Soczewki na Halloween – jakie wybrać?

Choć Halloween w Polsce jest raczej skromnie obchodzone w porównaniu do świętowania tego wydarzenia w Stanach Zjednoczonych czy Kanadzie, to kolorowe soczewki zyskują na popularności z roku na rok. Czym się kierować przy ich wyborze? Na co zwracać uwagę kupując soczewki na Halloween? Podpowiemy!


Rynek soczewek kontaktowych jest coraz bardziej urozmaicony, dzięki rosnącej liczbie osób, które chętnie korzystają z takiej metody korekcji wzroku. Oferta szkieł kontaktowych jest pełna różnych wariantów ich noszenia, materiałów z jakich zostały wykonane czy dodatkowych ulepszeń maksymalizujących komfort noszenia. Wielu Polaków decyduje się na noszenie soczewek kontaktowych głównie ze względu na wygodę, ale też biorąc pod uwagę estetyczny aspekt tej metody korekcji. Okulary nie wszystkim pasują, a w soczewkach nawet nie widać, że wada wzroku jest. Idąc o krok dalej, zaproponowano użytkownikom szkieł kontaktowych, także soczewki kolorowe, czyli takie zmieniające naturalny kolor oczu. Dzięki temu, obecnie można odmienić spojrzenie nie tylko z okazji Halloween, ale także na co dzień, wybierając bardziej naturalne kolory czy wzory.

kobieta z rękami przy oczach

Jakie soczewki na Halloween?

Dzięki rosnącej popularności soczewek kolorowych, producenci zdecydowali się dać klientom wybór i stworzyć kilka produktów, które dadzą inny efekt końcowy. W zależności od tego, czego oczekujemy od soczewek kolorowych, musimy wybrać odpowiednią markę i rodzaj szkieł kontaktowych. W ofercie znajdziesz soczewki podkreślające lub pogłębiające kolor, jak Freshlook Dimensions powiększające tęczówkę jak Freshlook Illuminate, czy takie, które całkowicie odmienią Twój naturalny kolor oczu jak Air Optix Colors. Do wyboru z okazji imprez przebieranych, czy właśnie Halloween, masz także soczewki o najbardziej awangardowych i niecodziennych wzorach czy kolorach, jak Crazy Lens.  Tak naprawdę to tylko od Ciebie i Twojej wyobraźni zależy, jaki końcowy efekt osiągniesz i jakimi soczewkami kolorowymi zaakcentujesz swoją stylizację z okazji Halloween, czy karnawału.

Soczewki pogłębiające naturalny kolor oczu

Szczególnie polecane dla osób z jasnymi oczami, gdyż wtedy prezentują najlepszy efekt. Soczewki Freshlook Dimensions nie przykrywają całkowicie tęczówki oka, a wzmacniają naturalną barwę i powiększają optycznie oko. Dzieje się tak, dzięki połączeniu kolorowego wzoru i półprzezroczystej warstwy koloryzującej. Takie soczewki kolorowe z powodzeniem mogą być noszone na co dzień.

Różne kolory oczu w soczewkach kontaktowych

Soczewki powiększające tęczówkę oka

Te soczewki kolorowe mogą z powodzeniem grać pierwsze skrzypce w stroju na Halloween, w szczególności dla osób z ciemnymi oczami, gdyż występują w kolorze czarnym i brązowym. Takie soczewki jak Freshlook Illuminate powiększają optycznie oko, dzięki ciemnemu pierścieniowi naniesionemu na soczewkę. Po założeniu na oko wizualnie zwiększa on tęczówkę oka. Dostępne z mocami lub bez, pakowane po 10 szt.

Soczewki zmieniające kolor oczu

Te soczewki kolorowe w sposób jak najbardziej naturalny, ale bardzo widoczny odmienią Twój kolor oczu. Może wybrać między kolorami zdecydowanymi lub bardziej subtelnymi. Soczewki kolorowe AIR OPTIX Colors nadają się zarówno na co dzień, jak i okazyjnie.

Soczewki idealne na Halloween

Jeśli szukasz soczewek na Halloween lub imprezę przebieraną i nie masz wady wzroku, to z pomocą przyjdą Tobie Crazy Lens, które w swojej ofercie wzorów mają naprawdę szalone egzemplarze. Sprawdź koniecznie te soczewki kolorowe.

Crazy Lens - soczewki kontaktowe z szalonymi wzorami

Jakie są ceny soczewek na Halloween?

Ceny soczewek kolorowych zaczynają się już od czterdziestu kilku złotych za 10 sztuk soczewek, zatem nawet jeśli masz ograniczony budżet to masz szansę znaleźć coś dla siebie. Najbardziej szalone soczewki kolorowe, czyli Crazy Lens to wydatek nieco ponad 50 złotych, za dwie pary soczewek rocznych. To oznacza, że przez rok, jeśli dobrze przechowasz soczewki w płynie pielegnacyjnym, możesz z nich korzystać przy okazji różnych okoliczności. Często możesz dodatkowo złapać jakąś atrakcyjną promocję na soczewki kontaktowe, co sprawia, że masz szansę oszczędzić do 15% na zakupie soczewek kolorowych.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię