Jak wybrać odpowiedni pojemnik na soczewki kontaktowe?

Jeśli wiesz już jak prawidłowo pielęgnować soczewki to doskonale zdajesz sobie sprawę, jak istotnym akcesorium jest właściwy pojemnik na soczewki. Jak wybrać odpowiedni do swoich soczewek kontaktowych? Podpowiemy!


Gratisowy pojemnik na soczewki do płynu

W każdym kartoniku z płynem do soczewek otrzymujemy gratisowy pojemniczek na soczewki. Trzeba jednak przyznać, że po pewnym czasie jednakowy wzór zaczyna nam się trochę nudzić. Spokojnie, nie jesteśmy skazani na jeden model na stałe, a pamiętajmy, że wymiany pojemnika należy dokonywać najlepiej co miesiąc. Maksymalny czas między wymianą pojemnika na soczewki wynosi 3 miesiące.

Pojemnik na soczewki dla znudzonych klasyką

Tych, którzy mają już dość nudy i „poważnych” modeli pudełeczek z przyjemnością zawiadamiamy, że tak szybko nie znudzą się wesołym i kolorowym światem pojemniczków na soczewki Qcase. Produkty z tej linii to wiele różnych kolorów i sześć zwierzaków. W sumie to dwadzieścia modeli kolorowych pojemników z zakrętkami w kształcie zwierzaków.

Pojemnik na soczewki dla fanów piłki nożnej

Dla fanów piłki nożnej też coś mamy. Są to Football Case, czyli pojemniki w kształcie piłki. Dwuczęściowy pojemnika ma dwa poziomy dla każdej z soczewek. Idealny dla urozmaicenia a przy tym w pełni bezpieczny dla soczewek. Dostępny w pięciu kolorach.

Pojemnik na soczewki na wyjazd

Czyli mały zestaw podróżny, zamknięty w eleganckiej kosmetyczce. W skład zestawu wchodzi pojemnik na soczewki, buteleczki na płyn i pęsetka zakończona ochronną gumką. Kosmetyczka wyposażona jest też w praktyczne lusterko. Zestaw dostępny jest w czterech kolorach: czarnym, szarym, piaskowym i różowym.

Antyseptyczny pojemnik na soczewki kontaktowe

Mamy w ofercie pojemnik na soczewki antyseptyczny Nano Lens Case.  Wykonany w nanotechnologii pojemnik do przechowywania soczewek zawierający w sobie cienką warstwę srebra, przez co w 99,99% niszczy  bakterie mające  negatywny  wpływ na ludzkie oko. Dostępny on jest w dwóch wersjach kolorystycznych: biało-zielonym i biało-niebieskim.

O AUTORZE
optometrysta Monika Kyciak

optometrysta Monika Kyciak

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na kierunku Optometria oraz wielu kursów branżowych. Specjalizuje się w badaniu refrakcji wzroku oraz kontaktologii, czyli dobieraniu soczewek kontaktowych miękkich. Od ponad 10 lat pracuje w branży związanej z korekcją wzroku jako optometrysta pracujący w gabinecie. Pomaga pacjentom przeprowadzając badania wad refrakcji, dobierając okulary oraz soczewki kontaktowe.

zobacz: więcej wpisów autora

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię