Portfolio acuvue® zależy nam na zaspokojeniu twoich potrzeb
1-day acuvue® define®
Pozwól sobie uwolnić swój naturalny blask!
Soczewki 1-DAY ACUVUE® DEFINE® wyzwalają Twoje naturalne piękno, ale nie zmieniają całkowicie wyglądu Twoich oczu. Te soczewki pozwolą wydobyć naturalne piękno oczu, dodają im błysku i sprawią, że wyglądają one na bardziej wypoczęte. Uwolnij swój naturalny blask by nareszcie błyszczeć tak, jak na to zasługujesz.

Rodzaje soczewek 1-DAY ACUVUE® DEFINE®
1-DAY ACUVUE DEFINE® with Lacreaon® natural sparkle TM sprawdź
1-DAY ACUVUE® DEFINE® with Lacreaon® natural shimmer TM sprawdź
NAJNOWSZA INNOWACJA ACUVUE OASYS® 1-DAY
Absolutna nowość - ACUVUE OASYS® 1-DAY to soczewki kontaktowe zapewniające długotrwały i doskonały komfort użytkowania i jakość widzenia. Soczewka ACUVUE OASYS® 1-Day została stworzona z myślą o osobach, na co dzień korzystających przez wiele godzin z urządzeń elektronicznych i spędzających dużo czasu w klimatyzowanych pomieszczeniach oraz prowadzących aktywny tryb życia (długie godziny w pracy i/lub podczas zabawy). sprawdź
innowacje w soczewce
acuvue oasys® 1-day
Technologia HydraLuxeTM Powiększona strefa optyczna Zwiększona średnica Tryb jednodniowy Tryb jednodniowy Filtr UV klasy 1*
1-day acuvue® moist
1-DAY ACUVUE® MOIST to soczewki kontaktowe dla wszystkich tych, którzy szukają długotrwałego komfortu oraz odpowiedniego nawilżenia. Te soczewki są wspaniałym rozwiązaniem dla Ciebie i Twoich oczu. Soczewki kontaktowe 1-DAY ACUVUE® MOIST są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które mają problemy z suchością oczu oraz alergiami.
sprawdź
1-day acuvue® TruEye®
Jeśli chcesz, aby Twoje oczy pozostały jasne i pełne blasku, nawet pod koniec wyczerpującego dnia,
jednodniowe soczewki kontaktowe 1-DAY ACUVUE® TruEye®
to wspaniałe rozwiązanie dla Ciebie
Dbają o zdrowie Twoich oczu i zapewniają komfort noszenia,
abyś mógł czuć się w pełni naturalnie
sprawdź

Niniejsza strona ma charakter informacyjno-reklamowy. Jest prowadzona i redagowana przez firmę Bezokularow.pl S.A., z siedzibą w 62-200 Gniezno, ul. Wrzesińska 44, NIP 784-247-26-48, REGON: 301637411 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000413308, która jest autorem materiałów i opracowań na stronie i ponosi pełną odpowiedzialność za jej zawartość. Przeznaczona jest dla mieszkańców Polski. Informacje przedstawione na tej stronie mają jedynie charakter informacyjny i poglądowy i nie stanowią podstawy do diagnozowania konkretnych stanów chorobowych u indywidualnych osób, a przekazywanie przez Bezokularow.pl S.A. ogólnych informacji odnośnie stanu zdrowia i wad wzroku nie zastępuje porady lekarza specjalisty. W przypadku wystąpienia problemów ze wzrokiem należy udać się do właściwego lekarza specjalisty celem wykonania stosownych badań. Bezokularow.pl nie ponosi odpowiedzialności za samodzielne próby diagnozowania lub leczenia wad wzroku.

Wszystkie soczewki kontaktowe marki ACUVUE® posiadają filtr UV, który pomaga chronić rogówkę i wnętrze gałki ocznej przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Soczewki kontaktowe z filtrem UV NIE zastępują gogli lub okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, gdyż nie zakrywają całkowicie oczu i okolic wokół nich. Zaleca się korzystać z gogli lub okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV zgodnie z zaleceniami specjalisty.

ACUVUE®, 1-DAY ACUVUE® TruEye®, 1-DAY ACUVUE® MOIST®, 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM, 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL, 1-DAY ACUVUE® DEFINE®, 1-DAY ACUVUE OASYS®, ACUVUE OASYS®, ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM i SOCZEWKA, KTÓRA ZMIENIA WSZYSTKOTM są znakami towarowymi firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o. 2017 © Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska.
BO/2016/12/7836