Kolorowe soczewki kontaktowe na sylwestra - jakie wybrać?

Sylwester to noc jedyna w swoim rodzaju. Każdy chce przywitać Nowy Rok w jak najlepszych nastrojach. Jeśli wybieramy się na zabawę sylwestrową w jakimś lokalu, ważna jest kreacja i fryzura – chcemy jak najlepiej wyglądać. Jednym ze sposobów na wyróżnienie się w tłumie są soczewki kontaktowe. Kolorowe soczewki, nazywane również kosmetycznymi mają na celu zaakcentowanie, podkreślenie lub całkowicie zmienienie naszego koloru oczu. W zależności od tego jaki chcemy efekt osiągnąć – musimy wybrać odpowiednie szkła kontaktowe. Jeśli wybieramy się na jakiegoś rodzaju zabawę - w najbliższym czasie może to być właśnie Sylwester - mamy okazję zaszaleć. Soczewki kolorowe zyskują coraz większą rzeszę amatorów, więc jest ich coraz więcej na rynku. Do wyboru mamy kilka ciekawych produktów wśród soczewek takich wiodących producentów jak Johnson&Johnson, Alcon, czy ColorVue. Dla osoby, która pierwszy raz ma do czynienia z soczewkami, może być problemem wybór najodpowiedniejszych. Warto wtedy najpierw udać się do specjalisty (optometrysty, okulisty), który pomoże nam dopasować najlepszy produkt do naszych oczu. W BezOkularow.pl znajdziesz kupon na badanie i aplikację soczewek kontaktowych za jedyne 119 złotych. Oprócz zbadania wzroku i darmowej pary soczewek, w cenie otrzymamy również wizytę kontrolną oraz naukę zakładania i zdejmowania szkieł kontaktowych. Subtelnie Jeśli myślimy o tym, by tylko delikatnie odmienić swoje spojrzenie, wybierzmy produkty, które mają  najmniejszy wpływ na kolor oczu. Takie będą na pewno szkła podkreślające lub akcentujące. Przykładami takich produktów są ACUVUE® 1-DAY Define, FreshLook ColorBlends® oraz FreshLook Dimensions®.

freshlook-colorblends_medium

Sprawdzą się one, jeśli wcześniej nie nosiłeś soczewek albo wolisz tylko mało zauważalne dla otoczenia zmiany. Możesz spróbować któryś z tych produktów w dwóch wersjach – z korekcją, jak i bez niej, tzw. „zerówki”. Mocno Jeśli z kolei wolisz, aby Twoje spojrzenie od razu hipnotyzowało i pokazywało, że lubisz się wyróżniać – pomyśl nad takimi produktami jak Air Optix® Colors, FreshLook® One Day, FreshLook® Colors.

ao-colors-2er-pack-1013-0000_medium

Twoje oczy zachowają naturalny kolor, jednak zmiana będzie naprawdę zauważalna – często na tyle, że wiele osób z zachwytem zapyta o przyczynę tego odmienionego spojrzenia.

freshlook-colors-2szt_medium

Spektakularnie Do najbardziej odważnych soczewek kontaktowych kolorowych, należą niezaprzeczalnie Crazy Lens, które zapewnią Twoim oczom najbardziej szalony wygląd. Twoje oczy mogą stać się czarne, czerwone lub białe. Wśród wzorów są też takie jak Yellow Leopart czy White Screen. Do wyboru są również soczewki świecące w świetle ultrafioletowym – Crazy Lens UV. Jeśli więc wybierasz się na imprezę sylwestrową w klubie – będą idealne. Pamiętajmy, że każdy z nas się różni, ma inne oczekiwania i predyspozycje, dlatego najlepiej jeśli w wyborze pomoże nam specjalista. To zagwarantuje dobre widzenie i stałe zadowolenie z soczewek.

O AUTORZE
optometrysta Monika Kyciak

optometrysta Monika Kyciak

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na kierunku Optometria oraz wielu kursów branżowych. Specjalizuje się w badaniu refrakcji wzroku oraz kontaktologii, czyli dobieraniu soczewek kontaktowych miękkich. Od ponad 10 lat pracuje w branży związanej z korekcją wzroku jako optometrysta pracujący w gabinecie. Pomaga pacjentom przeprowadzając badania wad refrakcji, dobierając okulary oraz soczewki kontaktowe.

zobacz: więcej wpisów autora

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię