Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Jedna z propozycji producenta Cooper Vision - nowoczesna soczewka kontaktowa dwutygodniowa. Miękkie, delikatne i bardzo wygodne soczewki przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy nie chcą nosić soczewek miesięcznych, a także jednodniowych. Alternatywa dla wymagających.

 

Avaira

Silikonowo-hydrożelowa soczewka dwutygodniowa, z uwodnieniem na poziomie 46% i bardzo wysokim stopniem przepuszczalności tlenu. Zdrowe soczewki dla rogówki, oczy będą czyste, białe, odpowiednio nawilżone. Avaira posiadają bardzo ważne dla oczu filtry UVA i UVB hamujące niebezpieczne promieniowanie ultrafioletowe. Asferyczna budowa soczewek zapewnia ostre widzenie w każdej sytuacji, eliminując tym samym wszelkie zniekształcenia obrazu i doskonale dopasowuje się do kształtu oka. Z kolei gładkie brzegi oraz elastyczny i miękki materiał sprawiają, że soczewki Avaira bardzo łatwo się zakładają i ściągają oraz nie podrażniają oka, z uwagi na gładkie przyleganie do gałki ocznej.

 

Avaira Toric

Opcja dla astygmatyków, którzy cenią sobie wygodę dwutygodniowej soczewki i zdrowie oczu.  Przeznaczone do noszenia w trybie dziennym przez dwa tygodnie – wymagany do nich jest płyn pielęgnacyjny.

Avaira Toric pozwala na zachowanie wyraźnego widzenia, odpowiedniej korekcji i zdrowia oczu przy jednoczesnym odczuwaniu komfortu przez użytkownika tych soczewek dwutygodniowych. Wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego podobnie jak Avaira dla krótkowidzów i dalekowidzów – pozwala „oddychać” oczom, dzięki czemu odczuwamy wygodę noszenia, a przy tym dbamy o zdrowie naszego narządu wzroku.

W soczewkach Avaira Toric wykorzystana została technologia Aquaform® Comfort Science™, dzięki której na powierzchni soczewki zatrzymywana jest woda, zapewniająca większe nawilżenie – a to przekłada się na wygodę użytkowania oraz minimalizuje gromadzenie się osadów lipidowo-białkowych. Wyposażono je również w filtr UV, który chroni rogówkę przed szkodliwym promieniowaniem słońca.