Soczewki blind - dla kogo?

Impreza Halloweenowa czy przyjęcie urodzinowe z motywem przewodnim – tak naprawdę każdy z tych powodów jest dobry, żeby założyć soczewki blind. W końcu ich nieco przerażający, a przy tym intrygujący wygląd doskonale uzupełni Twoją stylizację. Tym bardziej że stworzysz wiele zupełnie różnych przebrań – po prostu kieruj się tym, na co masz akurat ochotę.


Jednym z ciekawszych pomysłów będzie ślepa wiedźma, duch bądź przerażające stworzenie magiczne. Sam widzisz, że soczewki blind są naprawdę uniwersalne. Poza tym możesz je nosić nie tylko w trakcie szalonych imprez, ale również podczas sesji zdjęciowej. Wówczas zyskasz naprawdę oryginalny efekt, który przyciągnie niejedno spojrzenie. Gwarantujemy, że o takiej fotografii trudno będzie zapomnieć. Koniecznie wybierz też te unikatowe modele do nagrywania filmów na kanały społecznościowe, a z pewnością zainteresujesz swoich odbiorców. Po prostu te efektowne soczewki kolorowe sprawdzą się zawsze wtedy, gdy zależy Ci na mocnym akcencie i wzbudzeniu emocji.

kobieta w soczewkach blind

Hipnotyzujące i przerażające soczewki blind

Szukasz oryginalnego, a przy tym naprawdę przerażającego dodatku, który zadziwi otoczenie? W takim razie dobrze trafiłeś, bo znajdziesz u nas soczewki blind. Dzięki nim ujednolicisz kolor swojej gałki ocznej, co kojarzy się ze ślepotą. Taki efekt jest intrygujący, a biały kolor wręcz hipnotyzuje. Jednocześnie soczewka nie jest całkowicie kryjąca, więc nadal delikatnie widoczna jest źrenica, co dodatkowo pogłębia spojrzenie. Gwarantujemy, że modele blind to opcja jedynie dla odważnych. Jednak gdy już je założysz, to przekonasz się, jak są efektowne. Choć ich wygląd może budzić lekkie zmieszanie, to jednocześnie masz pewność, iż po prostu wzbudzisz emocje. Bo obok takich wariantów trudno jest przejść obojętnie. Dlatego to, jak prezentują się soczewki blind, jest wręcz intrygujące, zabawne, a zarazem nieco straszne. Przekonasz się o tym, gdy tylko je założysz!

Sprawdź jak kupować soczewki kontaktowe.

Czy soczewki blind są bezpieczne?

Zastanawiasz się, czy biała powierzchnia soczewek blind jest bezpieczna dla Twoich oczu? Oczywiście, że tak. Jeżeli tylko będziesz stosować się do zaleceń producentów, to na pewno Twój wzrok nie ucierpi. Po prostu pamiętaj o tym, żeby wybrać tryb soczewek i materiał wykonania, najlepiej dopasowany do Twoich oczu. U nas znajdziesz soczewki kolorowe hydrożelowe, jak i soczewki silikonowo-hydrożelowe. Dzięki temu możesz nosić soczewki blind nawet wtedy, gdy borykasz się z nadmierną suchością oczu lub ich powierzchnia jest bardzo wrażliwa. W takiej sytuacji zadbaj też o odpowiednie nawilżenie – szczególnie pamiętaj o tym, jeśli nie masz doświadczenia w zakładaniu soczewek. Oprócz tego zaopatrz się w płyn do soczewek i pojemnik, który pomoże Ci pozbyć się zanieczyszczeń i osadu z soczewek. Wówczas zyskasz pewność, że modele blind nadal będą wyglądały równie intrygująco.

O AUTORZE
optometrysta Monika Kyciak

optometrysta Monika Kyciak

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na kierunku Optometria oraz wielu kursów branżowych. Specjalizuje się w badaniu refrakcji wzroku oraz kontaktologii, czyli dobieraniu soczewek kontaktowych miękkich. Od ponad 10 lat pracuje w branży związanej z korekcją wzroku jako optometrysta pracujący w gabinecie. Pomaga pacjentom przeprowadzając badania wad refrakcji, dobierając okulary oraz soczewki kontaktowe.

zobacz: więcej wpisów autora

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię