Jak wybrać odpowiedni pojemnik na soczewki kontaktowe?

W poprzednim wpisie przybliżyliśmy sposób, w jaki należy prawidłowo pielęgnować soczewki. Wyposażeni w podstawową wiedzę możemy nieco urozmaicić sobie codzienną pielęgnację soczewek… jak tego dokonać? Pojemniki na soczewki

W każdym kartoniku z płynem otrzymujemy gratisowy pojemniczek na soczewki. Trzeba jednak przyznać, że po pewnym czasie jednakowy wzór zaczyna nam się trochę nudzić. Spokojnie, nie jesteśmy skazani na jeden model na stałe;) a pamiętajmy, że wymiany pojemnika należy dokonywać co miesiąc.

Zwierzyniec

Tych, którzy mają już dość nudy i „poważnych” modeli pojemników z przyjemnością zawiadamiamy, że tak szybko nie znudzą się wesołym i kolorowym światem produktów Qcase. Pojemniki z tej linii to wiele różnych kolorów i sześć zwierzaków. W sumie to dwadzieścia modeli kolorowych pojemników z wieczkami w kształcie zwierzaków.

Coś dla fanów

Dla fanów piłki nożnej też coś mamy. Są to Football Case, czyli pojemniki w kształcie piłki. Dwuczęściowy pojemnika ma dwa poziomy dla każdej z soczewek. Idealny dla urozmaicenia a przy tym w pełni bezpieczny dla soczewek. Dostępny w pięciu kolorach.

Na wyjazd

Czyli mały zestaw podróżny, zamknięty w eleganckiej kosmetyczne. W skład zestawu wchodzi pojemnik na soczewki, buteleczki na płyn i pęsetka zakończona ochronną gumką. Kosmetyczka wyposażona jest też w praktyczne lusterko. Zestaw dostępny jest w czterech kolorach: czarnym, szarym, piaskowym i różowym.

Dla lubiących bezpieczeństwo

Mamy w ofercie pojemnik Nano Lens Case.  Wykonany w nanotechnologii pojemnik do przechowywania soczewek zawierający w sobie cienką warstwę srebra, przez co w 99,99% niszczy  bakterie mające  negatywny  wpływ na ludzkie oko. Dostępny on jest w dwóch wersjach kolorystycznych: biało-zielonym i biało-niebieskim.

Kolorową odmianę proponuje sklep Bezokularow.pl

O AUTORZE
optometrysta Monika Kyciak

optometrysta Monika Kyciak

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na kierunku Optometria oraz wielu kursów branżowych. Specjalizuje się w badaniu refrakcji wzroku oraz kontaktologii, czyli dobieraniu soczewek kontaktowych miękkich. Od ponad 10 lat pracuje w branży związanej z korekcją wzroku jako optometrysta pracujący w gabinecie. Pomaga pacjentom przeprowadzając badania wad refrakcji, dobierając okulary oraz soczewki kontaktowe.

zobacz: więcej wpisów autora

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii