Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Okulary przeciwsłoneczne Polaroid z bogatą historią

Marka Polaroid swego czasu kojarzona z branżą fotograficzną, zasłynęła głównie z produkcji aparatów fotograficznych. Przełomowym momentem okazało się wynalezienie polaroidu, czyli folii pozwalającej na filtrowanie światła spolaryzowanego.

Mimo szerokiego wykorzystania folii, przemijający czas i zmiany zachodzące w branży fotograficznej popchnęły markę do działania w kierunku fotografii cyfrowej. Ruch ten doprowadził do bankructwa firmy w 2001 roku. 11 lat później marka Polaroid została kupiona przez Safilo Group – jednego z największych dystrybutorów optycznych.

Okulary przeciwsłoneczne Polaroid dla każdego

Marka Polaroid produkuje modele słynące ze swojej wysokiej jakości oraz atrakcyjnych cen. Ich różnorodność pozwala na wybór okularów przeciwsłonecznych idealnie pasujących do każdej twarzy oraz okazji.

Dodatkowo, znajdziemy wśród nich również modele sportowe o bardziej zakrzywionym froncie i w ciekawych barwach. Będzie to dobre rozwiązania dla każdego aktywnego freaka, kochającego spędzanie czasu na dworze. Wiele oferowanych przez markę modeli może być noszonych zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, jednak są również okulary skierowane bezpośrednio do jednej z grup.

Okulary przeciwsłoneczne damskie Polaroid

Wśród damskich okularów przeciwsłonecznych oferowanych przez markę Polaroid nie trudno o klasyczne, czarne modele z tworzywa. Te ponadczasowe fasony w połączeniu z jakością jaką prezentuje firma, staną się z pewnością okularami przeciwsłonecznymi nie tylko na lato, ale również i lata.

Dla fanek większych wariacji znajdą się metalowe okulary przeciwsłoneczne w różnych kształtach. Chcesz podkreślić swoją kobiecość? Zdecyduj się na kocie lub nieco bardziej okrągłe okulary o klasycznych brązowych szkłach.

Dodadzą one klasy i szyku każdej, nawet najbardziej basic stylizacji. Jeśli chcesz natomiast przełamać monotonię, zdecyduj się na okulary przeciwsłoneczne z kolorowymi lub gradalnymi szkłami.

Szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych Polaroid umożliwia dowolne przebieranie w dostępnych modelach.

Okulary przeciwsłoneczne Polaroid dla mężczyzn

Kochasz aktywnie spędzać czas? Marka Polaroid właśnie dla takich osób stworzyła linie swoich sportowych okularów. Dzięki nim nie musisz więcej martwić się o rażące oczy słońce oraz zakłócone widzenie. Możesz też oczywiście korzystać z nich na co dzień i stworzyć z nimi codzienny, a jednak sportowy look.

Jeśli chcesz być odbierany jako elegancki mężczyzna, wybierz też eleganckie okulary. Pełne klasy i szyku czarne okulary przeciwsłoneczne z szarymi szkłami to stonowana propozycja, która sprawdzi się u każdego! Często pojawiający się w okularach tej marki podwójny nosek, zwany również belką, nadaje im nieco oryginalności i nowoczesności.

Wysoka jakość widzenia w okularach przeciwsłonecznych Polaroid
Znakiem charakterystycznym okularów przeciwsłonecznych Polaroid stały się soczewki polaryzacyjne Polaroid UltraSight Premium. Ich innowacyjna, termofuzyjna technologia produkcji gwarantuje lepsze widzenie.

Dzięki okularom przeciwsłonecznym z polaryzacją możesz raz na zawsze zapomnieć o problemie mrużenia oczu. Soczewki zaprojektowane są tak, by blokowały szkodliwe promienie UV i przy okazji redukowały odbicia oraz zwiększały kontrast.

Wszystko to sprawia, że obraz widziany przez okulary przeciwsłoneczne marki Polaroid jest naturalny, nie zniekształcony, wyraźny, ma ładnie odwzorowane kolory oraz wysoki kontrast.

Dodatkowo, każdy model okularów wyposażony jest w filtr 400, który blokuje promienie słoneczne UVA i UVB. Jest to w perspektywie czasu niezwykle ważne, ponieważ wieloletnia ekspozycja na te promienie może spowodować problemy ze wzrokiem.