Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Okulary przeciwsłoneczne Versace – glamour każdego dnia

Enigmatyczna czerń, wyraźne linie i szlachetne złote ornamenty – okulary Versace to ekstrawagancja w najwyższym wydaniu. Ta wyjątkowa kolekcja to owoc artystycznej wizji jednego z największych domów mody na świecie, który odzwierciedla ponadczasowy glamour włoskiego stylu.

Okulary przeciwsłoneczne Versace są jedyne w swoim rodzaju. Klasyczna czerń oprawek przełamana jest geometrycznymi meandrami zdobiących zauszniki i wizerunkiem mitologicznej meduzy spowitej błyszczącym złotem, niczym za dotykiem króla Midasa.

Marka czerpie wyraźną inspirację ze sztuki starożytnej Grecji, w której piękno było jedną z najwyższych wartości. Elegancki minimalizm harmonijnie łączy się z artystycznym przepychem – Versace tworzy wyjątkowe projekty, które na długo zapadają w pamięć.

Okulary Versace – historia marki

Meduza zobrazowana na logo legendarnej marki Versace to symbol ognistej namiętności i pożądania – jest to również motyw przewodni projektów jednych z najwybitniejszych domów mody XX wieku. Założona została przez Giovanniego Versace, którego wizja artystyczna od lat zapiera dech w piersi całemu światu.

Droga do sławy Gianniego to historia godna ekranizacji w największych hollywoodzkich produkcjach. Sięga ona 1946 roku. Urodzony we włoskim miasteczku Reggio Calabria, Gianni od dziecka obserwował przy pracy swoją matkę szwaczkę – to właśnie ona zakorzeniła w nim pasję do sztuki szycia.

Ogromne ambicje i miłość do projektowania zaprowadziły go do Mediolanu – światowej stolicy mody. W 1978 roku zaprezentował swoją pierwszą kolekcję pod nowo ustanowioną marką Versace, która zrobiła prawdziwą furorę.

Krzykliwe kolory, szalone wzory, nowoczesne kroje ociekające seksapilem i aura ekskluzywności – niepowtarzalny styl Versace zdobył tyle samo fanów, co krytyków. Sam Gianni mówił: „nie wierzę w dobry gust”. Versace się albo kocha, albo nienawidzi.

W 1997 roku życie Gianniego zakończyło się w tragiczny sposób, jednak jego dziedzictwo zostało kontynuowane przez jego siostrę Donatellę, którą często określał jako swoją największą muzę oraz najwybitniejszego krytyka. Versace do dziś pozostaje jedną z najbardziej pożądanych marek na świecie.

Okulary Versace – jakość na miarę high-end

Okulary słoneczne Versace to prawdziwe dzieło sztuki warte swojej ceny. Wszystkie są wykonywane ręcznie we Włoszech z najwyższej jakości materiałów – octanu celulozy, stali nierdzewnej i tytanu. Wyjątkowa dbałość o szczegóły, eleganckie wykończenia i wytrzymała konstrukcja – dzięki nim wiesz, że to inwestycja na lata.

Okulary przeciwsłoneczne Versace są dostępne zarówno w klasycznych kształtach, jak i w ekstrawaganckich geometrycznych krojach. Możesz wybrać oprawki doskonale dopasowane do Twojej urody, a także najlepiej wpasowujące się w Twój codzienny styl.

Okulary Versace – nieoceniony komfort widzenia i luksusowa ochrona oczu

Okulary przeciwsłoneczne Versace to nie tylko gwarancja piękna, ale i idealnego komfortu widzenia przez cały dzień. Ich szkła mają wysoką kategorię filtra UV, dzięki czemu Twoje oczy będą w pełni chronione przed szkodliwym promieniowaniem. Kup je już teraz i podaruj swoim oczom to, co najlepsze! Wzbogać swoją stylizację o ekskluzywne okulary Versace i błyszcz blaskiem szczerego złota każdego dnia.