się aplikowania szkieł kontaktowych na oczy. Aby nosić soczewki, nie można mieć też przeciwwskazań medycznych.

Potrzebujesz soczewek kontaktowych sferycznych korygujących krótkowzroczność lub dalekowzroczność? A może poszukujesz soczewek kontaktowych astygmatyzm? Znajdziesz je u nas.

Dla osób po 40. roku życia, u których optometrysta lub okulista stwierdził prezbiopię (inaczej starczowzroczność), mamy w ofercie soczewki progresywne (multifokalne). Z kolei dla chcących zmienić kolor oczu, wśród wielu produktów oferujemy również soczewki kolorowe.

Czy wszyscy mogą nosić soczewki kontaktowe?

Soczewki kontaktowe może nosić większość osób, które tego chcą. Nie ma dolnej granicy wieku, od której można nosić soczewki kontaktowe. Nie ustalono też górnej granicy wieku, do którego wskazane jest ich użytkowanie.

Soczewki dla dzieci?

Jeśli szkła kontaktowe mają nosić dzieci, które jeszcze nie są w stanie samodzielnie ich założyć, wskazana będzie pomoc osoby dorosłej. Najważniejsze jest więc opanowanie techniki zakładania i zdejmowania soczewek kontaktowych, by móc je nosić. Gdy aplikacja szkieł kontaktowych udaje się bez problemu, warto zastanowić się jakie soczewki kontaktowe dla dzieci wybrać.

Soczewki kontaktowe a zdrowie

Jeśli chodzi o to, jakie warunki zdrowotne nie pozwalają na noszenie soczewek lub potrzebna jest dodatkowa konsultacja z lekarzem to przyjmowanie niektórych leków, ciąża lub cukrzyca. W niektórych przypadkach należy zrobić sobie przerwę w noszeniu soczewek, gdy mamy alergię lub gorączkę.

Najpopularniejsze marki soczewek kontaktowych

Soczewki kontaktowe znajdujące się w naszym asortymencie, to oryginalne produkty znanych i cenionych na rynku optycznym producentów takich jak Johnson&Johnson, Cooper Vision, Alcon (Ciba Vision), czy Bausch&Lomb.

Do najpopularniejszych marek soczewek kontaktowych jakie są w naszym internetowym sklepie należą:

Nie ważne czy nosisz soczewki jednodniowe, soczewki dwutygodniowe czy soczewki miesięczne – odnajdziesz swój produkt.

Soczewki kontaktowe ceny

Szkła kontaktowe należą do tańszych jednorazowo produktów niż okulary korekcyjne. Jeśli jednak nosimy je na co dzień, musimy ponosić koszt częściej niż raz na kilka lat. Wiele osób właśnie z powodu obawy o ceny szkieł kontaktowych nie decyduje się na ten wybór. Jak to jednak wygląda w rzeczywistości i czy jest się czego bać? Koszt użytkowania soczewek kontaktowych uwarunkowany jest m.in. marką produktu, ale też okresem noszenia i wielkości pudełka. 

Ile sztuk soczewek jest w jednym opakowaniu? Możesz zdecydować się na soczewki kontaktowe próbne w cenie już od 1,99 złotego za jedną sztukę szkieł jednodniowych. Pełne opakowania soczewek miesięcznych to z kolei koszt już od 25,99 zł. Oczywiście im lepszy i zdrowszy materiał wykonania szkieł kontaktowych, tym cena jest wyższa. Wszystko zależy od Ciebie i od Twoich możliwości finansowych. Olbrzymi wybór produktów pozwala jednak dopasować cenę soczewek kontaktowych do swoich możliwości portfela.

Jakie akcesoria do soczewek kontaktowych?

W sklepie Bezokularow.pl otrzymasz kompleksową obsługę jako użytkownik soczewek kontaktowych. Jeśli nosisz szkła wielokrotnego użytku jak dwutygodniowe czy miesięczne – potrzebujesz wyposażyć się w płyn do soczewek, który czyści, dezynfekuje i przechowuje, ale czasem też nawilża.

W przypadku uczucia suchego oka lub zmęczenia, które czasem towarzyszy noszeniu soczewek kontaktowych – mamy dla Ciebie również krople do oczu, które nawilżą oko i przyniosą dodatkową ulgę i komfort Twoich oczom.

Najnowocześniejsze soczewki kontaktowe miękkie stworzone z materiału silikonowo-hydrożelowego pomogą Tobie zapomnieć o wadzie wzroku nawet na cały dzień, zapewniając jednocześnie zdrowe i lśniące spojrzenie. Z kolei elastyczne soczewki hydrożelowe zapewnią Tobie komfort, którego potrzebujesz.

W Bezokularow.pl znajdziesz swoje szkła kontaktowe niezależnie jakich szukasz.

Szukasz soczewek kontaktowych pod względem czasu noszenia?

Potrzebujesz soczewki kontaktowe danej marki?

Soczewki kontaktowe - FAQ

Do czyszczenia soczewek kontaktowych używa się płynów wielofunkcyjnych, które pozwalają zarówno na przechowywanie, jak i czyszczenie soczewek. Zawierają one m.in. substancje czyszczące, dezynfekujące oraz nawilżające i są bezpieczne zarówno dla oka, jak i soczewki.
Soczewki kontaktowe to jeden z najpopularniejszych sposobów korygowania wad refrakcji. Korzystają z nich miliony osób, ceniąc je między innymi za to, że są praktycznie niewidoczne.
Dzieci mogą nosić soczewki kontaktowe pod nadzorem rodzica. Nie ma dolnej granicy wieku, od której soczewki są dozwolone, ponieważ ich sposób działania się nie zmienia. Jeśli więc dziecko wymaga korekcji wzroku warto od najmłodszych lat uczyć je, jak prawidłowo korzystać z soczewek kontaktowych. Dzieci młodsze mogą początkowo wymagać pomocy przy zakładaniu i zdejmowaniu szkieł kontaktowych, ale około 8 roku życia ta pomoc zazwyczaj nie jest już konieczna.
Zakładanie i zdejmowanie soczewek nie jest trudne, ale wymaga nieco wprawy i znalezienia najlepszej dla siebie techniki. Początkowo aplikacja soczewek może zajmować więcej czasu, ale po kilku dniach ćwiczeń staje się łatwą czynnością. Pamiętać przy tym należy o zachowaniu zasad higieny i przed aplikacją soczewek zawsze umyć ręce.
Soczewki kontaktowe mają datę ważności, jednak jest ona zazwyczaj długa i nie należy się obawiać, że kupując soczewki na zapas ich używanie okaże się niemożliwe. Jednakże przy otwieraniu opakowania soczewek należy sprawdzić datę ważności i nie używać ich po niej. Prócz terminu ważności podanego przez producenta, soczewki kontaktowe mają termin używalności – mogą więc być jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, kwartalne bądź roczne.
Soczewki nie zawsze mają takiej samej mocy jak okulary korekcyjne, dlatego nie powinno się ich kupować na podstawie recepty na okulary. Soczewki kontaktowe bezpośrednio przylegają do rogówki, a okulary korekcyjne są od niej oddalone zwykle o kilkanaście milimetrów, dlatego moc może się różnić. W przypadku korygowania wady refrakcji mniejszej niż 3,25 dioptrii taka różnica może nie występować, ale i tak zawsze warto jest to skonsultować ze specjalistą na przykład optometrystą, optykiem lub okulistą.
Ryzyko wypadnięcia soczewki kontaktowej z oka jest bardzo znikome, ponieważ przylegaja ona ściśle do gałki ocznej. Jeśli soczewka została źle założona (np. na drugą stronę) może się przesuwać po oku lub uwierać.
Używanie soczewek kontaktowych nie eliminuje możliwości uprawiania sportów wodnych, korzystania z basenu czy też prysznica. Pamiętać jednak trzeba, że takie czynności możliwe są wyłącznie w soczewkach jednodniowych, które po zakończeniu należy zdjąć i wymienić na nowe. W przypadku pływania zaleca się też korzystanie jednocześnie z okularów pływackich.
Soczewki kontaktowe zakłada się po zakończeniu makijażu, a zdejmuje przed demakijażem. Należy unikać robienia makijażu w soczewkach, ponieważ drobinki kosmetyków, które dostaną się do oka i pozostaną na soczewce, mogą prowadzić do podrażnienia gałki ocznej.
Pierwsze soczewki kontaktowe najlepiej skonsultować z optometrystą, który po badaniu wzroku pomoże dobrać odpowiedni rodzaj soczewki do oka. W zależności od wady refrakcji stosowane są różne soczewki, w tym sferyczne, toryczne, progresywne. Dodatkowo częstym błędem jest samodzielne przenoszenie parametrów szkieł korekcyjnych okularowych na soczewki kontaktowe. Tymczasem te zależności nie są dokładnie takie same, a źle dobrane szkła kontaktowe mogą powodować problemy z widzeniem, dyskomfort czy wręcz nasilenie się wady wzroku. Stąd zdecydowanie sugerujemy kontakt ze specjalistą optometrystą.
Soczewki kontaktowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Można w nich uprawiać dowolny rodzaj sportu, przy czym warto pamiętać o tym, że do sportów wodnych zalecane są soczewki jednodniowe. W miarę możliwości należy stosować je łącznie z okularami pływackimi, chroniącymi oko przed dostaniem się do niego wody.
Soczewka kontaktowa nie może wpaść za oko, jest to niemożliwe ze względu na anatomiczną budowę oka. Jego powierzchnię pokrywa cienka błona, która łączy się z wewnętrzną częścią powiek, więc jest to fizycznie niewykonalne, by soczewka kontaktowa przedostała się na tył gałki ocznej.
Jako że soczewki kontaktowe są jednym z najpowszechniejszych sposób na korygowanie wad refrakcji, to dostępne są w różnych wersjach. Zwykle jednak przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym, czyli od rana do wieczora. Wyjątkiem są tutaj soczewki całodobowe, z których można korzystać całodobowo, przez 30 dni i nocy. Jednakże nawet w ich przypadku zalecamy zdjęcie soczewek z oczu co kilka dni na kilka godzin. Pozwala to odpocząć oczom, a w tym czasie soczewki można włożyć do płynu czyszczącego, by usunąć z nich osady białkowe i nieczystości. Jeśli oko jest zdrowe i nie występują żadne infekcje ani podrażnienia, soczewki można nosić przez cały czas, pamiętając o corocznych kontrolach u specjalisty.
W soczewkach kontaktowych nie zaleca się spać, za wyjątkiem soczewek całodobowych, które posiadają dodatkowe nawilżenie i lepszą przepuszczalność tlenu. Do noszenia w trybie całodobowym najczęściej przeznaczone są soczewki kontaktowe miesięczne.
Nie! Jest to jeden z mitów dotyczących szkieł kontaktowych, jednakże zupełnie nieuzasadniony, jeśli są one prawidłowo dobrane. Soczewki kontaktowe są wręcz niewyczuwalne na oczach i łatwo można o nich zapomnieć. Jeśli odczuwacie dyskomfort lub ból podczas noszenia soczewek, należy je zdjąć i skonsultować się ze specjalistą.
Noszenie soczewek kontaktowych nie jest drogie, chyba, że potrzebujecie soczewek dopasowanych do rzadkich wad refrakcji lub o niestandardowych mocach. Kupując soczewki w ilościach hurtowych w certyfikowanych sklepach internetowych można oszczędzić dużo pieniędzy. Nosząc soczewki przez cały czas, najbardziej ekonomiczną opcją są soczewki miesięczne.
Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym i nie każda osoba może je nosić, jednak lista przeciwskazań nie jest długa. Najczęstszym powodem, dla którego nie można nosić soczewek jest zespół suchego oka lub stany zapalne oczu. Każda osoba, która chciałaby korzystać z soczewek powinna skonsultować się ze specjalistą optometrystą, który zbada wzrok i przeprowadzi wywiad dotyczący stanu zdrowia i stylu życia.
Ryzyko wypadnięcia soczewki kontaktowej z oka jest minimalne, ponieważ przylegają one do gałki ocznej. Jednakże jeśli soczewka została źle założona (np. na drugą stronę) może się przesuwać po oku lub uwierać. W takim przypadku wystarczy zazwyczaj kilka razy zamrugać, a soczewka powinna wrócić na swoje miejsce. W przypadku soczewki założonej na drugą stronę trzeba ją oczywiście założyć poprawnie, pamiętając o zachowaniu zasad higieny, czyli umyciu rąk przed jej wyjęciem i włożeniem.
Oba sposoby korekcji wad wzroku są bezpieczne i skuteczne. Wybór i ocena tego, który sposób jest lepszy zależy od konkretnego użytkownika. Można go dokonać bazują na oczekiwanej wygodzie, prowadzonym trybie życia, pożądanym wizerunku. Oczywiście konieczne jest także uwzględnienie ewentualnych przeciwwskazań natury medycznej. Nie można jednak powiedzieć, by soczewki kontaktowe były jednoznacznie lepsze czy gorsze od okularów.
Soczewki kontaktowe nie wysuszają oczu. Natomiast środowisko, w jakim przebywamy jak najbardziej może na to wpłynąć – długotrwałe korzystanie z komputera, praca w klimatyzowanym pomieszczeniu, upał czy przypadkowa drzemka przyczyniają się do wysuszania oczu. W takim wypadku wskazane jest zakrapanie oczu kroplami nawilżającymi.
Zakładanie i zdejmowanie soczewek kontaktowych nie jest trudne i bardzo szybko można się tego nauczyć. Wymaga to jednak trochę czasu, cierpliwości i praktyki. Konieczne jest też przyzwyczajenie się do zachowania zalecanych standardów higieny, jak mycie rąk przed założeniem/zdjęciem szkieł kontaktowych. Trzeba także pamiętać o tym, że nie jest zalecany kontakt soczewek z wodą (np. w czasie prysznica), a osoby używające makijażu powinny zakładać je dopiero po jego zakończeniu, zdejmować zaś przed demakijażem.
Soczewki kontaktowe różnią się między sobą wykorzystywanym materiałem, przeznaczone są do noszenia w różnym trybie, mogą korygować różne wady refrakcji. Dlatego nie można jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie ile kosztują szkła kontaktowe. Za najbardziej ekonomiczne uważa się soczewki miesięczne, od których trochę droższe są jednodniowe szkła kontaktowe. Koszt jednostkowy soczewek kontaktowych zależy też od wielkości opakowania. Można powiedzieć wstępnie, że soczewki kontaktowe mogą kosztować od kilku do kilkunastu złotych za sztukę.
Aby prawidłowo dbać o soczewki kontaktowe, należy używać ich zgodnie z zaleceniami producenta, codziennie zmieniać płyn w pojemniku do ich przechowywania oraz zachowywać szczególną higienę podczas zakładania lub zdejmowania. W przypadku soczewek przeznaczonych do noszenia w trybie całodobowym ich codzienne zdejmowanie czy mycie nie jest koniecznie, jednak zaleca się to robić co kilka dni, by zwiększyć higienę oka i samej soczewki.
Podstawowy czas noszenia soczewek kontaktowych zależny jest od ich rodzaju. Wśród najbardziej popularnych znajdują się: soczewki jednodniowe, które zakładamy rano i zdejmujemy wieczorem, wyrzucając, soczewki miesięczne do noszenia w trybie dziennym, z którymi postępujemy podobnie, jednak pod koniec dnia umieszczamy je w pojemniku z płynem do soczewek, soczewki miesięczne dzień i noc, do noszenia w trybie całodobowym, które mogą być noszone przez 30 dni bez przerwy (chociaż zaleca się ich zdejmowania co kilka dni na kilka godzin). Dostępne są także soczewki przewidziane do noszenia przez dwa tygodnie, kwartał a nawet rok, chociaż nie są one już tak bardzo popularne.
Aby dobrać odpowiednie soczewki kontaktowe, najlepiej skonsultować się ze specjalistą. Należy pamiętać, że moc okularów nie jest odpowiednikiem mocy soczewek, dlatego nie powinno się ich kupować na takiej podstawie. Sklep BezOkularow.pl oferuje bezpłatne konsultacje online z optomerystą – warto skorzystać z takiej opcji.
Soczewki kontaktowe korygują wszystkie najczęściej występujące wady refrakcji – krótkowzroczność, nadwzroczność (inaczej zwana dalekowzrocznością), astygmatyzm (za użyciem soczewek kontaktowych torycznych) oraz starczowzroczność (prezbiopię, do korygowania której stosuje się progresywne szkła kontaktowe).
Na rynku jest ogromny wybór soczewek kontaktowych, zarówno jeśli chodzi o ich rodzaje, jak i o producentów. Dla początkujących użytkowników polecane są soczewki jednodniowe lub miesięczne. Przy wyborze idealnych soczewek pomocna będzie konsultacja ze specjalistą, który zaproponuje soczewki próbne do indywidualnego testowania. Rekomendacją sklepu BezOkularow.pl oraz dużą popularnością wśród klientów cieszą się soczewki kontaktowe EyeLove, dostępne w wersjach jednodniowych, miesięcznych, z filtrem UV, a także sugerowane dla osób pracujących przed ekranami, łagodzące objawy cyfrowego zmęczenia wzroku.
Soczewki kontaktowe są świetną alternatywą korekcji wzroku, z której skorzystać może niemal każdy. Jednak przed zakupem soczewek należy skonsultować się ze specjalistą, który oceni, czy nie występują żadne przeciwskazania, takie jak np. alergie, zespół suchego oka lub stany zapalne oka. Soczewki kontaktowe korygują wszystkie najczęściej występujące wady refrakcji, czyli nadwzroczność, krótkowzroczność, astygmatyzm i prezbiopię. Tak więc korzystanie z ich można polecić praktycznie każdemu, kto dotknięty jest wadą wzroku. Dodatkowo soczewki kolorowe są też dostępne w wersji kosmetycznej, która nie koryguje wzroku (tzw. plan) a pozwala na zmianę koloru oczu.
Przy występowaniu alergii sezonowych (np. na pyłki) zalecane jest noszenie soczewek jednodniowych, ktore są zmieniane każdego dnia, codziennie nowe i świeże, dzięki temu eliminuje się ewentualne podrażeniania. Przy alergiach na materiały, z których wykonane są soczewki lub alergiach na zarodniki grzybów, roztocza czy kurz, nie można korzystać z tej metody korygowania wzroku. W przypadku wątpliwości co do możliwości korzystania ze szkieł kontaktowych przy alergii wskazana jest konsultacja z lekarzem specjalistą.
Zdiagnozowany zespół suchego oka jest jednym z głównych przeciwskazań do noszenia soczewek kontaktowych. Wyjątkiem może być okoliczność, gdy schorzenie ma łagodny przebieg, wówczas po konsultacji z okulistą można rozważyć soczewki jednodniowe z wysokim poziomem uwodnienia (wykonane z hydrożelu).
Obecnie na rynku dostępne są soczewki wykonane z hydrożelu lub silikonu hydrożelowego. Ten drugi materiał jest uważany za najnowocześniejszy. Pozwala swobodnie oddychać gałce ocznej przesyłając odpowiednią ilość tlenu do rogówki przez co uznawany jest za materiał zdrowszy.
Soczewki kontaktowe, prócz jednodniowych, należy regularnie czyścić i przechowywać w odpowiedni sposób. Częściowo zwolnione z tego obowiązku są soczewki przeznaczone do noszenia w trybie całodobowym, jednak je również co jakiś czas (kilka dni) warto umyć specjalnym płynem. Do przechowywania soczewek kontaktowych używa się specjalnych pojemniczków. Przed włożeniem soczewek do pojemnika zawierającego płyn pielęgnacyjny należy umyć ręce, wyjąć soczewki, przepłukać płynem i dopiero włożyć do pojemniczka. Innym sposobem jest używanie płynów oksydacyjnych, które idealnie wyczyszczą soczewki kontaktowe z wszelkich zanieczyszczeń, jednak wymagają specjalnego obchodzenia - używania specjalnego pojemniczka i zanurzenia soczewek w płynie przez minimum 6 godzin.
Ranking soczewek kontaktowych, szereguje je według różnych kryteriów. Do najczęściej noszonych należą soczewki miesięczne i jednodniowe, w tych kategoriach prym zaś wiodą: Soczewki miesięczne Biofinity, znane i cenione od lat, bardzo komfortowe i dające ostre widzenie, wysoce tlenoprzepuszczalne i mocno uwodnione. Soczewki miesięczne EyeLove Exclusive PRO komfortowe przy codziennym używaniu nawet przez osoby początkujące, optymalne cenowo, o wysokim uwodnieniu i posiadające filtr UV klasy 1. Soczewki miesięczne Air Optix Aqua oddychające, minimalizujące efekty niedotlenienia oczu, jak zaczerwienienie i podrażnienia. Soczewki jednodniowe EyeLove Exclusive 1-Day bardzo delikatne, wręcz niewyczuwalne, wykonane z oddychającego materiału i posiadające filtr UV. Soczewki jednodniowe ACUVUE OASYS 1-Day wykorzystujące nawilżającą technologię zintegrowanej łzy HydraLuxe i posiadające filtr UV klasy 1. Soczewki jednodniowe EyeLove Comfort 1-Day hydrożelowe soczewki o wysokim uwodnieniu i bardzo dobrym stosunku ceny do jakości.


optometrystkaTreść powstała pod nadzorem merytorycznym:

optometrysta Monika Kyciak

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej na kierunku Optometria. Od ponad 10 lat pracuję w branży związanej z korekcją wzroku, następnie otrzymałam możliwość, aby spełniać się zawodowo jako optometrysta pracujący w gabinecie. Pomagam pacjentom przeprowadzając badania wad refrakcji, dobierając okulary oraz soczewki kontaktowe miękkie.