Soczewki Menicon

Menicon, to producent soczewek kontaktowych z Japonii. Firma o długoletniej japońskiej tradycji działa na rynku już od 1951 roku.

W ich ofercie znaleźć można soczewki miesięczne i jednodniowe, a także popularny płyn do pielęgnacji soczewek – Solo Care.

Miru 1month

Wysokiej jakości soczewki miesięczne wykonane z materiału, który pozwala oczom oddychać. Miru 1month są bardzo cienkie, niemal niewyczuwalne na oku. Dzięki temu przez cały dzień użytkowania będzie towarzyszyć Tobie uczucie komfortu. Soczewki charakteryzują się ultra cienkimi krawędziami, przez co są bardzo wygodne dla naszych oczu. Soczewki Miru 1month, są również niezwykle bezpieczne. Produkowane są z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wysokiej klasy materiał chroni soczewki przed gromadzeniem m.in. osadów białkowych i drobnoustrojów.

Miru 1Day FlatPack

Super cienkie, soczewki jednodniowe z dodatkowym nawilżeniem. Miru 1Day zamknięte są w ultra-cienkim blistrze. Idealnie sprawdzą się w podróży, ponieważ nie zajmą dużo miejsca w bagażu. Soczewki Miru 1Day, możesz mieć zawsze przy sobie – zmieszczą się nawet w portfelu. Opakowanie jest również pomocne osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi. Po otwarciu blistra nie trzeba się zastanawiać czy są na odpowiedniej stronie, otwierając opakowanie soczewka zawsze ma właściwą formę i jest gotowa do założenia. Są, to soczewki jednodniowe więc nie ma konieczności używania płynu pielęgnacyjnego.

Każdy podróżnik pokocha soczewki Miru 1Day FlatPack za ich innowacyjne wygodne opakowanie, ale także ultra cienką budowę soczewki, zapewniającą komfort użytkowania przez cały dzień.